Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Janka a Juraj   svadobný album

dzanulka  •  15 fotiek  •  23. apr 2009, v Bratislave a v Pezinku, okres Pezinok

Aká bola svadba:

Aký býva svadobný deň?! Ten náš bol jednoducho krásny a šťastný. Či už to bolo počasím (slniečko hrialo o 206:-)) alebo to bolo ľudmi, ktorí boli pri nás, resp.ktorí nám s naším dňom pomáhali, alebo to bolo čisto len vďaka nám dvom, lebo sa ľúbime nadovšetko - ťažko povedať. Jedným slovom sa náš svadobný deň ani nedá opísať. Mohla by som písať ódy, ale na to teraz nemám miesto a ani čas... Stačí povedať, že tým dňom sme začali s mojím Ďurim novú etapu života, na ktorú sa veľmi obaja tešíme. ... a jednoducho - sme ŠŤASTNÍÍÍÍ!!!!!

Svadobné šaty - Salón El, Rusovská cesta, BA - strašne milá a ochotná Lucka, ktorá mi pomáhala vybrať tie správne šaty a ktoré boli fakt tie pravé. Ženíchovi padla tá bordová vesta s doplnkami úplne šik.
Popolnočné šaty - Salón Monika, Rajská ul. BA
Svadobná kytica, ženíchove pierko a iné kvietky - Kvetinárstvo ArfFlora, Obchodná ul. BA - niet čo dodať. Kytica kopírovala moje šaty, farebne bola dokonale zladená. Ochotní ľudia, splnili mi to, čo som si naozaj želala.
Svadobná agentúra La-Mon - Riazanska ul. BA. Dokázali mi zohnať farbu mašli a spraviť menovky tak, aby ladili s dvojfarebnou výzdobou. Veľmi veľká spokojnosť.
Vlásky mi krásne učesala Monika Prokeinova. Veľmi šikovná a s veľkou fantáziou, takže aj z mojich vláskov mi spravila fakt účes princeznej:-)
Vizáž - Boris Bordacs - skvelá práca. Páčila som sa ženíchovi - a to je myslím že najpodstatnejšie. Výrazne nalíčená, ale tak aby som vynikla na fotkách, ale v realite som bola prirodzena.
Fotograf - Adrian Seman, Bratislava - krasne fotky, dokazali sme sa pri nom uvolnit a fotenie bola zabava.
Torta, kolaciky a zakusky - Cukraren a Cajovna, Pezinok, Holubyho ul. - torta bola vynikajuca, zakusky a kolaciky cerstve a fakt domace:-)
V neposlednom rade... Hotel Vinarsky dom, Holubyho ul. Pezinok - vyšli nám naozaj so všetkým v ústrety. A super spolupráca.
Ďakujeme ešte raz všetkým za skvelú spoluprácu a verte, že bez vás by náš deň nebol taký skvelý.Reklama