Vianočný darček pre manžela. Poraďte pekný darček

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, s manželom si ideme na Vianoce ako každý rok kúpiť navzájom parfémiky a nové mobily, ale samozrejme aj niečo,čo bude prekvapko. Máte nejaké dobré typy na darček pre manželíka? Môj je programátor,miluje knihy a je silový trojbojár,čo pre ňho??? ĎAKUJEM za každý typ. Poďme sa navzájom trochu inšpirovať ;-)
Odpovedať
1
7
8
Profilova fotka
luko, môj kamarat by sa urcite potesil tym mecom :-) od jeziska si totiz prial taky mec aky mal Aragorn v Panovi prstenov. Nenaaroocny :-D
Odpovedať
jenn44 • Včera ve 23:11 Ahojte, mam 2,5roka priatela a uz som mu kúpila už asi všetko, (čo nie,tak je príliž drahé...). Už 2 týždne uvažujem, čo mu mám kúpiť a čas sa mi akosi míňa... :( prosím poradte :( salomee • Včera ve 23:15 Tož to brzy:-) myslím, že takové téma už tu kdesi je .. tipy na dárky, nebo tak nějak, no hledat to nebudu :-) Ať tak či onak, doufám, že nakonec koupíš něco super. Dobré jsou osobní dárky, něco, co má s obdarovaným nějakou spojitost, nebo co třeba chtěl.. je to lepší něž nějaká univerzální kosmetika, kniha, co ho nebude bavit, či něco podobného.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
awojte neviem co mam kupit priatelovi na promocie a uz su tu o chvilocku...pomozte mi co by som mu mala kupit??
Odpovedať
napriklad pekne, kvalitne pero, take fajnovejsie, drahsie, pripadne sa na take da vygravirovat datum promocie alebo podobne...
Odpovedať
Jednoznačne odporúčam romantický víkend a potomnejakú kravinku. Dobré tipy sú tu: styll alebo super vecičky nájdete tu: suy :o)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
No dievčence,pomaly sa blížia Vianoce a v hlave treba rozlúsknuť oriešok,čo kúpiť drahému...Inšpirácia akosi 0 bodov :-S Viem len jedno,že parfém a oblečenie určite nie,šrubováky a rozne naradie taktiež toho je plná skriňa,tak čo? :-|
Odpovedať
janeette mam podobnu dilemu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a co tak: knizky, hodinky, el. holiaci strojcek, fotoaparat, i-pod, kozeny diar, penazenka, moze byt aj ako suprava s opaskom, aktovka, taska na laptop, cestovna batozina....wellness pobyt vo dvojici, lyzovacka - skipas, nejaka sportova vybava (aspon ciastocna) na lyzovanie, potapanie, cyklistiku, horolezectvo...,pocitacove hry, DVDcka s oblubenymi filmami, CD s oblubenou hudbou a vela dalsieho :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Máte aktuálne tipy? Už si neviem rady. Poraďte prosím :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zážitkový darček? ja som kúpila streľbu na strelnici, ešte chcem nejakú masáž..., tiež nápady došli ;-)
Odpovedať
@terezka4 Kalendár s vašimi spoločnými fotkami, osuška alebo posteľná bielizeň s vlastnou potlačou (spoločná fotka, logo jeho najobľúbenejšieho športového tímu alebo auta jeho snov). Alebo by som sa riadila jeho záľubami. Môj priateľ hrá hokej, tak dostal min. rok dostal hokejku, fľašu na vodu, sprej na smrad výstroje. :D Tento rok rok som stavila skôr na darčeky blízke jeho povolaniu. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som tomu mojmu kúpila parfém, permanentku do fitka a prilbu na lyže ;-)
Odpovedať
Baby, potešil by sa Váš manžel ak by dostal pod stromček lístky na nejaký dobrý zápas? možno aj mimo SR.... napr hokej alebo niečo podobné. Vôbec neviem čo mám kúpiť a nakoľko je športový fanúšik, napadlo ma toto. Čo vy na to?
Odpovedať
Moj manžel asi nie ale brácho by bol úplne nadšený. Ak je športový fanúšik tak sa určite poteší
Odpovedať
Tak som sa nakoniec rozhodla ešte pre jeden darček - wellness víkend. A bude darček aj pre mňa ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
ja som mu kupovala smart hodinky, veľmi ich chcel
Odpovedať
muž je na elektroniku a tieto veci takže my vždy pošle nápad na darček a ja len objednám
Odpovedať
my sme si navzájom kupili smart hodinky, obidvaja sme bežci a športovci
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vitkovak:

my sme si navzájom kupili smart hodinky, obidvaja…
@vitkovak my s mužom sme kupili pod stromček deťo hodinky, značky carneo, syn také chcel a ze rovno kupime aj dcére
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?