Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Eva Drinková a Marcel Čechvala   svadobný album

cechvalovaeva  •  50 fotiek  •  21. sep 2007, Podkylava u Pagáčov, okres Piešťany

Aká bola svadba:

Naša svadba bola naozaj neopísateľne nádherná a krásna, cítili sme sa veľmi uvoľnene a ten pocit v nás zostane navždy i vďaka všetkým, ktorí ho strávili s nami.
Náš deň D sa začal oblačným ránom a chladným počasím a potom dokonca okolo 13:00 sa spustil dážď, pršalo nám šťastie, zmierovala som sa s tým, že bude zo mňa zmoknutá nevesta, ale zrazu, ako keby zázrakom sa o pol hodinku začalo rozjasňovať, vyšlo krásne slniečko, osušilo cesty a chodníky a začalo láskať svojím sálavým teplúčkom, bol to nádherný malý zázrak počasia...spolu so slniečkom začali prichádzať hostia a pripíjať na naše zdravie. Potom prišla hodina 14ta, zazvonil zvonček a prišiel ženích s nádhernou kyticou v ruke po svoju nevestu. Keď sme sa po prvýkrát uvideli, slzičky sa mi do očí hrnuli od dojatia, nemohli sme sa vynadívať jeden na druhého, bolo to ako v rozprávke...
Celý svadobný proces v kostole bol príjemný, poučný a vedený s vážnosťou aká mu prináleží, bolo to krásne a dojemné...
Celá hostina s jedlom, pitím, zákuskami a všetkým čo k tomu patrí bola perfektne zorganizovaná, nádherne vyzdobená, svetlom presvietená, hostia sa tam cítili veľmi príjemne. Svadobná párty dopadla úplne úžasne, nad naše očakávania, hostia boli uvoľnení, DJ všetkých roztancoval a párty vyburcoval, výborne sme si zatancovali, Marcel poctil hostí svojím break dance vystúpením...bola to naša najlepšia párty

Fotograf : Vladimír Brath, Graphic studio
Sme veľmi spokojní s prácou nášho fotografa, cítili sme sa veľmi uvoľnene a bola to dobrá zábava, čo je každopádne na našich krásnych fotkách aj vidieť, ďakujeme Vladko,.

Kameraman: Jaroslav Tomčík, videopožičovňa XXL Vrbové
Video je veľmi profesionálne s nádhernými efektami + fotky + bonusové DVD, kde je zostrih svadby vo forme niekoľkých funny videoklipov, ďakujem Jarko.

Svadobný salón: Betty, Myjava
Nádherné moje vysnívané šaty, dokonca som mala problém sa rozhodnúť medzi dvomi nádhernými šatmi, všetky doplnky boli zladené, príjemná a nadaná majiteľka, ďakujem.

DJ: DJ Shaker, Janko Ukropec
So svojím mixážnym pultom, perfektným a s rozsiahlym hudobným repertoárom ( dokonca i ľudovky ze Záhorá) hlavne s tou našou muzikou – RNB, HIP-HOP, SOUL..., perfektne nás všetkých vytancovala zabavil svojím sexi hlasom. ĎAKUJEME, bola to naozaj perfektná párty.

Miesto konania svadby: Podkylava u Pagáčov, agropenzión ADAM
Boli sme veľmi spokojní s personálom a celou obsluhou a ich starostlivosťou. Stolovanie nádherné, jedlo bolo naozaj výborné a veľké porcie, muži si museli povoľovať opasky a niektoré ženy povoľovať šaty, ďakujeme p. Lackovej za výbornú komunikáciu a organizáciu a taktiež celému personálu. Vrelo odporúčame, je tam naozaj nádherné prostredie, príroda, kone a celé okolie pôsobí veľmi uvoľnene a príjemne, užili sme si nádherný relax na druhý deň v bazéne a vo vírivke.

Výzdoba miestnosti, svadobná kytica, perká, výzdoba svadobného auta: pani učiteľky zo Strednej záhradníckej školy v Ratnovciach Mgr. Zuzka Vozárova a Mgr. Beátka
Všetko bolo naozaj veľmi profesionálne a umelecky dokonalé, hostia boli veľmi milo prekvapení. Kytica bola veľmi jemná a určite predčila všetky nevestine predstavy, jednoducho nádhera, výzdoba auta bola naozaj jedinečná, ďakujeme.

Výzdoba kostola: Ing. Zuzanka Mocková, veľmi dobrá kamarátka už od ZŠ, vyštudovaná záhradná architektka, zdobenie kostola bola naozaj veľká zábava, výzdoba bola jedinečná, s láskou robená, nádherná, Zuzka si dala záležať na každom detaile, bola to neopakovateľná krása, ďakujeme.

Svadobné oznámenie, menovky a svadobné meníčka, svadobné pohárky: Katuška Holičová
Všetká tá jedinečná nádhera sa vlastne začala krásnymi oznámeniami, ktoré boli vďaka Katuške a jej umeleckému nadaniu naozaj jedinečne a nádherné, ďakujeme za všetok čas, ktorý nám Katuška venovala, za tvoju pomoc, podporu a inšpiráciu, ďakujeme.

Kaderníčka: pani majsterka odborného výcviku kaderníčok vo Vrbovom Aďka Folajtárová, nádherný kvalitný účes, cítila som sa ako princezná...Aďa splnila všetky moje predstavy – farba vlasov, perfektný melír, príčesok a celková kvalitná práca, klobúk dole...ďakujem

Kozmetička: Monika Marková, salón MONA, Piešťany
I keď na poslednú chvíľu som dostala odporučenie od Lucky Rusnákovej, stálo to za to, som veľmi spokojná s gelovými nechtami a ich výzdobou ako i s make-upom, ktorý mi vydržal celú noc a nezľakol sa ani slzičiek šťastia, ktoré občas padli...

Svadobné auto: Radko Maráček s nami strávil tento nádherný deň ako šofér a majiteľ tohto nádherného auta, môjho vysnívaného, ďakujeme za príjemnú a pohodlnú svadobnú jazdu.

Chceli by sme sa touto cestou poďakovať našim rodičom za ich podporu a pomoc pri organizovaní nášho dňa D, bola to naozaj veľká zábava.
Ďakujeme našim cteným, milým a pekným svedkom, ktorí nám ochotne dosvedčili a podpísali našu svadobnú listinu a tým výraznou mierou pomohli uzavrieť naše manželstvo.
Ďakujeme pánovi Mgr. Miroslavovi Jägerovi, seniorovi a jeho manželke za celý nádherný sobášny proces, ďakujeme.
Ďakujeme našej krásnej hlavnej družičke Lucke Čechvalovej a hlavnému družbovi Jožkovi Jurigovi za všetku pomoc pri organizácii a zabávaní hostí, boli ste úžasní, ďakujeme.
Ďakujeme všetkým našim hosťom za nádherné dary, za príjemnú atmosféru a super tanečné kolá, ktoré sme spolu pretancovali, bolo nám s Vami krásne a tento pocit zostáva navždy...ďakujeme. Ďakujeme krsným rodičom Puvákovým za výborné prasiatko a taktiež za výborný folklórny program a prekivapenie s cigánkou, ďakujeme.
Ďakujeme všetkým z rodiny, ďalej priateľom, kolegom, susedom a známym, ktorí nás prišli v tento veľký deň podporiť do kostola alebo na tanečný parket, ďakujeme za všetky tie nádherné kytice a dary, boli naozaj nádherné a voňavé.
Ďakujeme naším skvelým kolegom a kolegynkám za ich podporu, krásne dary a zastupovanie v čase našich „ružových dní“, ďakujeme.

Svadobné autíčko
Svadobné autíčko
Krasne kolegňky z ON
Krasne kolegňky z ON
Krásne kamarátky
Krásne kamarátky
Už sme svoji
Už sme svoji
Všetci po sobáši
Všetci po sobáši
Johnny a Mel na sprišli pozrieť
Johnny a Mel na sprišli pozrieť
V aute na ceste na hostinu
V aute na ceste na hostinu
Dobíjame sa do reštaurácie
Dobíjame sa do reštaurácie
Ženích posiloval...
Ženích posiloval...
Prípitok
Prípitok
Tanečky naše
Tanečky naše
Odčepčovanie
Odčepčovanie
Breakdance - ženích po pol noci
Breakdance - ženích po pol noci
Babské tanečky
Babské tanečky


Reklama