Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

diananana Aktívny

Svadba bola 4. marca 2017 Bašta Pajštún  • 

Dj DJ Gusto-Discoshow - Hneď od prvého stretnutia sme vedeli, že tohoto človeka chceme na našej svadbe :) a neoľutovali sme! Gusto je pán DJ, ktorý vie urobiť poriadnu zábavu, a presne odhadnúť čo má kedy pustiť, čo koho vytiahne na parket. Hostia si pochvalovali a tancovali do rána. Odporúčam všetkými 10! :)
Fotograf Janka Amarandei - http://www.japhotography.sk/ - Túto skvelú fotografku som spoznala v okolí svojho bydliska pri venčení ... a keď som spoznala jej prácu, už dávno som vedela, že až raz budem potrebovať služby fotografa, tak viem na koho sa obrátim. Spolu práca s ňou je výborná a keďže neznášam pózovačky, tak pre mňa to bolo výborné, že má za objektívom človeka ktorého poznám, môžem sa uvoľniť a byť sama sebou :)
Hostina Bašta Pajštún - Skvelý prístup, skvelé služby, všetko majú pripravené v top kvalite... nemala som žiadne starosti s výzdobou a vybavovačkami okolo toho, všetko vedia zľadiť podľa predstáv. Myslím, že to, že majú dávno dopredu vybookované termíny, vraví samé za seba. Mali sme u nich aj obrad pod holým nebom a tiež bolo všetko dokonale pripravené.
Torta Pani Hojstričová, Zohor - Upiekla nám skvelú tortu zo špaldovej múky a vôbec s tým nemala žiaden problém :)
Koláče Pani Číková, Zohor - Neskutočne dobré zákusky, z domácich vajec , na hostinu aj do výslužiek... taktiež nám piekla zo špaldovej múky a zapáčilo sa jej to :)
Víno Topoľčianky - http://www.vinotop.sk/pages/sk/aktuality.php
Darčeky Http://www.vstupte.org/ - V n.o. Vstúvte v Malackách nám krásne pomaľovali poháriky, do ktorých sme s drahým vyrobili krásne sviečky pre hostí, čo zároveň slúžili ako menovky na stoloch :)
Svadobné šaty Salón Nicol BA
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Salon Vera Malacky
Bižutéria Moja krstná mama
Oznámenia Kníhtlač Gerthofer
Svadobné obrúčky Zlatníctvo Libanka, Prešov
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
diananana
Ak by ste nevedeli čo po večeroch... a nemáte ešte náhodou vymyslené čísla stolov, pripájam inšpiráciu aj s návodom: http://www.instructables.com/id/Folding-Book-Ar...
diananana
Di
Registrácia: november 2015
Bydlisko: okres Bratislava
Príspevkov: 213
Inzerátov: 0
Priatelia: 4
3 7 9 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (12)
Moje kolekcie