Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

cervenova88 Neaktívny

Svadba bola 5. októbra 2018 Nové Zámky, okres Nové Zámky  • 

Fotograf Martin Žikavský photography - Veľký profesionál, skvelý človek, spolupráca na jednotku!
Hudobná skupina Veselá muzika - Najvačšiu show-ku nám urobili akurít títo 3 páni z Veselej Muziky, bez nich by svadba nemala tie správne grády, ďakujeme!
Hostina Berek, Nove Zamky - Krásne miesto, veľmi ochotní a milí personál a jedlo výnimočne dobré, ďakujeme!
Kameraman Video-studio, Fekete Tomáš, Komárno - Kameramana som videla prvé 3 minúty a vedela som, že to bola správna voľba, veľmi milý, priateľský a profesionálny prístup. Ani som nevedela, že je tam :) určite odporúčam!
Dj Dj Rudolf Sládeček-Celé Slovensko.. - Tak tento pán akú zábavu urobil, klobúk dole, venoval sa aj deťom, vymyslel súťaže, moderoval a hral len tie najlepšie "vypalovačky" :) Ďakujeme!!
Starejší Veselá muzika - Nie len hudbou ale aj veršami a privítaním nám urobili náš deň tým TOP dňom!!
Koláče Cukráreň Patio, Kolárovo - Výslužky, candy bar, svadobná torta, všetko od nich, tak chutné, že si asi polovica hostí pýtala kontakt! Fakt chutné a aj krásne!!
Svadobné šaty Svadobný salón Ellit Nové Zámky - Tie najkrajšie svadobné šaty!! V tomto svadobnom salóne vás vybavia od hlavy po päty: závoje, ozdoby, náušnice, podväzok, všetko na komplet a TIP TOP! Obrovské ďakujem.
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Salón Eva Mária - Popolnočné "svadobné" šaty, s prekrásnou čipkou, nohým chrbátom a vlčkou. Šitie na mieru, naozaj úžasné šaty!
Výzdoba Svadobný salón Ellit Nové Zámky - Keď snívate o výzdobe a prídete do sály, ktorá je ako kópia pinterestu tak viete, že ste si vybrali to najlepšie a Váš deň bude očarujúci, výzdoba predčila všetky moje očakávania. Prekrásne, ďakujeme.
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
cervenova88
Registrácia: november 2017
Bydlisko: okres Nové Zámky
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 2
0 6 8 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (2)