Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:velmi dobre ti rozumiem...zazivam to denne,len s tym rozdielom,ze moja dcera mala v decembri 18 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
woman........tak ty to mas tiez vesele :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:to hej...ale je to fajn,ze je z nej uz taka slecna..aj ked puberta este sem tam vykukne...ja som v jej veku mam pocit bola optimist.realista a ona naivny pesimista:-)))..tvoja mala sa uz tesi na svadbu??...
Odpovedať
Profilova fotka
woman.....hej hej, tesi sa. ona by najradsej rozhodovala o vsetkom,co sa tyka svadby :-D ale ja hovorim,ze to je svadba nas troch, tak nas zaujima aj jej nazor. pride si potom dost dolezita :-D u nas uz zrejme zacina obdobie puberty,velmi sa zmenila za posledne obdobie. taha jej na 12rok a mame to vesele, proste ju nikto nechapeme a tak. :-( pesimistka jak hrom.
Odpovedať
Profilova fotka
..lofonka: :-) presne o tom hovorim..tiez jej to zacalo okolo 12 roku..tym,ze ma dcera priatela,sa do nas uz nestara,ale samozrejme sa tesi..dokonca zahlasila,ze chce saty..doteraz zasadne rifle...nanajvys elegant,cierne nohavice a bluzku..ty teraz organizujes na dialku..niekde som zachytila,ze si v Skotsku?
Odpovedať
Profilova fotka
to: slavik o 12 :-S
Odpovedať
Profilova fotka
woman...veru tak, na dialku. Sice som si zo zacoatku myslela, ze to pojde vsetko hladko...ale no,musela som zaangazovat kamaratky a rodinu na Slovensku. Tak ja teraz davam povely a ostatok vybavuje :-D :-D :-D Dufam ze to bude vsetko ok. My s dcerkou budeme mat na svadbe rovnake saty. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
gaia no tak to si lepšia ako ja :-D Dôležité je že si dvaja ľudia rozumejú. Na veku vôbec nezáleží. A je super, že tvoj priateľ sa chce ženiť v takom mladom veku. Bo môj sa ešte nechce. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:takze si ich asi davate sit vonku? :-) ...o ostatne sa vedia postarat aj druhi...inak pekne motto :-) Prides sem len na svadbu,alebo uz ostavas??
Odpovedať
Profilova fotka
to: slavik no, do svadby nahana on mna
Odpovedať
Profilova fotka
woman04.........pridem sa na Slovensko len vydat. Inak ostavame v zahranici nadalej. My nejako nemame v umysle /zatial/ sa vratit v najblizsej dobe domov. Nam je tu zatial dobre. Mame pocit, ze tu zijeme taky bezstarostnejsi zivot. ;-) A saty sa nam siju na Slovensku. V juli,ked ideme domov pozriet, vedieme Kristinku k babke na prazdniny a ja pojdem na 1skusku. Potom v polovici augusta pojdem malu vyzdvihnut z prazdnin, pojdem na druhu skusku, kedy mi uz saty aj dosiju. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolofonka dcéra chodí v zahraničí do školy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
hlasim sa aj ja rom rocnik 1976 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
slavik........ano chodi tu do skoly. nastupila tu hned po 4dnoch nasho prestahovania sem. Chodi do skoly kde je jedina cudzinka, ale klobuk dole. skola jej vychadza maximalne v ustrety. Jej sa nastastie tiez paci a velmi rychlo sa adaptovala v cudzom prostredi, kde nerozumela ani slovo.
Odpovedať
Profilova fotka
slavik.ty trnavacka? ja mam nastavajuceho z trnavy a tam mame aj svadbu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nie som úplná trnaváčka :-) Bývam 15 km od Trnavy. Ale pracujem v TT a priateľ je z Trnavy. Takže som viac v Trnave ako doma. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde tam pracujes
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:predpokladam,ze ste isli von kvoli praci?..to je fajn,ze sa vam paci a ked sa mala adaptovala bez problemov,nie je co riesit..ja uz v mojom veku som nejaka leniva skusat stastie vonku..aj ked s mojim povolanim by problem nebol..dcera sa tiez dokaze postarat o seba..mat tak o 10r.menej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolofonka pracujem v banke
Odpovedať
Profilova fotka
woman ja som sem tiez isla vo veku nie najmladsom :-D :-D 31 :-N priatel tu bol uz nejaky cas kvoly zarobku a vdaka postupu a dobremu jobu sme sa rozhodli miesto jeho navratu na svk pre nase prestahovanie do uk. ved nikdy nie je neskoro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolofonka to ťa obdivujem. Môj priateľ by tiež rád po škole išiel do zahraničia, ale ja nemám na to odvahu. Odísť od rodiny, priateľov. Mne je na Slovensku dobre. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale moje 2 sestry sú v zahraničí. Najmladšia 22 ročná v anglicku a 30 ročná teraz odišla do Írska za priateľom.
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne bolo na Sk-ku velmi dobre, ale odhodlala som sa a mözem povedat, ze to bolo najrozumnejsie rozhodnutie, aké som kedy spravila. nie som uz rozmaznaná (aká som bola), vela vecí nie je po mojom a na to som si musela najprv zvyknút, naivná girlie, co sa jej pýtali tri krát, pokým sa zmohla na odpoved... som bola tiez...teraz velká papula a skúsená ml. zena:-D - jaaaj, ale sa to dobre píse... :-D zahranicie odporúcam kazdému, najmä ml. ludom po skole, nech sa vidia svet a spravia rozhodnutia z vl. presvedcenia, nie lebo to chceli rodicia....a popri tom vsetkom si okúsia, ako sa zarábajú peniazky!!! vtedy kazdý ako keby zázracným prútikom posibaný (hodí sa to k velkej noci.. ;-) ) si uvedomí, co to je zivot! a ked si zariadíte prvý bytík- vase hniezdocko, niet krajsieho pocitu....a rodicovské hrdé story...aký ste vy super mladý clovek, co vsetko viete...o svee...nebojácny...tak to je super!! ja som isla ako 18-tka vrátila sa po roku domov a potom zasa spät, do teraz som tu a preslo uz 9 r. co tu zijem a som spokojná, samostatná...len niekedy si pospomínam ako to bolo, ked som zaplakala a mala to! |-|
Odpovedať
Profilova fotka
v londýne mám kamarátku, co sa jej teraz narodilo bábätko a poviem vám, ze som na nu taká hrdá.....ze az! nemala to ako dieta ruzové, ale teraz stastná manzelka a supermom! no a ze sa vedela presadit v cudzine...klobúk dole! na SK-ko neustále obaja myslia a majú v pláne sa tu aj usadit, lebo angl. nie je pre nich tá pravá krajina... lolofonka.k vasa dcéra bude mat tie naj predpoklady na jeden "dobre" platený job- jazyk, otuká sa....to ste jej lepsie do vienka dat nemohli! ako cítam, v skole sa jej darí.... ;-) na takých SK-kov som velmi pysná.....no a ze si nás mýlia s ceskými slecnami.....mi UZ nevadí, lebo konecne spoznali pravých ludí so slovenskými kvalitami a na tie som ja velmi hrdá! najoblúbenejsí zamestnanci, najkrajsie baby, vychované na 1-tku...co si kto este viac möze priat! my sme super pre klóny! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
casto sa vravieva, ze Slovakov hadzu do jedneho vreca s poliakmi, rumunmi a podobne. je to sice sem tam pravda...ale co sa tyka poniekt. zamestnavatelov tu, ozaj zamestnaju radsej slovaka, cecha ,lebo zase vedia, ze si svoju pracu robime ozaj poctivo a sme pracoviti. Moj partner tu ma velmi dobre meno, prave pre svoju usilovnost a zodpovedny pristup k praci.
Odpovedať
Profilova fotka
slavik, ver ze nie je nic lepsie, ako skusit pracu a zivot vonku. aj ked len na rok. clovek sa stane taky ostrielanejsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolofonka a vedela si dobre po anglicky keď ste sa presťahovali von?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D he he, ani slovo. no, ucila som sa az tu a ucim sa. Nevedela som ani ten obycajny pozdrav. Kolko tolko rozumiem, sem tam mi dcera musi tlmocit, alebo drahy. Kristinka to mala jednoduchsie, ucila sa aj na Sk anglictinu, takze nejaky ten zaklad, aj ked velmi slaby , ale mala. ale mozem teraz povedat, ze sa mi zda ten jazyk dost jednoduchy. Ja som sa na strednej ucila francuzky a ten sa mii zdal ovela tazsi.
Odpovedať
Profilova fotka
a za akú dlhú dobu sa ti podarilo nájsť prácu? Som zvedavá čo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne tu nasiel pracu hned prvy mesiac moj drahy. tu sa da vzdy nejaka robotka najst.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?