V blejzrových minišatách na svadbu na úrade

Ahojte. Chcem vás poprosiť o nezávislý názor. Som pozvaná na svadbu sestry mojej kamarátky, budem tam teda čo sa týka dôležitosti asi úplne najposlednejšia z hostí. Sobáš má byť len na úrade a podľa slov nevesty chcú mať modernú svadbu, úplne neviem, čo si mám pod tým predstaviť. Môžem si podľa vás vziať flitrované blejzrové minišaty? Mám ich doma, veľmi sa mi páčia, no nemám ich kde využiť. Som štíhla, cvičím, mám 23 rokov a priemernú výšku. Fotka v príspevku je samozrejme ilustračná. Zvolila by som menej výrazné líčenie a jemnejšie pôsobiaci účes a som bruneta. Ďakujem za názory.
Odpovedať
Za mňa ok. Spystaj sa sesty alebo priamo nevesty ak sa dá.
Odpovedať
ak mas na to postavu, tak podla mna kludne. ale tiez by som sa ako @galina307 na ne opytala aj nevesty. niektore totiz maju potrebu vediet, v com pridu hostia
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa v celku pacia, no tiez by som ich asi neveste pre istotu ukazala, kedze na niekoho mozu posobit az prilis noblesne
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa velmi pacia, podla mna na urad dobre. asi nie cierne samozrejme :-D ale take si predpokladam ani dat nechces :-D inak su za mna uplne okej.
Odpovedať
Mne sa ten nápad celkom páči. Nie sú to typické šaty na svadbu a do kostola by boli vyslovene nevhodné, ale keď to má byť svadba len s občianskym sobášom, tak prečo nie? Určite na seba strhneš pozornosť, ale ak máš na ne postavu a ak ich vieš nosiť (v takých krátkych šatách si treba dávať pozor, napríklad sadnúť by som si sadala radšej len za stolom) tak si ich kľudne vezmi :)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, takýto typ šiat treba rozhodne vedieť aj nosiť. ak máš na to postavu, tak by som absolútne neriešila, či s nimi budú ostatní v pohode alebo nie :) je to tvoja svadba, mne sa páčia, pokojne by som si ich obliekla na takúto svadbu aj ja. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?