Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Denisa a Mário   svadobný album

denca83  •  50 fotiek  •  23. jún 2009, v Solčanoch okr. Topoľčany, okres Topoľčany

Aká bola svadba:

Bol to krásny svadobný deň, plný smiechu, štastia, slz a lásky. Užili sme si to naplno aj ked to trvalo tak krátko. Všetky tie ročné prípravy naozaj stály zato. Ďakujeme rodičom a sestre Pete, že nám pomáhali s prípravami a umožnili nám splniť si svoj sen. A ďakujeme aj všetkým naším priateľom a známym, že tento deň prežili s nami.

:)
Prvé miesto patrí DODOMUSIC: foto a video - Manželia Katka a Dodo Žitnanskí. Profesionálny a úplne zohratý pár. Sú proste skvelíííííííí. Fotenie bolo úpne uvolnené, bez stresov, plné zábavy. Video je super, kameraman Dodo zachytil tie najkrajšie momenty. Ďakujeme, ste našimi favoritmi.

šaty: salon Nicol Nitra: Pronovias kolekcia 2009, model Respiro - bola som na 100% spokojná, šaty mi upravili na moju postavu.

ženíchov oblek: Ozeta Topoľčany možem len odporúčiť - nebol problém v tejto predajni nájsť oblek na nízkeho chlapa :)

svadobný účes: Kaderníctvo štýl - Mirka Mišutová - bola som spokojná, účes som chcela jednoduchý, a aj tak sa mi s vlasami nakoniec pohral ešte vietor:)

líčenie: Dagmar Stritzová - kozmeticky salon Linda - bola som na 100% spokojná s líčením, krásne vytieňované oči. super

výzdoba sály, okrúhle stoly: Pani Janka Menzerová zo Solčian - splnila mi moje predstavy na 100%, z výzdoby som mala zimomriavky. Zabezpečila mi všetko od stolov až po kvety. Milá pani, veľmi sa mi s ňou dobre spolupracovalo.

hudba: skupina DISK zo Solčian - supeeeeeer, profesionáli, bezkonkurenční, odporúčam.

starejší: Vojto Kramár - milý, vtipný pán, ktorý nemal chybu. Boli sme veľmi spokojní.....ďakujeme Katke za zprostretkovanie.

1. tanec: ďakujem kamoške Monike Kukovej - super tanečničke, že nám vytvorila choreografiu a nacvičovala s nami v takych zlých podmienkach :) Všetci boli dojatí.

svadobná hostina: kultúrny dom Rajčany - krásny, novo prerobený, s podiom, preto sme si ho vybrali a nelutovali sme.

Pozrite si naše klipi, su supeeeeeeeerReklama