Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lucy Michalková a Milan Turčák   svadobný album

cukriik  •  50 fotiek  •  3. nov 2009, v Tatrách, okres Poprad

Aká bola svadba:

Aké to bolo? Jednoduché, geniálne a podľa mňa dokonalé. Veľká vďaka patrí najmä mojim rodičom, ktorí nám pomáhali so všetkým a vďaka ktorým bol tento deň D tým najúžasnejším v našom živote. Celá svadba prebehla bez problémov a bez stresov. Fotky budem dopĺňať postupne ;)

FOTO - Vladko Citriak - vrelo odporúčam. Perfektný fotograf, skvelý človek, proste profesionál ;) a hlavne, robí nádherné fotky a fotoknihy. Ďakujem Vladko;)
SVADOBNÉ ŠATY - novootvorený salón Sofia v Poprade. Maximálna spokojnosť.
ÚČES - kaderníctvo Zlatka - hotel Patria Štrbské Pleso - bola som nadmieru spokojná, keďže ma česala moja dlhoročná slečna kaderníčka, ktorá mi vždy vykúzli nádherný účes. Účes držal perfektne aj na druhý deň.
NECHTY - Janka Hladká - Žilina - bola som nadmieru spokojná.
KOLÁČE - cukráreň Hanka - Poprad - nielen že dobre vyzerali, ale geniálne chutili. Skvelý výber koláčikov za rozumnú cenu. Vrelo odporúčam.
OBRÚČKY a SNUBNÝ PRSTEŇ - zlatníctvo Zlatka v Trnovom - super cena, dobrá kvalita ;)
KYTICA - Gabika Nálepková - aranžovanie a dizajn Štrba - bola som milo prekvapená, kytička bola nádherná a čerstvá.
VÝZDOBA - Gabika Nálepková - šikovná to baba. Nádherná výzdoba, svadobní hostia sa nemohli vynadívať na celú tu nádheru. Presne podľa môjho priania - jednoduchá a predsa slávnostná. Menovky sme dodali my, vlastnoručne sme si ich vyrábali ;) Stálo to za to.
DJ - Dj Dodo z Popradu - našla ho pre nás pani riaditeľka hotela a mali sme o starosť menej;) - DJ bol milý, celý večer nás zabával aj jeho vtipnými vsuvkami :D
MIESTO KONANIA - Hotel Rysy Tatranská Štrba - presne podľa môjho gusta. Jedlo bolo na pohľad krásne naaranžované a čo je super, aj skvelo chutilo. Obsluha perfektná, pani riaditeľka vychádzala maximálne v ústrety, za čo jej patrí veľká vďaka.
FOTENIE - Tatranská Štrba - zubačka - ďakujem za vybavenie ocinovi;) a Štrbské Pleso - hotel Kempinski a jazero.
Ak som na niekoho alebo na niečo zabudla, časom doplním ;) Ešte raz VĎAKA všetkým, ktorí sa podieľali na hladkom priebehu svadby ;))) Na budúci rok chcem REPETE :D

Po obrade
Po obrade
Naše menovky
Naše menovky
Mladomanželská polievočka a vidno aj moju kytičku...
2Mladomanželská polievočka a vidno aj moju kytičku...
Naša torta...
Naša torta...
1


Reklama