Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Alena Ďurkáčová a Róbert Forbak   svadobný album

anchel  •  4 fotky  •  5. dec 2008, v Dlhom Poli, okres Žilina, okres Žilina

Aká bola svadba:

Boli to najkrajšie pocity, aké som v prítomnosti mojej lásky kedy cítila. Dalo by sa to prirovnať na naše úplne prvé stretnutie.
Až na pár detailov náš svadobný dníček od rána od pol 6tej do 5tej rána dopadol krásne, úžasne, nádherne.
Veľmi ťažko sa to slovami opisuje, ideálne je to pocítiť na sebe samej. :-)

šaty - svadobný salón Amélia Žilina, veľmi pekný prístup, až na to, že sa mi šaty postupne začali rozpadávať, teda pripínanie vlečky sa odtrhlo a kruh mi pri tancovaní vysúval sa:-( ale dalo sa.
Kytica: vôbec nebola podľa mojich predstáv, aj napriek vopred objednanej vo Flóre Žilina.
Robili ju dopredu tri dni, ružičky škaredé popukané a celkový dizajn na svadobnú des. Na fotkách pekná ale na žive hrúza.
Oblek: jablonka v Poľsku, super výber aj ceny, na rozdiel u nás tie isté 2x drahšie.
Svadobná košela, kravata a vesta v Modeve na Masaričke v ZA, krásne, mimochodom vestička + francúzska kravata sú na predaj, č. 56.
Výzdobu mi robila moja mamina, nádherna, presne podľa predstáv!! Mami, Ďakujem krásne!!
Foto a video: produkcia Arjan, úžasní ľudia, Elka a Peťko. S fotkami sme boli na milión % spokojní a video sa ešte robká, ale vyzerá to sľubne. Profesionáli ako sa patrí, pri fotení bolo super. Boli vždy tam, kde sa niečo dialo :-) Ďakujeme Vám krásne!!!
Odvoz: koníky s kočom. To bol jeden najkrajších zážitkov, o kt. sa postaral môj tata. Ďakujeme srdečne moc!

Chcem poďakovať veľmi krásne všetkým celej rodinke, ktorá nám pomáhala pri svadbe, teda najmä rodičom našim, súrodencom, Babka a Deduško, Teta Majka Baníková s manželom Jožkom Baníkom, ktorý mi spolu so Zuzkou urobili krásnu odobierku a Jožko ma dal aj pod čepieč, ĎAkujem.
Perníkové tortičky: Martinex Rosinky. Ľudová tvorba, veľmi krásne a aj výrobrné.

HOstina sa konala u nás v dedine teda v Dlhom POli, ako aj obrat, ktorý bol nádherný, vďaka nášnu pánovi farárovi a speváckemu zboru. Srdečná vďaka aj Vám!!
Hostinu sme mali v kultúrnom dome, cez skvelého pána Miloša, ktorý je majiteľom podniku Drotár, všetko čo sme chceli zabezpečiť super a svoje služby vykonával na 100%. Miloško klobúk dole!! Aj tebe patri obrovské Ďakujem!!

Vizáž: účes mi urobkala moja dlhoročná kaderníčka Danka z KS Cindarella v ZA a nalíčila ma krásne a kvalitne Janka Romančíková-Žiaková zo salónu na Štvorcovom námestí. ĎakujemReklama