Koľko by som mala vážiť pri výške 167 cm?

Neviem kolko sa povazuje za normalnu vahu
Odpovedať
@suzii Neviem preco zmizla moja prvaodpoved :-S Je to hodne individualne, zalezi od stavby tela (kostry, osvalenia) ale taka zdrava vaha sa podla mna pohybuje pri tvojej vyske tak niekde medzi 55-62 kg :-)
Odpovedať
@yukiki Dakujem za odpoved :-) drzim dietu a dufam ze sa mi podari schudnut na 57 kil ;-)
Odpovedať
@suzii a kolko mas teraz? Hlavne nehladuj, lebo to sice schudnes rychlo ale jojo efekt sa urcite dostavi...takze zdrava pravidelna strava a pohyb, to je idealny sposob ;-) Moj drahy teraz tiez chce schudnut do svadby, tak som zvedava :-)
Odpovedať
po 2 rokoch operacii prsnika som pribrala 25 kil a chcem naspat schudnut,kedze v skrini mam velkost 36/38 a momentalne mam velkost 44,a uz som zdravotne fit tak je cas vratit sa na moju povodnu vahu
Odpovedať
Profilova fotka
@suzii no mam taky isty problem...operacie dali zabrat same lieky minimum pohybu a postava v cudu....
Odpovedať
ako píše yukiki, je to veľmi individuálne. ja mám 168 cm a vážim 58 kg, kedysi to pre mňa bola nepredstaviteľná váha, mala som vždy okolo 50 kíl, najmenej 48, ale to som bola vyžla. teraz stále nosím konfekčnú veľkosť 36, len som v bokoch zaoblenejšia ako kedysi. kamarátka má napríklad chudšie nohy ako ja, je štíhla a pri rovnakej výške váži vyše 60 kíl. iná váži pri 168 cm 50 kíl, nemá totiž boky, je veľmi útla. závisí to aj od stavby tela.
Odpovedať
Profilova fotka
Takých 58 kg
Odpovedať
Profilova fotka
moja odpoved tiez zmizla.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ja merám 167 cm a vázim 49 kg a pripadám si tučná :(
Odpovedať
Profilova fotka
@bupe cozeee? :-D Ja mam 159 cm a vaha mi kolise medzi 49-52 kg a pri tom nosim velkost xs. Ked ty si tucna, tak ja som potom co? :D
Odpovedať
@bupe Nemaj mi to za zle, ale ak sedia tie udaje a naozaj si pripadas tucna, mala by si zvazit navstivit psychologa. Podla BMI mas totiz podvahu, co samo o sebe este nic neznamena, ale ak si pripadas pri takejto nizkej vahe tucna, tak to nie je zdrave
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?