Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Danka a Jarko   svadobný album

dada03  •  50 fotiek  •  11. okt 2007, v Cigli, okres Prievidza

Aká bola svadba:

Nádherný, nezabudnuteľný...
Touto cestou by sme sa veľmi radi poďakovali našim najbližším, ktorí nám pomáhali pri prípravách, ale aj všetkým, ktorí nás prišli do kostola podporiť v našom rozhodnutí.
Veľké ďakujem patrí nášmu spevokolu. Tvoril ho kolektív super ľudí, vďaka ktorým mal náš svadobný obrad prekrásnu atmosféru.

Boli sme spokojní so všetkými...Šaty: nevesta-salón Magnifica Prievidza. Príjemný prístup a nádherné šaty, odlišné od tých, ktoré ponúkajú v iných salónoch v PD. Aďka - majiteľka salónu vie s vkusom a citom poradiť, čo ktorej neveste pristane. Cítila som sa v ich šatách úžasne. 100% odporúčame.
Ženích bol oblečený v obchodíku BEATRIX v Prievidzi. Pekné obleky, košele za prijateľné ceny. 100% odporúčame.
Účes + make up: Pavol Ciesar - profesionálny vizážista. Bola som v dobrých rukách..:) Palino je veľmi šikovný, spoľahla som sa 100% na neho. Make up bol kvalitný a účes mi dokonca držal 3 dni..:)Veľmi talentovaný, priateľský človek, nájdete ho v Tescu v Prievidzi.
Kvety a pierko: Veľká vďaka patrí pani Renátke Kocsisovej, ktorá mi urobila kytičku akú som si vysnívala a krásne nám vyzdobila aj auto. Vrele odporúčame.
Nechty - kamarátka Ľubka Krausková z Cigľa, krásne nechty za dobrú cenu, 100%-ne odporúčame.
Foto: časť fotiek z Videoštúdia Venuša Kanianka, odkiaľ máme aj krásne urobené video. Odporúčame. Druhá 1/2 fotiek je od kamaráta Jožka Dámera z Cigľa, urobil nám pekné fotky. Ďakujeme, že si sa dal nahovoriť..:)
Svadobná hostina: penzión BENEDIKTI Prievidza. Pekné priestory, krásna výzdoba, milá obsluha, skvelé jedlo, komfortné ubytovanie. Vrele odporúčame.Reklama