Živé kvety vo vlasoch

Ahojte, ma niekto skusenosť,alebo ide mat na svadbe vo vlasoch žive kvety?? Je to dobry napad, alebo nie?, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zly urcite nie, len si musis vybtrat take, ktore nezvadnu. porad sa s nejakm floristom
Odpovedať
Profilova fotka
urcite je to super napad (pri ucese som davala neveste do vlaskov,davali sme yive vonave frezie biele).kvetinari vam odporucia mozno i typ kvetu,kt.vydrzi a potiera sa orez kvetu specialnym gelom-pozic.z kvetinarstva, tesne pred aplikaciou do vlaskov,aby vydrzal kvietok stale cerstvy co najdlhsie.
Odpovedať
Profilova fotka
stačí keď kvet nalakuješ obyčajným silne tužiacim lakom :-) a vydrží ti celú noc :-) (vlastná skúsenosť ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
@martulka1990 ja som mala orchideu a vydrzala v pohode :-)
Odpovedať
Z vlastnej skúsenosti Ti môžem živé kvety do vlasov odporučiť,ak sú kvety správne ošetrené bez problémov vydržia, bežne robím aj kvetinové šperky ,je pravda ,že nie všetky kvety sú vhodné,ale dobrý florista Ti určite poradí :-)
Odpovedať
@florista A moze byt aj gerbera??
Odpovedať
@martulka1990 gerbera je trochu háklivá,ale pri dobrom ošetrení by mala vydržať,ale na 100% sa to nedá zaručiť :-)
Odpovedať
@florista A potom aky kvet je najlepsi??
Odpovedať
ahoj, ja živé kvety odporúčam, pozri si môj album.... počas svadby som mala frézie a chrizantény a na redový tanec som si dala do vláskov červené gerbery.... ja som si ich jedne nasadila u kaderníčky pred fotením a potom som si vymenila po obrade aby boli vo vláskoch čerstvé do polnoci... potom som mala iné na redový tanec... a po tanci som si dala ďalšie dopasované k popolnočným šatám....
Odpovedať
@slniecko194 aj to je riešenie,ak nemáš komplikovaný účeš a vieš si to vymeniť ,tak je to super
Odpovedať
@martulka1990 chryzantéma,orchidea,ruža,fresia,tulipány,hyacinty... veľa záleží od fantázie a šikovnosti floristu,osobne uprednostňujem kombináciu kvetov a upravujem ich do kvetinových šperkov je to zaujímavejšie a uľahčuje to prácu kaderníkom
Odpovedať
@florista A odkial ste, ak by som si chcela nieco take dat spravit..??
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja budem mat orchideu, tak dufam že vydrží ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?