Svadba 2012 Trenčín a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Tak kto už chystá SVADBU v roku 2012 :)
Odpovedať
No zatiaľ 55, ale možno ešte niekto pribudne, niekto ubudne, ak sa vyhovorí, že nemôže prísť... no ideme zajtra tak či tak do TN a ešte skúsime obehať nejaké reštaurácie, aj keď sme to chceli radšej v nejakom hoteli, ale už si asi moc nenavyberáme :-|
Odpovedať
to nemáš až tak vela hosti, možno sa predsa len niečo najde volné. Daj vediet, ako ste pochodili :)
Odpovedať
No dnes sme toho moc nevyriešili, ešte skúsime dačo obvolať cez týždeň, potom sem napíšem, ako sme to teda nakoniec vyriešili, držte palce...
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme tento rok svadbu, my sme si vybrali dátum 29.9.2012 :-)
Odpovedať
takže odporučate Fatimu...tak som celkom spokojná s výberom zatial...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosím Vás nepoznáte niekoho kto pečie v okolí Tn, Ilavy pekné medovníčky (ako darčeky pre hostí) Ďakujem
Odpovedať
Tak sa pripájam...svadba v auguste...dnes sme sa rozhodli pre termín, ešte nie je potvrdený...a celkom ničového nič nemáme ešte vybavené, premyslené, nič :-) akurát teda máme jasno v tom, že malinká svadba, cca 12 ľudí, iba najbližšia rodina, žiadne ovácie...po obrade obedovečera, posedenie a pápa :-)
Odpovedať
@gwendolyn prosím ťa to akože matrika už bola plná? moje nervy, my ideme v stredu si zaistiť ten augustový termín a som teraz trochu znepokojená tvojím príspevkom...no nech sa opovážia mi povedať, že nie! ]-(
Odpovedať
@natia no majú plný september, tak som to myslela, my sme to chceli prehodiť vtedy buď na 1. 9. alebo 15. 9. ale toho 15ho je voľné už iba o 13.00 a toho 1ho neviem... 25. 8. tam maju ešte dosť termínov voľných, včera som tam volala :) ostatne terminy neviem, ale po nas sa zrejme uvoľni ten 8. 9. o 17.00, lebo sme na ten dátum už nezohnali žiadnu sálu, ktorá by spĺňala naše požiadavky :)
Odpovedať
@gwendolyn ďakujem...my chceme 11.8., tak veľmi dúfam, že bude voľné...prosím ťa napíšeš mi číslo na ktoré volať?
Odpovedať
@natia napíšem ti do spravy :) myslim, ze v auguste bude ešte dosť voľne, najhorši je ten september :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@gwendolyn tak to som rada ;-) a ďakujem
Odpovedať
@gwendolyn tak aj 11.8 bolo plné, tak sme sa posunuli do júla a bude to 21., tak sa teším :)
Odpovedať
ja som dnes pisala na hrad, aby mi presunuli tu rezervaciu na 25. 8. a odpisali mi, ze uz majú ten termín plný, asi majú nejakú výstavu... do kelu, tak neviem čo teraz, rozmýšlam, že by sme spravili aj sobáš na letisku pod stanom, len neviem, kto v takom prípade sobáši, či starosta obce alebo ako... neviete ako to je?
Odpovedať
@gwendolyn ja som povedala, že ak nebude sobota, ktorú chcem, tak dáme aj v týždni... na letisku to nie je bohviečo...či áno? oproti hradu... :-p
Odpovedať
@natia my sme ten hrad chceli kvôli tomu, že nechceme mať sobáš v kostole... a na tom letisku to vyzerá dobre, niekde pod niektorým tým výstavným kusom mať sobáš, to by bol môj šťastný ako blcha :-D
Odpovedať
@gwendolyn jááj, no tak potom dobre ;-)
Odpovedať
ahojte aj my mame svadbu tento rok uz o necele dva tyzdne 12.5 :) ..som z trencina a obrad bude na Trencianskom hrade pri studni v pripade zleho pocasie bude v delovej baste... a hostinu sme si dali na fatimu :) mam uz aj vypracovanu cenovu ponuku a vsetky terminy zaplatene :)
Odpovedať
poradíte fotografa?
Odpovedať
Ahojte nevesticky. My sme mali svadbu v Panorama clube na palackeho. Prostredie nadherne a tiez komunikacia a vlastne vsetko. Doteraz nam znami hovoria, ze chodia po palackom a pozeraju sa na parkovaci dom, kde je panorama club. mali sme 40 hosti aj s nami a bolo to uplne v pohode. Este by sa nas tam zmestilo viac. Vecer bolo krasne teplo a vsetci sedeli na terase. V noci, ked sa ochladilo tak vsetci dostali deky a mohli sediet vonku. Mozem vsetkym len odporucit. Skvele jedlo, sikovna obsluha a naozaj velmi prijemne prostredie.
Odpovedať
Profilova fotka
@juliana346 ahoj ..my budeme mat tiez svadbu tento rok, sice az 6.10. ale uz sme zacali s pripravami.. my sme sa rozhodli iba pre fotografa..
Odpovedať
@anjelik0209 anjelik a kde plánujete mat hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
budeme ju mat na dedine. Vy kde planujete?
Odpovedať
@siska05 ahoj skús na FB nájsť Jakub Molec.môj spolužiak pekár
Odpovedať
Profilova fotka
@martula_steiner Dobry den prosim Vas kolko ste mali ludi a kolko Vas to vyslo?moc dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@angie007 ahoj a kde ste to presne mali?a ak mozes posles mi prosim rozpocet co vas to vyslo?dakujeem
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby kto vás maloval v trenčíne,máte tip?možno ste si to tu už aj písali.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?