Svadobné poháre. Kde ich kúpiť v Bratislave?

Ahojte nevesticky ale aj uz vydate zienky ;-) neviete mi poradit nejaku dobru predajnu v BA na svadobne pohare??? Chcela by som typ poharov ako na sampanske a cire, nicim nepopisane po pripade iba pieskovane. dakujem za rady :-)
Odpovedať
1
2
6
mas IP... ;-)
Odpovedať
ahoj siskatan, ano mam a dostala som postu od teba, dakujem a pojdem sa tam pozriet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozem poprosit aj ja nejaky kontakt? Dakujem :-)
Odpovedať
aj jaaaaa prosíííííím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Siskatan aj ja ta pekne poprosím, dakujem :-)
Odpovedať
ahojte babulky, tak by som poprosila aj kontaktik na svadobne pohare :-) DAKUJEM ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pripajam sa ku kontaktu. Dakujem. A inak drzim vsetkym palce pri pripravach.. 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte babenky, tiez poprosim kontakt na svadobne pohare, dakujem
Odpovedať
a takisto aj ja prosim kontakt
Odpovedať
ahojte nevestičky mám čerstvé infošky - v BA som našla obchod s krásnymi pohármi od výmyslu sveta :-) nebudem konkretne menovať, ale nachádza sa v Royko pasáži na Obchodnej. ja som si tam rovno kúpila, takže o ďalšiu "starosť" menej :-) paaaaaa a príjemné prípravy
Odpovedať
ahoj lulu, tak to ti gratulujem :-D ja by som sa tam sla tento piatok 24.6. mrknut, mozes mi prosim ta poslat do IP nazov tej predajne ;-) dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja som ti pozerala tvoje fotecky z pripravy na svadbu a mas tam krasne saty, ktore by som si aj ja rada obliekla po polnoci. mozes mi napisat kde si ich pozicias? som tiez z bratislavy. poslala by som ti mailovu adresu. dakujem ti velmo velmi pekne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
doporucujem krasne pohare v senici
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ajuska, ak chces pozri do mojho pripravneho albumu - kupovali sme ich v raci - predajna pri hotely baronka (tak sa tusim vola ten hotel) cena cuper - tusim za nejakych 900 alebo tak obidva pohare - uplne jednoduche a podla nas pekne. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
michell • 5. mar 2007 o 19:32 ahojte nevesticky prosim vas poradte mi nejaku internetovu stranku kde predavaju on line sv.pohare .kedze som mimo slovenska nemam ako behat po obchodoch a zhanat a verim ze aj na nete sa daju najst krasne pohare.ci uz zahranicnu stranku alebo slovensku.dakujem vam
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj michell, mrkni na stranku pamas.sk alebo si skús v googli pohľadať nejaký svadobný obchod, aj tam mávajú poháre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby nehnevajte sa ale ja "institutu" svadobnych poharov nerozumiem a zda sa mi to dost zbytocne a trochu gycove ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Skybaby nikde nie je napísané, že svadobné poháre musíš mať. Keď sa ti to nepáči, proste si ich nekúpiš, nie je čo riešiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skybaby my tiez nebudeme mat pohare, zda sa nam to zbytocne
Odpovedať
michell, skus weddshop Teraz otvorili aj novy obchod, mozno tam toho budu mat aj viac. :-D
Odpovedať
my sme to vyriesili tak, ze sme kupili dva pohare po 80 Sk :-D znacky Rona a ozdobime ich len maslou, tiez sa mi vidi zbytocne davat take peniaze za pohare, tych vydavkov je aj tak dost :-S
Odpovedať
aj my sme mali pohare ozdobene maslou a zavojom. inak sme kupili celu sadu v ikea za 199 a ked sa aj rozbiju, aspon nebudeme plakat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
sincerity my to vyriesime podobne, pripadne nejake zoberieme z domu a dame tam nejaku maslicku alebo co. Alebo dame maslicku iba na hotelove :-D
Odpovedať
babule, my sme to vymysleli tak, ze si kupime dva uplne obycajne pekne pohare na vinko a moja sikovna kamaratka nam na ne nieco vesele namaluje farbami na sklo. V nejakom albume som tu cosi podobne videla - na jednom pohari bola namalovana nevesticka a napisene "JUST" a na druhom zenich a "MARRIED" :) take mile a jednoduche
Odpovedať
kocky, osobne to budem riesit takto: Dufam, ze ziadnu z vas neurazim, ale mne osobne sa nepacia ziadne z tych malovanych, pieskovanych a neviem este akych poharov s kvetinkami, menami a datumami, atd, atd. Pripadaju mi hrozne gycove... Takze som sa rozhodla, ze si kupim sadu nejakych peknych krystalovych poharov na vysokej stopke. Pripada mi to jednoduche a elegantne. Ziadne maslicky, kvetinky ci stuzky. Proste nic. V jednoduchosti je predsa krasa. A zda sa mi, ze sada peknych krystalovych poharov ma moze vyjst cenovo lacnejsie, ako tie "pohare"..
Odpovedať
inac babenky, videli ste Swarowski crystal pohare? Tak tie su fakt bozske... Tak jednoduche, elegantne... A strasne drahe. par (dva pohare) stoji od 600 AUD vyssie. :-( ale hovoria same za seba pozrite si tento lint http://shop.swarovski.com/is-bin/INTE...
Odpovedať
vlastne su to klasicke pohare, len v stopke su nasypane krystaliky. Videla som ich nazivo priamo v QVB a su fakt bozzzzskeeeeee....
Odpovedať
prispejem aj ja do tejto temy: my sme povodne nechceli ziadne specialne pohare... ale nakoniec sme ich neocakavane dostali ako dar vcera od mojich jedinecných krstných rodicov ich vlastne :-) toto nik necakal, ale bolo to velmi mile.... nejde o tie pohare ale o to nadherne gesto x-) ... takze dalsia vec je v suchu :-) 8-) :-)
Odpovedať
betuska • 16. mar 2007 o 12:07 Ahojte buduce nevesty. Prosím, prosím, vie mi niektorá z vás poradit, kde by som mohla zohnat tieto pohare - najdete ich v tomto odkaze - http://www.ojam.hostuju.cz/pic/pohare... . A je to jedno ci na SK alebo v CR. Dakujem. bezaz • 16. mar 2007 o 12:09 (Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem) tieto pohare maju napr v BA na spitalskej, v hoteli baronka, v trencine v predajni porcela a pod.. cez web pamas .. ale pozor na ceny, vsade ine a dost velke rozdiely 8-( betuska • 16. mar 2007 o 12:20 Dakujem.......bola som sa pozriet na tu stranku, tak je to fajn ale 2000,- Sk za tie pohare sa mi zda trosku prehnane. Mozno keby sa take dali zohnat aj v CR asi by to vyslo lacnejsie. zabka132 • 16. mar 2007 o 12:21 Majú ich aj v Žiline, ja som mala na svadbe tie prvé. Aj s gravírovaním ma vyšli 1000,- za pár. betuska • 16. mar 2007 o 12:34 A kde presne v Ziline? zabka132 • 16. mar 2007 o 12:35 poznáš dobre Žilinu ? betuska • 16. mar 2007 o 12:36 moc nie ale ked mi povies ulicu a co tam nedaleko je tak by som to nasla ericiatko • 16. mar 2007 o 12:37 Odkial si betuska? V Kosiciach maju tie pohare skoro v kazdom jednom obchode, ale takisto rozdiel v cenach. ;) zabka132 • 16. mar 2007 o 12:41 Je to predajňa pri trhu...a trh sa nachádza blízko Polície. Je to blízko ulice Jozefa Vuruma, ak by si chcela, nakreslím ti jednoduchú mapku ako sa tam dostaneš z Mariánskeho námestia. Odtiaľ je to len kúsoček. betuska • 16. mar 2007 o 12:41 No ja som zo Sobraniec, tak to je super ze ich maju aj v KE a presne tie s cervenymi srdieckami ericiatko • 16. mar 2007 o 12:44 Presne tie, maju ich aj s cervenymi, aj so zlatymi aj so striebornymi, staci ak sa prejdes po Hlavnej ulici, maju ich na 100% v tom obchode s Kristalom co je hned vedla Mestskeho informacneho centra, presne po boku Divadla, tam som ich videla najlacnejsie, stali neviem uz presne, ale do 900 Sk urcite (2 kusy). A potom este na Mlynskej ulici. Staci sa prejst po Hlavnej a najdes, urcite. ;) zabka132 • 16. mar 2007 o 12:44 Ale ako pozerám, tak výhodnejšie to budeš mať z tých Košíc. zabka132 • 16. mar 2007 o 12:45 Inak aj v Žiline ich majú s červenými aj zlatými srdiečkami. betuska • 16. mar 2007 o 12:50 Dakujem Vam babky za info, urcite sa tam zastavim. ;-) ericiatko • 16. mar 2007 o 12:53 Nemas za co. ;-) bezaz • 16. mar 2007 o 13:01 zabka maju ich aj so zlatymi??? my zhaname po celom slovensku aj cechach a vsade maju len matovane, platinove a cervene.. zabka132 • 16. mar 2007 o 17:05 bezaz, áno, mali ich aj so zlatými srdiečkami. Búdúci týždeň pôjdem do mesta, tak sa ti na ne mrknem. vierica • 16. mar 2007 o 17:24 Nevie niekto nejake obchody v NZ, pripadne NR...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
zuzanenka • 19. okt 2005 o 12:52 Ahojte nevesticky, nemozem nejak najst pohare,ktore by sa mi naozaj velmi pacili. :-( Nedali by ste mi nejaky tip? Dakujem snajka • 19. okt 2005 o 17:43 Ahoj zuzanenka,ja som svadobne pohare nekupovala,su drahe,tenke a nekvalitne.Hladala som v obchodoch pre sklo a porcelan a nasla som uzasne pohare krystalove hladke ,len okolo je spiralovy vyrez,kupila som tie najvecsie.Vsetky predavaju v 6 ks sade,ale tieto sa predavaju aj po jednom.Su kvalitne hrube,minule mi jeden spadol z police(1,5m) a nic sa mu nestalo.Ozdobila som si ho ruzou,papierovou kremovej farby na zelenom drotiku a poviem ti,ani jedny svadobne pohare na nich nemali.Tak sa mi pacili,ze kamaratky mi z nich kupili celu sadu na cervene vino a stamperliky.A tie dva pohare ma stali okolo 400 Sk a nie ako svadobne,ktore stoja od 800 par.Znacka je Kalich...ml a vyrobca Slovglass,Poltar zuziq • 19. okt 2005 o 18:02 snajka dakujem za opat super tip ;-) uz som si konecne vybrala tie svoje, tiez som prelustrovala kopu stranok, ale ziadne pohare sa mi nepacili,a tie klasicke svadobne co maju v kazdom druhom obchode fakt nemusim.Uz len ich niekde u nas v nejakom obchode najst 8-) sue • 19. okt 2005 o 20:58 Snajka, ktoré konkrétne sú to? Veď tam nie sú názvy..len čísla, nie? snajka • 19. okt 2005 o 22:07 Caute,na tej stranke nie su,ale su tam podobne,tie olovnaty krystal.Dam teraz fotku do mojho albumu.Zuzi maju ich na Hlavnej aj na Mlynskej. zuziq • 19. okt 2005 o 22:11 ja som si tie svoje tiez vlozila do albumu :) skusim obehat obchody aj v nitre, neviem ci vydrzim caka az pokial sa dostanme do Ke :-D zuzanenka • 20. okt 2005 o 18:41 Ahojte Ja som nasla jedny co sa mi ako-tak pacia-su v mojom albume. Dala som si spravit kalkulaciu a jeden pohar s pieskovanim na stopke,datumom,menom a nejakym obrazkom stoji 780,-! :-o Bez obrazku 700,- a postovne 50,- . Zda sa mi to naozaj dost. Kolko ste za pohare dali vy? mirka • 20. okt 2005 o 19:21 zuzanenka my sme mali také poháre, že sadu pohárov som kúpila (lebo taký tvar ako som chcela po jednom nemali), čiže 6 ks nás vyšlo 320,- a ozdoba na oba 60,- Sk :-) tu sú: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... sue • 20. okt 2005 o 22:43 Ja tiež zháňam poháre...chcela by som obrie čaše, už som ich aj pár našla, aj za prijateľnú cenu...ale teraz mám problém s firmou na gravírovanie, prípadne popis zlatou farbou. Neviete o niečom takom? zuzanenka • 21. okt 2005 o 10:44 Mna to tiez zaujima - neviete ci nejaka firma vygraviruje vami kupene pohare v inom obchode? dnika1 • 21. okt 2005 o 21:43 Ináč videla som jedny krásne v Sabinove - boli síce drahé ale fakt pekné a jednoduché zuzanenka • 21. okt 2005 o 21:50 dnika - Ako sa volala ta firma? ;-) zuz11 • 21. okt 2005 o 22:00 v b a poznam firmu.... gravirovala mi darceky pre hosti, vid moj album zuzanenka • 21. okt 2005 o 22:41 Ahoj zuz11 Mozes mi prosim do IP zaslat meno firmy a pribliznu cenu? Dakujem ;-) sue • 7. feb 2006 o 16:15 Babuľky, ja stále hľadám a nič :-( jediné čo ma upútali sú tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ...lenže do USA sa nechystám, nevedeli by ste mi niketo pomôcť prosím? zzz • 7. feb 2006 o 17:03 ahoj, mne sa tiez najviac pacili tie co tebe... potom sme nasli aspon ciastocnu nahradu... pozri si v prejani rona.... maju tam take trosku nahnute k sebe....nie je to presne to,ale mozno sa ti budu pacit.... lilli • 7. feb 2006 o 19:23 baby a musia byt svadobne pohare? sue • 7. feb 2006 o 21:08 Zzz, kde tá predajňa je? Má aj stránku? Lilli, nič nemusí byť...záleží len od teba a tvojho nastávajúceho ;-) bianca • 7. feb 2006 o 21:17 Sue.Ja som s tych poharov bola tieš maximalne nadsená.Ked zistis nieco o tom kde bi sa dali zohnat,napiš prosim. Ja uvazujem,ze vytlačím obrazok a zacnem obchádzat obchdy :-S sue • 7. feb 2006 o 21:44 Bianca, nemusíš, ja už som to urobila :-D teraz sa ponúka Suzana, že nám ich kúpi...tak kukuč do jej prípravného albumu ;-) bianca • 7. feb 2006 o 22:03 Ahoj Sue.Nechavas si ich kupovat? sue • 7. feb 2006 o 22:13 Bianca, ešte neviem...pobehám ešte po predajniach v BA, zaľúbila som si obrie čaše - ak sa budú dať vygravírovať na ne mená a dátum, beriem to :-) bianca • 7. feb 2006 o 22:16 Po zhliadnuti tej stranky us neviem ani ja,presnejsie bi som si asi nevedal vybrat.Vsetky su neuveritelne nadherne.Zvolala som kolegyne a zhodli sme sa na tom,ze sa fakt nedaju vybrat tie najkrajsie,pretoze su uzasne vsetky angel27 • 7. feb 2006 o 22:21 sue tie pohare maju na: www.bridalonlinestore.com (toasting glasses) - ak si tam budes kupovat aj tie saty, mas to jednym vrzom ;-) sue • 7. feb 2006 o 22:27 Angel, ja viem...ja som ich z tej stránky stiahla :-D angel27 • 7. feb 2006 o 22:48 sue tak to sa mi celkom podarilo :-D susanna_ully • 22. feb 2006 o 19:11 Ahojte baby...mám menší problém...hľadám obrie čaše...neviete niektorá, kde by som ich zohnala?. susanna_ully • 22. feb 2006 o 19:26 Som tu málo...ak niektorá o niečo viete, napíste mi prosím na e-mail: becov@azet.sk Ďakujem veľmi pekne :-) sue • 24. feb 2006 o 18:07 Obrie čaše majú v takmer každom Sklo-porceláne ...aspoň v BA...ale ako pozerám, ty si v KE...tam asi nepomôžem :-( catyka • 27. feb 2006 o 19:35 holky, neviete kde sa da kupit krystal z tejto stranky? eliskacrystal nadherne veci tam maju. catyka • 28. feb 2006 o 12:39 holky, poradte mi dobre obchody s krystalom v Blave. Buduci tyzden sa tam chystam, tak by som to pobehala :-) diky kgg • 25. okt 2007 o 09:05 Ahojte chcela by som sa opytat, je objednavanie poharov cez internet spolahlive, nasla som si pohare kt. sa mi celkom pacia cena je cca 2000,-Sk katherine27 • Dnes o 10:07 Ahojte nevestičky..veľmi sa mi páčia tieto poháre so srdiečkami...neviete kde by sa dali kúpiť? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?