Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
1
2
28
pridavam sa, ale myslim, že podoba tema tu už je ;-)
Odpovedať
Pre nas rocnik nie je, ja som si to uz overila.
Odpovedať
no super, tak sa oficiálne pridávam :-D ako sa mas? ako tak pozeram, už si vydata pani
Odpovedať
Mam sa celkom dobre aj ked pocasie by mohlo byt trosku lepsie, aby som sa trosku opalila, lebo budem v lete behat po svete biela ako veduca vapenky. Vydata som uz takmer dva roky. A ty sa ako mas, a ty mas priatela alebo si uz aj zasnubena?
Odpovedať
aj ja som biela ako vapenka, ale vtip je v tom, že ked vyjdem von, tak sa zamrači...ani slnko ma radšej nechce vidieť :-D priatela mam už 2 rôčky, zasnubení nie sme, ani sa s tym neponahlame. momentalne je na vojenskej misii, takže som od marca sama. ale už len 111 dni a pride domov ;-) zajtra mam štatnice a straaaaaaaašne sa mi nechce učiť
Odpovedať
Tak ja Ti na tych statniciach drzim palce, aby Ti to vyslo. Budem drzat vsetky prsteky na rukach aj na nohach.
Odpovedať
Ahojte..aj ja sa pridavam...ja uz tiez priatela mam, reps. snubenca, len to slovo mi nejak nejde z ust :)) nab. rok, po mojich promociach planujeme svadbicku, tak uvidim, ako to vsetko dopadne :)
Odpovedať
Vejo, tak Ti drzim palce, aby vam to vyslo. A ako dlho ste spolu?
Odpovedať
lyduska, dakujem :) v marci boli 2 roky, ale pozname sa vlastne cely zivot..:)
Odpovedať
Ja som sa s mojim terajsim manzelom zoznamila cez internet. Chodili sme spolu pred svadbou asi 3 a pol roka a zosobaseni sme nieco vyse 1,5 roka.
Odpovedať
ahojte...lyduska dobre si držala, lebo štatnice mam uspešne za sebou ;-)
Odpovedať
Ahoj vcielka! Tak gratulujem a na akej skole si statnicovala? A teraz uz len oslavovat a oslavovat. Uz mozes knihy hodit za hlavu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, aj sa radim medzi ´85 :-)
Odpovedať
vcielka gratulujem, je to super pocit vsak? ja mam mesiac uz po tom 8-)
Odpovedať
Ahoj hviezdicka! Vitaj medzi nami 85-kami. 8-)
Odpovedať
dakujem lydus 8-)
Odpovedať
aj jaaaa :-) :-) :-)
Odpovedať
vcielka, gartulujeeeem :-) :-) :-)
Odpovedať
Hviezdicka odkial si ak sa smiem spytat? A aj tam prsi, lebo tu v TV neskutocne leje.
Odpovedať
u nas je vetrisko :-o :-o a to sme chceli ist zajtra na vylet :-S ]-( :-|
Odpovedať
Mariynka je to ako zakon schvalnosti. Cely tyzden svieti slnko a ked sa konecne blizi vikend tak zacne liat ako z krhly. Asi zajdem par krat do solarka, aby som aspon trosku vyzerala ako clovek.
Odpovedať
]-( :-| :-( ;-(
Odpovedať
juj, aj tu strašne fukalo a pršalo. a diky baby :-) odpadol zo mna strašne velky balvanisko lyduska, chodila som na UKF v Nitre
Odpovedať
Tu bolo chvilku tak ze sa nedalo vyjst, a zrazu ostalo jasno... no asi opat sa mraci :-N Mari čau :-D
Odpovedať
vcielka, ten moj balvan tiez muselo byt aj pocut, ako mi padol :-D po 5 rokoch, konecne x-)
Odpovedať
vcielka, a ides dalej? ;-) hviezdi, serus mojo :-D ;-) lydus, mas pekne meno inak..ako moja mami x-) no ja som biela ako stena, ale uz sa nad tym nevzrusujem.. ja mam pokozku ako babo, takze na slnko nemozem :-S :-|
Odpovedať
presne hviezdička, a dalsi balvanisko odpadne ked dojde drahy domov v oktobri x-)
Odpovedať
ja by som sa do skoly vratila znova :-N ani mesiac neubehol od statnic a uz mi zacina skola chybat :-N :-D ;-)
Odpovedať
Baby ako tak citam, tak ta vyska je ako strasiak. ]-( Ja som na vysku ist nechcela, a ani som nesla. A dnes som rada. Uz 4,5 roka pracujem a doteraz mi vobec vyska nechybala. Problem je aj v tom, ze este taku skolu nevymysleli, na aku by som bola ochotna ist. :-S
Odpovedať
lydus, ja mam ten problem, ze ani s titulom si nemozem najst robotku.. ale nevzdavam sa.. ;-)
Odpovedať
1
2
28
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?