29. február - Deň, kedy môže žena požiadať o ruku muža

Profilova fotka
🌟 Výnimočný deň v našom kalendári!🌟 Dnes, 29. februára, oslavujeme nielen prestupný rok, ale aj tradičný Dámsky deň - jedinečnú príležitosť, keď môže žena požiadať o ruku muža. Využime tento deň na prejav lásky a odvahy, rozbíjajme stereotypy a oslavujme lásku všetkých foriem. Tak čo dámy, išli by ste do toho?💍
Odpovedať
nevedela som o tomto dni. ale tak nemyslim si, ze treba to zvlast den. podla mna je to teraz vo vela pripadoch aj tak, ze sa na svadbe proste dohodnu. ze to nie je uz take, ze proste muz poklakne, spusti nejaku rec a ocari prstenom. poznam aj take pripady, kedy prsten boli spolu vyberat.
Odpovedať
Nechápem, ja som sa s manželom dohodla na svadbe. Dokonca poznám aj prípady kedy požiadala ona jeho. Podľa môjho pozorovania čím menej teatrálne zásnuby tým väčšia šanca na pekný vzťah.
Odpovedať
to je zajímavý nápad! :)
Odpovedať
No to je zaujimavy napad, to som ani nevedela, co sa clovek nedozvie. A to asi preto ze je to raz za styri roky :D
Odpovedať
zaujimave. Ale v tomto som stara skola. Ja by som nikdy chlapa nepoziadala o ruku 😀Proste urcite tradicie, alebo ako to nazvat, by sa mali podla mna zachovat 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od simusitko:

No to je zaujimavy napad, to som ani nevedela, co…
@simusitko Asi vedia preco to stanovili na takyto ojedinely den :D Ale viem si predstavit aj to, ze pre niektorych muzov to moze byt take "ponizujuce", keby pred nich zena poklakla, obrazne povedane.
Odpovedať
No za mňa zlý nápad. Presne ako ste kočky napísali, tradície by sa mali zachovať a toto by bolo nie len pre môjho muža ale aj pre mňa trápne. Veď čo by som tým naznačila že chlap nie je schopní sa odhodlať a tak ho musím dotlačiť?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od catherinedoll:

@simusitko Asi vedia preco to stanovili na takyto…
ja ani neviem ako by tak reagoval ten chlap ze co by si o mne pomyslel alebo okolie ze ako by to bralo 😀 take cele divne mi to pride, do toho by som nesla. a este aby som sa mu trafila do velkosti prstena ci stylu 😀
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?