Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Gabriela Gombalová a Peter Slezák   svadobný album

dijefcatko  •  25 fotiek  •  7. nov 2009, v Rimavskej Sobote, okres Rimavská Sobota

Aká bola svadba:

Nádherné, plné lásky a dojatia, avšak neskutočne rýchle! Ďakujeme všetkým, ktorí ho prežili s nami, rodičom, starým rodičom, súrodencom, príbuzným, všetkým priateľom, ktorí docestovali aj z ďaleka a bez ktorých by som sa určite nevydala :), mojim družičkám, ktoré boli vždy po ruke a veľké ďakujem patrí aj pánu farárovi z Hrnčiarskej Vsi, ktorý si získal úplne všetkých!

HOSTINA: Hotel Tatra v Rimavskej Sobote vrelo odporúčame. Pani Šimkovej patrí vďaka za vynikajúcu komunikáciu a bezproblémový priebeh hostiny. Všetko klaplo ako malo, skutoční profíci. V RS určite bezkonkurenčné služby.
FOTO: Neuveriteľný Ivan Musil! Prikladám zatiaľ iba dodanú vzorku fotografií, ale vôbec nemám obavy, že by aj ostatné fotografie neboli také skvelé! Je to vynimočný človek, ktorý sa pohybuje rýchlosťou blesku :) Skutočný profesionál. Ivan, ďakujeme!
VIDEO: PAV Studio a Vladko Kružic zo Zvolena. Milý pán, ktorému nič neujde a je všade tam, kde sa niečo deje. Ďakujeme! S Ivanom tvoria skvelú dvojicu :)
SVAD. OBLEK: Pánske odevy oproti tržnici v RS, pani Ruženka Kalászová, neuveriteľná ochota a trpezlivosť. Oblek bol šitý na mieru a bol dokonalý, presne podľa predstáv. Ďakujeme!
SVAD. ŠATY: Salón Nicole Zvolen. Prístup skvelý, šaty krásne, čistučké a voňavé. Tety majú úžasnú trpezlivosť s každou nevestou, sú ochotné a veľmi milé.
SVAD. ÚČES: Woman Hair Salon v Rimavskej Sobote - šikovné ruky a splnený sen o svadobnom účese. Ďakujem, Jarka!
SVAD. LÍČENIE: Mirka s kozmetického salónu, ktorý je vedľa Woman Hair Salonu, nepamätám si názov, ospravedlňujem sa :) Prirodzené a jemné líčenie, krásne farby, ďakujem Mirka! Aj za krásny hlas pri čepčení :)
SVAD. KYTICA: Kvetinárstvo Longa v Hypernove. Kytička mojich snov, čo dodať?
STAREJŠÍ: Roman Malatinec z Detvy. Skvelý rečník, organizátor aj zabávač. Riadil celý priebeh dňa, odpytovanie, odchod na sobáš, priebeh hostiny, všetko mal pod palcom. Roman, ďakujeme!
HUDBA: hudobná skupina LEGOBAND. Lepšie sme si nemohli vybrať, hrajú skvele, majú dobrý zvuk a urobia neskutočnú zábavu. Ďakujeme!
OBRÚČKY: Zlatníctvo Slezák v Banskej Bystrici. Ďakujeme!

moja krásna kytička
Moja krásna kytička
Na toto som sa pri fotení najviac tešila! :)
Na toto som sa pri fotení najviac tešila! :)
Panáčiky mali úspech! Ďakujeme Pauli :)
Panáčiky mali úspech! Ďakujeme Pauli :)
V kompletnej zostave :)
V kompletnej zostave :)
Zatiaľ najobľúbenejšia fotka, už sa nevieme dočkať ostatných!
Zatiaľ najobľúbenejšia fotka, už sa nevieme dočkať ostatných!


Reklama