Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Andrea Bereczová a Heinrich Schmotzer   svadobný album

andrea.schmotzer  •  49 fotiek  •  14. sep 2008, v PKO Nitra, okres Nitra

Aká bola svadba:

Napriek tomu, že sme celú svadbu vybavovali zo zahraničia, všetko dopadlo veľmi dobre. Svadba bola krásna, ľudia sa dobre bavili až do rána. Veľmi krásne ďakujeme všetkým dodávateľom za spoluprácu, bez ich pomoci by sme to zvládli ťažko.

Svadobné šaty a oblek - salón Diamond (šaty Mariah). Veľmi milí ľudia, veľká ochota, oblek šitý na mieru. Odporúčam, výber je prekrásny...
Fotograf - Foto Algacolor J. Ondrejička. Sme veľmi spokojní aj s fotoknihou, ktorú nám urobil. Bol veľmi ochotný a šikovný, jeho nápady boli super.
Kameraman - Leonard Tóth z Kmeťova. Odporučil nám ho Dj, boli sme nad mieru spokojní. Zachitil na DVD všetky krásne spomienky a každého hosťa i samotnú zábavu. Video nemá chybu.
Dj a zabávač - R. Sládeček z Veľkého Kýru. Postaral sa o zábavu a dobrú atmosféru pre obe strany hostí.
Svadobná torta - Soňa Bálintová-Galisová z Veľkého Kýru. Robí prekrásne torty na objednávku i podľa obrázku z internetu, len škoda, že sa tie krásne ruže z karamelu v teple rýchlo roztopia.
Svadobná kytica a výzdoba kostola - cez známosť (nepoznám meno) kvetinárka z Veľkého Cetína. Splnila všetky moje predstavy do poslednej bodky.
Výzdoba na auto - salón Colette. Výzdoba sa nedala prisať na auto, museli sme ju pripevniť len stuhami, ale kvety boli najkrajšie z celej Nitry.
Manikúra - Beauty Centrum, Nitra. Nechty podľa mojich predstáv.
Kaderníčka - Mariana. Veľmi šikovná, bola som vysoko spokojná.
Hostina a ubytovanie - PKO Nitra. Pani vedúca je veľmi milá žena, veľa nám pomohla, na všetkom sa s ňou dalo dohodnúť. Obsluha bola úžasná, jedlo vynikajúce, sála vyzdobená bez chybičky. Môžem len odporúčať.

nastávajúca nevesta
Nastávajúca nevesta
moja kytica
Moja kytica
zábava v plnom prúde
Zábava v plnom prúde
´odtínanie´ pierka
´odtínanie´ pierka
úradná svadba v Nemecku
Úradná svadba v Nemecku
aj takú chutnú tortu sme mali
Aj takú chutnú tortu sme mali


Reklama