Svatba 1.10.2011

Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
1
2
30
Profilova fotka
Ahoj, taky je to naše datum... a nato, že se čte tam i zpět stejně, jsem přiša až dodatečně :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Taky se hlásím :-D Zamluvené to ještě nemáme a oficiálně to nikde neříkáme, ale sami pro sebe už máme rozhodnuto :-) Ale tak já se budu vdávat na malém městě a tam to snad nebude problém jak s místem svatby (klášter), tak s místem hostiny - jeden starší penzion. Oficiálně to budeme zamlouvat až někdy po Novém roce. Jak jste na tom vy, už máte zamluvené místo, popř. něco dalšího?
Odpovedať
ahojte, my sme uz zaplatili zalohu za miestnost- a zistila som, ze vobec to nie je az tak skoro, aj ked ide o male mesto ... mame este starejsieho ( zatial dohodnuteho iba cez telefon ). Este chceme vybavit faru, kedze svadba nebude v nasom farskom kostole-tak je s tym trosku viac vybavovaciek, aj ked sobasit nas bude knaz z nasej farnosti - dost komplikovane ... a potom uz nemame nic, okrem chuti IST DO TOHO :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky... my budem mít vše v mé rodné vísce ;-) , plánujeme obřad v kostele, tak snad to vyjde, tam to zatím domluvené nemáme... Místo hostiny máme předběžně zarezervováno, ladit budem do tm. fialova, máme zamluvenou fotografku a to by zatím asi tak bylo vše... :-N Jinak ono to vypadá, že je čas, ale letí to strašně rychle... Kdypak se chystáte na šaty?
Odpovedať
...moje prve kroky k satam budu smerovat asi zaciatkom noveho roka - aby som sa s nimi zoznamila , poskusala, nasla a potom mozno objednam z Ameriky konkretnu znacku - pozri na nete - su tam dobre ceny
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my sa berieme 1.10.2011 a zatiaľ sme si objednali miestnosť, kameramana a fotografa :D Nad šatami som zatiaľ neuvažovala, tiež si ich pozriem až v budúcom roku... Už teraz sa teším na ďalšie vybavovačky :-)
Odpovedať
..Ahojky..aj ja sa pridávam :-) tak my máme kostol,sálu,fotografa,Dj-a,kaderníčku,kozmetičku...aa šaty idem budúci rok..ešte nám chýba kameraman..neviete o niekom dobrom v Košiciach?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj stankarobko, tak to som rada, že už máte miestnosť. Ak sa dobre pamätám, tak to tebe som posielala nejaké tipy :D Môžem sa opýtať, čo ste si nakoniec vybrali? Môžeš napísať do IP. Tak my kostol zatiaľ neriešime, my sme malé mesto, takže to nie je také súrne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, fotografovat nám snad budou naši dva kamarádi, tak s tím problém nebude, šaty začnu řešit tak v březnu, dubnu...Buď si půjčím z půjčovny nebo koupím - třeba přes bazar na beremese :-D Momentálně mám nějakou divnou náladu, na svatbu se nějak extra netěšim, spíš mám celkem strach z toho všeho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jj, já se taky chystám na šaty až po novém roce... Jen asi dřív, než březen, duben... Jinak kadeřnici už jsem taky říkala, doporučila mi vizážistu, toho vyzkouším na nějaký ten ples a když to bude o.k., zamluvím si i jeho. Teď vybírám hudbu - včera jsem se domlouvala na možnosti poslechu jednoho dua, v záloze máme známé hudebníky, tak uvidíme, koho nakonec zvolíme... Fakt si pořád říkám, že je čááás, ale pak chci něco zamlouvat a dotyčný mě vyvede z omylu tím, že mají téměř všechny termíny plné, tak ať si s rezervací pohnu... :-x terunka88: to přijde, to těšení se... je to spousta zařizování a starostí a domlouvání, ale určitě to bude pak stát zato... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Když já ono většina lidí, který potřebujem zajistit na svatbu - fotograf, kadeřnice, kapela.. jsou známí, který by na tu svatbu přišli i tak, takže se nebojím, že by neměli čas..Co se týče místa, tak v našem klášteře je několik svateb do roka, jediný "problém" by mohl být s tím hotelem na hostinu, ale zajednat to v lednu nebo únoru bude bohatě stačit - ono je to trochu odřízlé a že by tam proudily davy lidí se opravdu říct nedá..Myslím, že se to potácí tak na hranici prodělku a výdělku, ale je to tam fajn (už jsem tam byla několikrát na různých akcích), tak proč jim nějakou tržbu neudělat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam sice svadbu v maji, ale moja vtedy uz svokra sa bude vydavat 1.10.2011 - a uz sa na to tesim! Vela energie a radosti pri planovani!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chechnyan: Tak to je bezva, dvě svatby v rodiny za rok, to bude určitě super, i když hodně starostí... :-D Ale aspoň si budete moct předávat zkušenosti :-) Taky přeju hodně energie a hlavně pevné nervy!
Odpovedať
Profilova fotka
Trošku to tady usíná, ne? :-D Někdo něco nového? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čauky... však ono se to třeba rozjede, až nevěst na tenhle termínek přibude... :-D U mě nového to, že jsem byla poprvé zkoušet šaty... V Naive výprodej, a tak jsem to musela přece testnout, i když je času dost a v plánu to nebylo... :-D :-D Šaty mají krásné, takové jiné, ale pokud chcete bílé, tak tam ani nechoďte... ;-) Na fotkách sice bíle vypadají, ale bílé nejsou ve skutečnosti ani jedny...
Odpovedať
Profilova fotka
marefa: Jo jo, taky si myslím, že nás na tenhle termín bude ještě mnohem víc, napsaný vypadá fakt hezky :-) Ty jo, šaty jdou ještě naprosto mimo mě :-D Ale tak je dobrý si to už někde ozkoušet, alespoň jaký styl a tak.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
marefa: Jinak jsem koukala na tvé album a myslím, že máme hodně podobný vkus :-D Fialovou miluju, takže ladit budeme taky do fialova a zřejmě v kombinaci se žlutou..Nejradši bych měla jako svatební kytici tulipány a máme vcelku podobný zásnubní prstýnek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak aj ja sa k vam pridavam :-) som Kosicanka ale obrad budeme mat v Rakovciku, pretoze je tam kostolik ako z rozpravky a hostinu vo Svidniku 8-) mame uz salu, hudbu, kameramana a uz mam aj nadherne saticky ;-) inak odporucam kosicankam vyuzit vypredaje v svadobnych salonoch .... daju sa kupit naozaj nadherne saty za smiesne ceny ;-) tak sa tesim s vami 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to tady zase trochu osvěžím :-D Jaké jste měly Vánoce? Vlastně už poslední doma, že :-) Nebo jste některá už slavila s přítelem?? Dostaly jste něco hezkého do výbavy? :-D
Odpovedať
Ahoj skoronevěsty :) Vánoce již pár let netrávím s rodiči, z domu jsem odešla ve 20, takže od té doby je mám ve své režii. Včera jsem byla s mámou a mojí družičkou - svedkyní v salonu v Praze a šatičky jsem si vybrala, teď už jen zaplatit zálohu a další úkol splněný. Půjčovné za šaty mi zaplatí rodiče, to je část příspěvku na svatbu. Zvažovala jsem i Čínu a šaty přes net, ale pak mi moje úúúúúúžasná družička řekla, že chlap si taky nedává šít oblek v Číně, tak proč mně ty výdaje mají nějak trápit, když hvězou mám být hlavně Já? Do výbavy jsme si koupili novou varnou konvici, jinak bydlíme v nájmu a vše máme již zařízené, takže jako dary budeme chtít peníze a teď musím řešit oddělené SJM. :-) což doufám, že naše líné soudy do svatby zvládnou. PS: jinak víte, že příští rok není moc vhodný rok na svatby, kromě dnů, kdy numerologicky vychází 6? což je i tento termín? Termín na naší svatbu jsem vybírala já, podle toho, co nejlépe pro nás jak numerologicky tak astrologicky vychází :) páč něco to do sebe má :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lfl_tf Tak to se toho pro vás svatbou ani moc nezmění, viď? :-) To nám vlastně uplně všechno :-D Ale už se na to těším.. Jinak zařízené nemáme ještě skoro nic, viz výše.. Sice se už Nový rok přehoupl, ale zas přicházejí další starosti se školou atd. :-D Co se týká termínu, tak na numerologii nevěřím, takže mi to z tohoto hlediska je uplně ukradené :-N My jsme chtěli na podzim, protože přítel v červnu státnicuje a přes prázdniny jsou všichni rozlítaní..Tenhle termín se nám líbí sám o sobě, ale ještě to jakožto věřící vidím plus v tom, že má svátek má oblíbená sv. Terezie z Lisieux :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky... tak vás zdravím v tom letošním svatebním roce... :-D @lfl_tf jsi mě fakt potěšila s tou numerologií... 11. 1. jsme s přítelem debatovali právě o těch jedničkách, bo ve zprávách říkali, že je to den pro hádky a vůbec, že se nemají lidi brát... a prej nojo, ty jedničky, to bude blbý... tak jsem říkala, že při součtu to vychází na liché číslo, my že budem mít den jiný, právě kvůli součtu sudému... a hele, teď tu čtu, že je to přímo vhodné 8-) :-D My datum vybrali náhodně, proto, že se celý rok u nás každý měsíc něco slaví, nebo je jiná svatba, nebo jsou dovolené atd., takže jsme zvolili a pak přišli nato, že je v podstatě krásné :-) tak uvidíme, co nám přinese. @terunka88 Vánoce jsme slavili s přítelem, bydlíme spolu.
Odpovedať
Jupííí, konečně někdo, kdo má stejný termín :-)) Už jsme se dohodli, všechno odsouhlasili a teď jen není nikdo, kdo by začal něco plánovat :-( Co už máte všechno zajištěné?
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka tak začni plánovat ty 8-) :-) co už máme zařízeno, mám vypsáno výš a v albu, ať to není pořád dokola... :-N Kdepak budete mít svatbu?
Odpovedať
@marefa no jo, 10 hodin denně v práci, když tam nejsem, běhám kolem psů nebo domácnosti, takže času moc není :-) mám pocit, že asi budu muset pověřit nějakou kamarádku s organizačním talentem, jinak se vezmeme sami dva někde na úřadě! :-( je pravda, že ze začátku (asi před 3 měsícema) jsem byla nadšená, vyhlídla jsem si fotografku a moje nadšení totálně zpražilo, že byla na víc než rok dopředu zamluvená!!! :-( Jinak svatba bude asi v Třešti... byť jsme oba pražáci :-) tak teď už se do toho musím obout! :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka tak ono je ještě docela čas, ale je pravda, že spousta těch známějších či vyhlášených dodavatelů má ty termíny docela nabité... my se snažili zamluvit to nejdůležitější a postupně budem pokračovat v tom ostatním... hlavně teď musíme dořešit obřad... a je fakt, že já fotografku zamlouvala hned, když padly slova "svatba příští rok" a to jsem netušila, že mě fakt přítel požádá o ruku :-N Když s něčím začneš, tak se to pak pohne... uvidíš... ;-) taky musím do práce, z práce, domácnost, pes... ale pokud se chci vdát, tak asi nezbývá nic jiného, než zahrnout přípravy do činností... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, taky vás všechny zdravím v novém roce :-D Já se teď učím na státnice..teda "učím" protože mě hrozně láká okukovat tady na beremku nebo celkově na netu různý věci na svatbu...Jsem hrozná :-D Jinak zatím ještě termín zajištěný nemáme ani nic dalšího, ale je to v pohodě, protože většinou to všechno budou dělat naši známí a kamarádi..Ještě tomu dáme tak měsíc čas a pak to začnem oficiálně oznamovat :-) Ale já si už naplánovala barvu svatby (buď fialovo-žlutá nebo fialovo-bílá), kytku, předběžně vykoukala prstýnky a šaty - ty si nechám ušít podle fotky ;-) Co vy, jak to budete mít s šatama? Půjčované, ušité..? A chystáte se někam na veletrh? My nejspíš na konci února do Ostravy.
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 tak státnice nezávidím, jsem tam ráda, že tohle už mám za sebou... :-x tak ať to jde do hlavy... ;-) copak stujduješ? Co se týká veletrhu, tak my se chystáme do Brna... styl prstýnků mám vyhlídlý na netu od zlatníka z Prahy, tak nevím, jak to nakonec dopadne, protože už jsme po nějakých koukali a nic se nám nelíbilo... (to, co se nám líbilo, stál jeden cca 30tis. a to fakt nedám, nemám ]-( ) šaty si budu půjčovat, jen pokud fakt nic neseženu, budu to řešit šitím. A já teda musím říct, že jsem ráda, že jsme se do příprav obuli tak dopředu, protože třeba farář nám řekl, že na náš termín bude pryč a neví, kdo bude zástup. Takže nám hnedka přibyla další starost - najít oddávajícího... protože čekat nato, kdo bude zástup, se mi nechce... Radši řešit dřív, než pak na poslední chvíli stresovat. Navíc domlouvat to všechno na dálku není zrovna sranda, i když existují telefony, ale lepší je to osobně a k našim jedem většinou o víkendu a to se toho moc nevyřídí, takže jsem ráda, že mám maminu, která moc pomáhá...
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Děkuji :) Studuju žurnalistiku-filmovou vědu na UP v Olomouci..Já právě protahuju,ofic. jsem měla končit už loniv červnu nebo v září, ale bylo toho hrozně moc, tak jsem si řekla, na co se budu stresovat ;-) Jinak si hledám práci a přihlášku na mgr. si dám pak už jen dálkově... Mně se právě hrozně líbí jedny z fotky a po pravdě se mi moc nechce obcházet mraky salonů a hledat, když už jsem ty skvělé našla :-) Navíc cena ušití bude asi 8 tisíc, pak je prodám za 5 a bude :-D Ale zas každýmu vyhovuje něco jiného :-) Já věřím tomu, že když to všechno začnem zařizovat za měsíc, tak to bude ještě úplně v pohodě.. Nějak je toho teď moc, škola a další věci..Tak to teď nebudu hrotit, když pak na to budu mít spoustu času. Ale rozumím tomu, když si to někdo chce zařídit dlouho dopředu, pro klid duše ;-) Já jsem spíš typ, co všechno nechává na poslední chvíli, takže pro mě nějakých 7 měsíců dopředu bude asi výkon :-D Ale tak jde o svatbu a to je jasný,no..
Odpovedať
1
2
30
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?