Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Ivetka a Jurko   svadobný album

dorottka  •  11 fotiek  •  7. aug 2010, v Košiciach, okres Košice

Aká bola svadba:

Celý deň bol super, všetko vyšlo presne podľa našich predstáv, dokonca aj počasie, ktoré bolo po týždni dažďov krásne slnečné :-). Svadbu sme mali veľmi neformálnu, bez všetkých obvyklých zvykov, tancovačiek a veľkoleposti, nakoľko ani jeden z nás nemá podobné veci vôbec v láske. Našou hlavnou požiadavkou bolo zvládnuť všetko, v čo najväčšej pohodičke a bez stresov, a to sa nám podarilo na 100% (vrátane príprav). Bol to krásny deň a dúfam, že si ho s nami poriadne užili aj všetci zúčastnení :-).

Boli sme spokojní fakt s úplne všetkým, teda všetkých dodávateľov môžeme len a len vrelo odporúčať:

Kostol: Kaplnka sv. Michala. V dómskej farnosti boli veľmi milí, pán farár (s ktorým sme vybavovali i všetky formality pred sobášom) bol zhruba v našom veku a veľmi bezprostredný, čo nám celý proces značne uľahčovalo. Náuku sme absolvovali v UPC na sídl. Ťahanovce, kde nám vyšli pekne v ústrety s termínmi (stretká boli len počas dvoch sobotňajších doobedí).

Hostina: Golden Royal, Toskánska záhrada. Jedným slovom - úžasné. Či už čo sa týkalo komunikácie pred svadbou, alebo samotnej svadobnej hostiny... všetko bolo perfektné, krásne a na mega profesionálnej úrovni. Personál tiež maximálne super. Rozhodne odporúčam.

Šaty nevesta: šité na zákazku podľa modelu Maggie Sottero u p. Solárovej z V. Opátskeho. Pani krajčírka je veľmi šikovná a ústretová, má veľa dobrých nápadov a dá sa s ňou dohodnúť na všetkom. Proste super...

Účes: Carolina Rosenberger - super, super, super. Veľmi profesionálny, no priateľský prístup a skvelé nápady.

Líčenie: Miška Lukáčková - odporúčanie od p. Rosenberger. Veľmi zlatá a šikovná. Prišla priamo do salónu a nalíčila ma v pauze medzi česaním, čo bolo veľmi praktické :-).

Kytica: Rozprávka. Kytica bola ešte krajšia, než som si predstavovala, veľmi odporúčam, pretože som bola naozaj milo prekvapená.

Zákusky a torta: boli taktiež ako inak... super (áno, áno, viem, že sa už opakujem :-)). Tortu sme brali od Golden Royal, tvarohovú s lesným ovocím, bola ľahúčka, čiže skvelo sa hodila na teplý letný deň. Koláčiky sme brali z cukrárne Amor na Jazere - tú veľmi odporúčam, ono je to taka nenápadná cukrárnička, ale majú oooobrovský výber, skvelééé koláče a paradné ceny! Naozaj, lepšie som nič nenašla a na výbere koláčov som si dala fakt záležať :-).

Fotky: Janka Šefčíková, ktorej veľmi ďakujem, že mala s nami trpezlivosť a napriek tomu, že sme sa takmer vôbec nechceli fotiť, dokázala vyčarovať skutočne veľmi pekné fotografie :-).

Hudba: CD-čká s mixom pesničiek podľa nášho výberu :-). Nikto sa nesťažoval, tak snáď sa páčilo.Reklama