Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Andrea Vargová a Pavol Mačo   svadobný album

askriatok  •  30 fotiek  •  8. júl 2008, v Komárove, svadobná hostina v Hrabovci, okres Bardejov

Aká bola svadba:

Naša svadba bola prekrásna...Presne taká, ako sme si ju vysnívali...

Čo sa týka našich dodávateľov, s väčšinou ich služieb sme boli spokojní.
Ako prvého spomeniem svadobný salón Cinderella z Bardejova, odkiaľ som mala vypožičané svadobné šaty. Vďaka ochote a šikovnej úprave asistentiek som sa v šatách cítila skvelé počas celej svadby. Vrelo odporúčam.
O môj účes a make up sa postarali dievčatá z M-štúdia. Na ich prácu nemám slov... Sú fakt skvelé. Odporúčam.
Naše hladné žalúdky sme zverili do rúk firme pod vedením p. Tomáša Jakubašeka a naozaj sme neoľutovali. Ocenili sme najmä ich profesionálny a zodpovedný prístup, a serióznu prácu. Odporúčam.
Sladké pokušenia pre nás pripravila vynikajúca pekárka, p. Božena Gvuščová z Bardejova. Jej „kúsky“ ulahodili nielen očiam, ale najmä bruškám. Hmm...Hostia si ich nevedeli vynachváliť. Vrelo ODPORÚČAM.
O zábavu sa starala hudobná skupina Východ z Giraltoviec. Ani na nich sa nemôžem sťažovať. O tom, že naozaj vedia zabaviť ľudí svedčil stále plný tanečný parket svadobčanov, od tých najmenších po tých, ktorí ešte vládali chodiť. Odporúčam...
Dekoráciu sály sme si vytvárali sami, no s pomocou dekoračných predmetov, ktoré sme si vypožičali z predajne ETS z Bardejova.
Nesmiem zabudnúť na naše svadobné auto, ktoré riadil profesionálny šofér, Ing. Radovan Hnat. Spolu so svojou úžasnou manželkou, Julkou, nás zbavili predsvadobného stresu a udržiavali výbornú náladu. Za to sa im chcem veľmi pekne poďakovať.
No nielen títo dodávatelia nám pomohli k tomu, aby bol náš svadobný deň taký, aký bol.
Veľká vďaka patrí najmä našim rodičom, ktorí sa zo všetkých síl snažili, aby bolo všetko O.K., aby sme na nič nezabudli a aby bolo všetko tak, ako si to želáme. VĎAKA VÁM.
Ďakujeme aj našim súrodencom, ktorí pri nás stáli, keď sme mali všetkého už vyše hlavy a za pomoc pri celej organizácii svadby.
Chcem tiež spomenúť spevácky zbor pod vedením Kláry Jurčovej, ktorí svojimi piesňami spestrili priebeh celej sv. omše. Vrelo odporúčam.
Vďaka všetkým, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom pomohli.
No myslím, že tým najdôležitejším človekom, ktorý zastupoval Nášho Najvyššieho a bez ktorého by sa žiadny svadobný obrad nekonal, bol náš pán farár, JCLic. Marián Fencák. Jemu môžeme ďakovať za veľmi poučnú predsvadobnú náuku, duchovnú podporu a príjemnú atmosféru, ktorú vniesol do celej svätej omše. Je to naozaj obdivuhodný človek s obrovským srdcom a úžasnou schopnosťou rozdávať sa. Ďakujeme Vám.

A aby sme si okamihy z nášho veľkého dňa zvečnili, objednali sme si služby fotografov z fotoslužby Lumier z BJ. Ani ja, ani môj manžel nie sme fotogenickí, ale keď sme videli fotky od Lumieru, padali nám sánky. Sú jednoducho úžasné... Lepšie sme si ani nemohli vybrať. Sú ozaj jedničky. Veď posúďte sami...*:-))

MY
MY
ja
Ja
...s kytičkou
...s kytičkou
staršia družička Gabka a ja
Staršia družička Gabka a ja
...voda, čo ma drží nad vodou...
...voda, čo ma drží nad vodou...
svadobný prípitok
Svadobný prípitok
...výborná zábava
...výborná zábava
družbovský tanec
Družbovský tanec
moje krásne družičky
Moje krásne družičky
...svašky
...svašky
...v kroji
...v kroji
zábava po redovom
Zábava po redovom
obrázok od Eriky pre nás
Obrázok od Eriky pre nás
kostolík
Kostolík
moja mamka a ja
Moja mamka a ja


Reklama