Ryšavé vlasy

Ahoj, je tu niekto kto má ryšavé vlasy a potrebuje zladiť farby? Lebo idem na svadbu, síce až o mesiac ale treba mi nejaké doplnky k šatám ale vôbec neviem aké ani topánky 😞 šaty pošlem čo ich mám aj učes čo plánujem mať Lebo vôbec neviem aké naušnice, náhrdelník, topánky
Odpovedať
Saty budu aj s takym opaskom? Nahrdelnik by som osobne nevolial ziadny, co sa tyka nausnic tak bud smaragdove, ako su saty, alebo ich doladit s opaskom. Topanky neviem ci take zelene zozenies, no kludne by som sla aj do bezovych
Odpovedať
@kurajka Ano opasok tam je originálne, a zase bežové topánky mám ale neviem či by sa hodili ale neviem, lebo tie naušnice, náhrdelnik neviem, lebo obyčajnú bižu nemôžem, som alergická, jedine chirurg. oceľ
Odpovedať
ak mas aj opasok, tak kludne by som zvolila striebortne topanky no inak si to podla mna nejaku tu bizutku ani nepyta, ten opasok tak uz to blink blink robi
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa týka nejak farby, tak to by som volila zlaté doplnky, to mi ako prvé napadlo. Či náušnice alebo náhrdelník, náromok, to neviem povedať, musíš ty vedieť, v čom sa cítiš dobre. Ja napríklad náhrdelník neznesiem.
Odpovedať
Profilova fotka
nahrdelnik by bol podla mna asi uz prilis, neviem, v jednoduchosti je krasa a menej je viac. a nausnice mozu byt aj vyraznejsie, pokial mas len opasok taky vyrazny, tak je to uplne v pohodke.
Odpovedať
Inak k vlasom si nemohla zvolit krajsiu farbu siat. Bude to prenadherna kombinacia. Osobne by som zvolila len striebornae nausnicky a topanky. Podla mna nic ineho k satom nebude treba
Odpovedať
Náušnice podľa mňa úplne stačia. Topánky by som také nejaké telové alebo nejaké nenápadné, aby vynikli šaty.
Odpovedať
Ďakujem dakujem :) nakoniec zvolím strieborno smaragdové naášnice a bežové topanky :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od bergamot:

Ďakujem dakujem :) nakoniec zvolím strieborno sma…
@bergamot Bude sa ti dat potom pridat fotka? Ja som zvedava, ako tie saty ukazu nazivo.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od bergamot:

Ďakujem dakujem :) nakoniec zvolím strieborno sma…
@bergamot nooo to bude podla mna super kombinacia. Ak sa ti podari pridat fotka, tak by to bolo super
Odpovedať
zelena farba alebo teda smaragdova jednoznacne krasne ladi s rysavymi vlasmi :) krajsia kombinacia podla mna nie je.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dasulinka32:

zelena farba alebo teda smaragdova jednoznacne kr…
@dasulinka32 No, ale by si sa divila :-D Každej ryšavej to rozhodne nepristane. Záleží aj od postavy, proporcií atď.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od klarika666:

@dasulinka32 No, ale by si sa divila :-D Každej r…
@klarika666 Tak ano, ale je tam dost velka pravdepodobnost, ze to ukaze dobre 😃
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od klarika666:

@dasulinka32 No, ale by si sa divila :-D Každej r…
@klarika666 co ma prosim ta spolocneho farba s postavou?
Odpovedať
ze ja neviem natrafit na taketo pekne saty, ked nejake potrebujem 😏
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od hannaha040:

ze ja neviem natrafit na taketo pekne saty, ked n…
@hannaha040 ake videla si ich? ja som sa chcela akurat opytat, ci by sem neb´mohla pridat aj fotku, kedze mne sa tato farba moc paci a chcela by som take saty vidiet :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od hannaha040:

ze ja neviem natrafit na taketo pekne saty, ked n…
@hannaha040 presne takto to mam aj ja. neviem, velakrat hladam strasne dlho po internete a nenajdem nic, ked treba. potom je po svadbe/po oslave, na ktore tie saty zhanam a potom najdem take, ake som presne hladala :-D to sa len mne stava toto? :-D
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od liana10:

@hannaha040 presne takto to mam aj ja. neviem, ve…
@liana10 nie, toto sa nedeje len tebe :D akurat ze mne sa niekedy stane, ze take saty nenajdem ani potom :D neviem, asi som az prilis narocna :D
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od slivocka10:

@liana10 nie, toto sa nedeje len tebe :D akurat z…
@slivocka10 a tak pokial si len pozvana, tak je uplne jedno, ake saty na tej svadbe budes mat podla mna, aj tak si kazdy vsima len nevestu :D
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od liana10:

@hannaha040 presne takto to mam aj ja. neviem, ve…
@liana10 to poznam, ale to je taky zakon schvalnosti. Mnoho krat sa mi vselico paci, proste ine nechcem, ale ked si to obleciem, ten prvotny wau efekt sa proste strati a nepaci sa mi to
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jarunka11:

@liana10 to poznam, ale to je taky zakon schvalno…
@jarunka11 Mne hlavne v tych kabinkach sa na mne nic nepaci :-D A aj tak si to kupim s nadejou, ze to proste doma bude vyzerat lepsie :-D Tam je take neskutocne divne svetlo, neviem. A pritom sa hovori, ze tam je naschval to osvetlenie take, aby to oblecenie na tebe vyzeralo dobre, ale podla mna je opak pravdou :-D
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marianna456:

@jarunka11 Mne hlavne v tych kabinkach sa na mne …
@marianna456 no ja to mam presne naopak :D vacsinou sa mi to paci a potom uz ked s tym pridem domov a skusam si to pred zrkadlom tam, tak uz by som to najradsej isla vratit :D
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od juliancha:

@marianna456 no ja to mam presne naopak :D vacsin…
@juliancha no a potom nevies skor co s tymi vecami :D niekto ma inak aj taku maniu, ze nakupuje aj take oblecenie, o ktorych vie, ze ich proste nosit nebude :D
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od nikitka89:

@juliancha no a potom nevies skor co s tymi vecam…
@nikitka89 Neviem, kam by som tie veci dávala. To čo potrebujem a nosím pravidelne musím aj tak pretriediť pomaly, lebo dochádza miesto. Nie to, ešte keby začnem kupovať všetko, čo mi padne do oka 😁
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od nikitka89:

@juliancha no a potom nevies skor co s tymi vecam…
@nikitka89 kedysi som bola tiez taka. kopec veci som mala potom v satniku, na ktorych bola este vysacka. no casom sa to nastastie samo nejak zlomilo, ze skor si davam zalezat na kvalite ako na kvantite
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?