Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Editka Maximová a Róbert Kočiško   svadobný album

editkam  •  23 fotiek  •  13. nov 2009, v Bohdanovciach, okres Košice-okolie

Aká bola svadba:

Svadobný deň bol nezabudnuteľný. Keďže naše rodinky delilo cca 80 km, dlho sme kombinovali, ako všetko stihnúť a veľmi to nekomplikovať (najmä presuny z miesta na miesto). Ďakujem všetkým, ktorí nám pomáhali zvládnuť prípravy a hlavne tým, ktorí prispeli k tomu aby bolo všetko ideálne (okrem mamky, ktorá bola nenahraditeľne úžasná a kamarátom, ktorí pomáhali s výzdobou, ďakujeme Marike - bez teba by sme výzdobu nezvládli a netušíme, ako ti to vynahradiť!!!). Celý deň sme si vychutnávali, ako sa len dalo.

vlasy: kaderníčka - Henika Šipošová zo Slanca - bola úžasná - ochotne ma vzala, aj keď si musela privstať, lebo už mala takmer plný kalendár. Neuveriteľné, čo dokázala z mojich krátkych a neposlušných vlasov vytvoriť. Účes krásna vydržal celú svadbu a ešte aj potom.

šatičky: Ceremony - KE - Gaudi - cítila som sa v nich veľmi príjemne

foto: Nostalgia a kamaráti - fotografka bola príjemná a nesilila nás do póz, čo sa mi veľmi páčilo. Aj keď sme mali časový sklz, veľmi šikovne a rýchlo s nami prešla mestom.
Kamaráti vyrobili nádherné momentky.

jedlo: motorest Mag z Bohdanoviec. Bolo vynikajúce! Tiež veľmi ochotní, lebo okrem nás mali ešte jednu akciu a perfektne to zvládli. Majiteľka nám vyzdobila hlavný stôl podľa našich predstáv, za čo sme vďační.

hudba: www.pavelcakovci - obdivuhodne, ale hlavne profesionálne zvládli celu svadbu -bavili sme sa do 4.00 a boli ochotní ostať dlhšie, len my sme už nevládali :)

výzdoba: sálu nám pomáhali vyzdobiť mládežníci a kamaráti. ešte raz: reklama na Mariku a spol. dotvorili to, čo som ja mala len v predstavách...

Všetkým vám, aj tým, ktorých som nespomenula (je ich veľa) zo srdca obaja ĎAKUJEME!!!!Reklama