"If you trust in nothing else, trust in this. Trust in us."

Wedding Countdowns at WiddlyTinks.com

>

6. júna 2009 si konečne po 6 rokoch oficiálneho chodenia a 14 rokov odvtedy, čo mi prvýkrát na základnej vyznal lásku, beriem môjho Michala za muža :-D
Svadobný obrad sa bude konať v Kostole Sedembolestnej Panny Márie v Hloži a svadobná hostina v Reštaurácii Fatima v Trenčíne.

Naša svadba sa už blíži a oproti môjmu prvotnému albumu z príprav nastali určité zmeny (poháre sme nakoniec vybrali iné oproti historickým čašiam. keďže Michalovi sa zdali tieto viac elfské). Hoci mnohí z našich hostí (drvivá väčšina :-) Pána prsteňov nevideli, verím, že na mňa nebudú pozerať ako na idiota :-D

Všade bude brečtan ako základ elfského štýlu, teda v svadobných kyticiach, kyticiach pre družičky a maminy, na autách aj v kostole a samozrejme aj pri výzdobe svadobnej sály. Uz mam "nálezisko" brečtanu, kde sa ho chcú zbaviť, takže problém vyriešený.
Vždy sa mi podarí nájsť niečo, čo mi pripomína LOTR... ten Stromobrad je geniálny, a ešte mám vyhliadnutý svietnik, čo mi veľmi pripomína Biely Strom z Gondoru, tak uvidíme... Veď keď už a la LOTR, tak nech je to poriadne.

Nakoniec sa mi podarilo zohnať aj tú Barbie Arwen a Aragorna vďaka dobrej duši, ktorá ich našla skvelú cenu na ebay, z čoho sa veľmi teším. Prišli už aj papierové konfety, bublifuky a rozety, ktoré sú obrovské... to som fakt nečakala. Krížik s gravírovaním je už tiež doma, ale stihla som nám kúpiť už aj ten tradičnejší, takže neviem, ktorý nakoniec použijem, aj keď by sa nám zišli obidva.

Všetko začína naberať reálne kontúry. Michalov oblek je už ušitý, družičkovské šaty už tiež. Dnes bola posledná skúška svadobných šiat, bolerku ešte treba krajku, a o týždeň ich budem mať doma. Ešte doladiť hudbu, zoznam piesní na želanie sa už kompletizuje, hudba z LOTR, ktorá bude hrať pri večeri, je tiež už zčasti vybraná, takže sa môžeme spokojne začať lúčiť so slobodou.. :-D

Koncept harmonogramu svadby je už vypracovaný, rozlúčka so slobodou je už tiež úspešne za nami. Čaká nás posledný týždeň starostí, a potom už sme svoji.

>

Wedding Tickers´