Svadobné šaty z najspolocenskesaty. Máte skúsenosť?

máte niekto skúsenosti s týmto E-shopom?
Odpovedať
1
2
ja by som tiež potrebovala nejake informacie o tomto eshope....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte, moja znama si objednavala saty z najspolocenskesaty.sk a mesiac sa natahuje a nema ani saty ani peniaze, na maily nereaguje nikto, proste je to hroza des, chce to riesit asi nejako inac, kedze dodnes to nie je vyriesene a ta slecna alebo pani, ktora to prevadzkuje to ma na haku, u konkurencie si zohnala ine a boli mili a dokonca jej aj volali naspat, takze asi tak. neviem ako u nich pochodili ine dievcata ale pozor na to
Odpovedať
Upozorňujem všetkých, aby si cez túto internetovu stanku nič neobjednávali....Je to neseriozna firma..Mám ten isty problem ako luckalulu...Neodpovedaju mi emaily, nemám ani šaty ani peniaze. Budem to riešiť cez políciu.!!!
Odpovedať
@tinecka50 no ja som sa tiež nechala odrbať riadne ...objednala som si asi pred vyše mesiacom šaty a ako hlupa poslala peniaze na účet ...aj ked som nedostala tovar ...tiež by som to chcela riešť cez políciu, tak by sme to mohli vyriešiť nejako spoločne...
Odpovedať
Je asi veľa nespokojných.Každý očakáva šaty ako na obrázku a príde lacný šmejd.No ale čo chcete za tie peniaze. :-|
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
nedá sa mi nezapojiť.......mne šaty už "posielajú" tri mesiace.na maily mi odpisujú,vyhovárajú sa,tvrdia,že už začiatkom týždňa ich pošlú,že mi aj vrátia časť sumy.....ale nemám zatiaľ nič.no hrôza.
Odpovedať
Ahojte...v septembri som si objednala šaty Conifox cez najspolocenskesaty.sk. Šaty mi prišli presne za 10 dní, žiadny problém som nemala...a šaty sú úžasné...presne podľa obrázka, precízne šité..boli síce drahšie ale kvalita je adekvátna....všetkym sa páčili....takže ja odporúčam :))
Odpovedať
Ahojte baby. Mne jedna píše, že vraj majú internetový obchod najspolocenskesaty.sk a že mi ušije svadobné šaty na mieru či čo, ale mám zaplatiť najprv 100 eur zálohu. Hneď sa mi to nejak nezdalo, ešte že som našla túto diskusiu :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
No ja som mala tiež so stránkou najspolocenskesaty.sk negatívne skúsenosti....šaty,ktoré mali byť dodané na objednávku do 20 pracovných dní,prišli po viacerých mojich naliehaniach a poťahovačkách po 2 mesiacoch.Vždy sa vyhovárali-v zmysle rečí,,už ich máme, už vám ich posielame,bol vrátený poškodený balíček na pošte a dalšie výmysly..A to nehovorím o dalšich,, vypytovačkách ,, svojich vlastných peňazí naspať za vrátené šaty..NIKDY!!!! si už z tejto stránky nič neobjednám a ani nikomu nedoporučujem .Len škoda,že som si tieto recenzie nepozrela skôr-mohla som predisť problémom.Dokonca som teraz našla aj článok z februára 2012- o udelení pokuty tejto firme Slovenským obchodným inšpektorátom pre mnohé porušenia obchodného zákona. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevestičky, ak by ste mali záujem o spoločenské šaty značky eDressit, široký výber nájdete na stránkách Salon Pretty Woman.
Odpovedať
Zdravím ženy..Chcela by som sa opýtať ako ste nakoniec dopadli..a remkag ako si to vyriešila že ti predsa len prišli..volala si či si im písala?Aj si sa nejako vyhrážala?Lebo ja som si objednala tiež šaty a neprišli a písala mi že objednala ale neprišli jej a tak mi to nevie poslať..=)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Vždy som si krútila hlavou nad ľuďmi,čo niekomu naleteli.A ani neviem ako,stala som sa ich súčasťou.E-shop najspolocenskesaty je podvod a chcela by som upozornit dámy,ktoré by si chceli z neho objednat šaty,ak sa chcú vyhnúť neprijemnostiam, aby tak nerobili. Šaty pre moju dcéru dodané neboli,hoc mi to pani majiteľka sľubovala dva týždne.Mali sme stužkovú v piatok a v stredu ich ešte nemala a ani sa ich nedočkala.Sen o krásnych šatách sa zrútil ako domček z kariet. Ale verím aj po tejto zlej skúsenosti,že dobrí a charakterní ľudia stále sú medzi podnikaniachtivými,ale najspolocenskesaty a ich majiteľka medzi nich nepatrí.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ani ja bohužiaľ nemám dobré skúsenosti s týmto eshopom. Najprv som sa pýtala kamarátky,ktorá si odtiaľ objednávala a ona povedala, že žiaden problém, tak som sa pustila do toho aj ja. Stránka sa mi zdala solídna nakoľko tam bolo aj meno fyzickej osoby, adresa atď... tak som si objednala šaty, poslala peniaze a čakala. Šaty som potrebovala na stužkovú a objednávala som ich 2 mesiace dopredu s tým, že do (10-tich pracovných dní určite prídu- ubezpečovala ma pani cez emaily) Keď prešli už 3 týždne a šaty nikde, napísala som teda mail v akom stave je doručenie, odpoveď prišla hneď, že použili inú zásielkovú službu,ale že šaty by mali prísť v pondelok ( bol piatok) a že najneskôr v stredu ich teda mám.. keď mi ani na ďalší piatok neprišli tak som najprv čakala ďalší týždeň na odpoveď a lúčila som sa s peniazmi, ktoré som zaplatila a nakoniec mi napísala, že určite sa to stihne a keby nie tak si môžem objednať ešte niečo z ich stranky expressaty.sk...Skončilo to tak, že som si pár dní pred stužkovou po celej Bratislave zháňala nejaké vhodné šaty. Po celom utrasení situácie som mesiac po stužkovej napísala či mi teda pani môže poslať peniaze naspäť nakoľko ja už tie šaty nepotrebujem. Odpoveďou mi bolo, že ja som si tie šaty predsa objednala a ona ich dala priviesť, po nespočetných množstvo emailoch kde som prízvukovala, že to ona nesplnila obchodné podmienky mi po nejakých 4 mesiacoch naťahovania peniaze konečne vrátila. No však viem, že z tejto stránky si už určite nikdy nič neobjednám.
Odpovedať
podobna negativna skusenost, mam pocit, ze pani/slecna pouziva rovnake vyhovorky u vsetkych zakaznikoch...ale ja som uz pohrozila Slovenskou obchodnou inspekciou...
Odpovedať
@manana88 a ako to dopadlo nakoniec? v akom stadiu to je teraz ??? prisli ti saty ? :-|
Odpovedať
moja kamaratka si odtial objednavala saty tiez a bola bezradna lebo sa jej stalo to iste co vam, v jejemene som pani napisala mail ze v pripade ak nebudu zaslane peniaze spat na jej ucet tak to budeme riesit trestn pravny konanim, Kamoska mala do 3 dni na ucte peniaze a teta sa velmi ospravedlnovala....tu inspekciu by jej bolo dobre poslat tak ci tak asi
Odpovedať
Ahojte. Bohužiaľ aj ja sa pripájam k negatívnym ohlasom na tento e-shop. Tá pani je neskutočne neschopná. Šaty mi chodia už 2 mesiace. A pani drahá "ani obraz, ani zvuk". Dnes mi konečne zodvihla telefón a sľúbila, že v pondelok mi vráti peniaze. Ak nie, urobím si výlet do Vrútok na tu ich pobočku, ale to nech si ma nepraje!!!
Odpovedať
Ahojte, ja mám podobnú skúsenosť - ani šaty, ani peniaze a na e-maily žiadne reakcie. Dnes ráno som jej poslala e-mail s odvolaním sa na zákon o podomovom a zásielkovom predaji, s tým, že na nu podám žalobu na súd a podnet na SOI - do 6 hodím som mala peniaze na účte. Evidentne na nu neplatí nič iné. A tiež súhlasím s názorom, že SOI by na nu bolo treba poslať aj tak, pretože verím tomu, že zarába práve na takých zákazníkoch, ktorý sa na to vykašlú a neriešia to ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale na SOI by sme aj tak mali napisat! Kolko nas tu je takych? Ved to je vazne nepripustne konanie
Odpovedať
Profilova fotka
len im neposielajte vopred peniaze na ucet! Lebo nebudete mat ani tovar a ani peniaze! Otrasne!
Odpovedať
Profilova fotka
Neskutocne! Zase mi poslala ta z najspolocenske saty moj e-mail naspat. Bez odpovede. Zurim!
Odpovedať
Mne slubuje dodanie od 18.3.. Stále nič. Nemám čas chodiť po obchodoch a teraz nemám už ani za čo si tie šaty kúpiť, keď rezervné penieze mi drží p. Majerčáková...
Odpovedať
Teraz najnovšia verzia je, že šaty sú dáááávno poslané, ale stratil sa balíček...úbohé výhovorky, keď to nevie robiť nech aspoň neklame a nezavádza zákazníčky.
Odpovedať
@aadiikaa napis jej nech ti posle cislo balika, to normalne na poste davaju, musi mat o tom nejaky doklad ze to poslala
Odpovedať
Nová verzia- s poslaným balíkom to bol omyl, mám si dať číslo účtu, peniaze mi vráti. Takže šaty neboli ani objednané. Peniaze na vrátenie získala asi od ďalšej dôverčivej zákazníčky, krásne šaty na stránku pribúdajú. Asi netočí šaty, ale prachy...
Odpovedať
to je najotrasnejsia stranka aká moze byt,,uz nikdy v živote od nich nič,,,,,,,,,,,mesiac a pol cakania a nic,,,,,,,,,,keby som nebola urgovala tak nic,aj tak mi neposlali to co som si objednala a to co mi prislo ako náhrada tak handra je nic,,,,,,,,,a ten pristup dotycnej osoby tak to je sila,,,,,,,,,,,otras,,,,,,,,,,,,,,,,
Odpovedať
Profilova fotka
@bublinkabublinkova ja som tam tiez pisala e-mail, ze odstupujem od kupnej zmluvy a ziadam o vratenie penazi. Zajtra skontrolujem ucet, ci vratila..............
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?