Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
1
2
13
Profilova fotka
ahoj luciabc, my máme tiež tento termín :-) , pôvodne sme chceli iný, ale bol jednak obsadený a rodinke, ktorú mám v anglicku by aj tak nevyhovoval, tak sme si museli vybrať iný a práve tá kombinácia čísiel 4,8,12 nám padla do oka :-) . Inak vidím, že si aktívna, už si stihla pobehať aj salóny, ja na to stále beriem odvahu a dajako sa mi do toho nechce :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kokorunka3 hej snažím sa niečo pozerať už teraz lebo ma budúci rok čakajú štátnice a viem že popri škole a práci nebudem mať veľa času na svadbu, tiež by sme chceli nejaké veci kúpiť teraz aby sme nemali tak veľa výdavkov naraz, keďže by sme si chceli svadbu platiť samy :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@luciabc my tiez mame tento datum.- je zaujimavy a aj po numerologickej stranke je velmi dobry
Odpovedať
Profilova fotka
Konečne som našla túto tému :D Pridávam sa k Vám baby aj mi budeme mať 4.8.2012 veľký deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa nám naša skupinka trošku rozrastá :-) Už máte niečo. zajednane alebo zatiaľ len predstavy?
Odpovedať
Profilova fotka
Kostol a hudbu... a z miestnosti sa asi zblaznim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulukya1 mi o tom dačo hovor- keby človek býval na dedine nemá problém - ale v meste.......preco je tých podnikov tak vela?????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce nevesticky :-), my mame zajednanu salu a zaplatenu zalohu za fotografa. Myslim, ze na rok dopredu zatial staci :-D . Samozrejme, ze ostatne veci tiez pomalicky riesime, aspon nemusim mat stres, ktory aj tak bude tesne pred tym :-D . Tak nam vsetkym drzim pasticky pri vybavovani vsetkych ostatnych veci, ktore nam chybaju, a ze je toho este DOST :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sme uz konec ne boli pozriet nejake reštik a mame piatich favoritov :D
Odpovedať
ahojte pripajam sa k datumu aj ja som si vybrala tie magicke cisla 4.8 2012 zarezervovane mame uz miestnost kostol dj , chyba nam este kameraman :D
Odpovedať
Profilova fotka
@ahapo Ahoj :-) medzi nami ahapo, no zaklad uz mas a fotografa mat nebudete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
fotografa uz mame vybaveneho len som to zabudla spomenut :D uz len kameramana zhaname a potom pojdeme na obrucky :D
Odpovedať
Profilova fotka
reštika zarezervovana, kameraman a dj rezervovany, a už aj šaty predčasne kúpené - aspoň sa neskor nebudem trápiť že nemam saty
Odpovedať
Profilova fotka
ako nam to pekne ubuda :-). My kameramana mat nebudeme, pretoze sme sa zhodli, ze video si aj tak nikto poriadne nepozrie (samozrejme okrem nas) a vacsina nahravok, co som videla, sa mi zdala velmi nudna a za to nie som ochotna platit a to co sa mi pacilo (napr. Zitnansky), tak to uz su na nas velke sumy :-(.
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat kameramana ktory je nas znamy a tak aj cena bude dobra, a on nam bude robit aj foto z videa :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
super, tak ste šikovné ako vidím. My máme ešte len sálu zajednanú, fotografka je mamina kamarátka, nad kameramanom a djom sa rozhodujeme, že ktorého viac chceme....približne máme predstavu o obrúčkach, zákusky pečie moja mama ( je cukrárka).....mali by sme ísť už aj za farárom sa aspoň dohodnúť na termíne....uvidíme čo stihneme v najbližšej dobe :-) V akej farbe chcete mať výzdobu? Už máte predstavu? :-ň
Odpovedať
Profilova fotka
@luciabc to mas super s tymi kolacmi, ze Ti ich napecie mamina, aspon vies, ze budu vyborne a laskou robene :-). My budeme mat s tymto problem, pretoze ja som zahoracka a priatel z vychodu, tak sme svadbu dali na pol cesty, aby pekne vsetci dochadzali :-p , takze to mame od ruky a nemozeme si tam proste vybehnut a popozerat si cukrarne a ich ponuku alebo kvetinarstva a ine malickosti :-(. Ale to zvladneme ved teraz je vsetko na webe a na mojasvadba.sk :-D Vyzdobu chceme urcite cierno zltu, rodine to velmi nehovorime, pretoze podla vsetkych je cierna na pohreb, ale ja im ukazem ako to bude pekne vyzerat :-p . A Ty mas dajaku predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
Nám koláčiky pečie mamka mojej svedkyne a zároveň najlepšej kamošky, takže tiež to bude výhodné. a výzdobu som velmi chcela fialovu, ale kedze v nasej restike taku nemaju, lebo ju maju ladenú do priestorov - a teda oranzovu a zelenu, tak sme sa rozhodli pre oranzovu a asi tam dokombinujem nejake prvky bud bordo, alebo fialovej :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky.....mozem sa k Vam pridat? :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin Ahoj :-), v podstate si sa uz pridala, tym ze mas spolocny termin toho velkeho dna :-). Tak sa nam pochval ako si na tom s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby...my sme s priatelom oznamili v piatok, ze sa ideme brat..viac menej mame zajednanu salu a termin uz ....fotografa by sme asi uz mali mat len sa s tou kockou musime stretnut, je to kamaratka dobra mojej kamaratky a ona krasne fotky robila uz len tak vonku tak hadam bude mat nejake skusenosti so svadbami....a akurat riesim kameru a DJ...tak celkom fajn skore na to ze to vieme tri dni :))).....inak zakusk,y bude postarane, lebo mi napecie mamina...vyzdoba oznamenia torta je uz vybrata...uz len zarezervovat :)......oznamenia si urobim sama v robote lebo robim v reklamnej agenture..so satami tiez nebude problem, lebo tatinova kamaratka vlastni svadobny salon, tak asi budu ak nie zadara tak len za symbolicku sumu :)......tak to je tak v skratke vsetko :)..... a ako ste na tom vy baby? @kokorunka3 @timeab @luciabc @ahapo @lulukya1
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin ja siteraz dam asi tyzden dva pauzicku, lebo mi zacne hrabat z tej svadby :-D , väčšinu základných vecí už mame takze keby sme pokracovali dalej svadba by bola asi o mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@timeab no jasne ja si vybavim tie zakladne veci a potom si dam pauzu pocas statnic a pisania diplomk :) verim ti mne z toho sibe teraz uz :D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin Ja už pomaly nad ničím iným nerozmyslam :) nakoniec miesto svadobnych siat budem mat mat zvieraciu kazajku :-D a tiež sa mi treba sústrediť na školu a hľadanie novej práce :-( aby bolo bolo tu svadbu vobec z coho robit
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam v maji alebo juny statnice inzinierske takze parada...ale tak nevadi, a tiez musime riadne zarabat s drahym, ale tak ja si chcem svadobne pohare uz teraz kupit....obrucky si z peniazkov co dostaneme na vianoce chceme.....a tak..pekne pomalicky vsetko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@timeab
Odpovedať
Profilova fotka
baby...inak, ako je to s obruckami, kto ich plati?idu napoly?ci ako?
Odpovedať
Profilova fotka
no a mam posledny rok skoly - dorabam si strednu- takze matury - a kedze mam individualne studium tak okrem toho aj skusky. a s obruckami : my mame spolocny rozpocet takze ich cvakame spolu. ale inak ich vraj ma platit zenich
Odpovedať
1
2
13
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?