Svadba 18.6.2011

Profilova fotka
Juchuuu som strasne stastnaaa.. dnes sme si boli potvrdit termin, takze je to 18.6.2011.. Takze kocice kto sa prida ku mne a k tomuto magickemu datumu :-p ???
Odpovedať
1
2
9
aj my budeme mat vtedy svadbu....ale preco magicky datum?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem preco, to som si len tak vymyslela ;-) Pre mna bude vynimocný, vsak to bude nas velky den! a pripravy uz prebiehaju alebo este casu?
Odpovedať
Profilova fotka
Hlásím se taky :o) My máme zajednaného fotografa a restauraci, vytvořili jsme předběžný rozpočet a seznam hostů. Jo a mám doma 100 špendlíků s bílou hlavičkou. To je zatím vše :o) Teď mě hlavně trápí šaty, ve dvou salonech neměli ani zdaleka to, co bych si představovala, takže vytvářím vlastní návrh. Ale myslím, že na všechno je ještě čas.
Odpovedať
Ahoj devcata ..... Ja se sice nebudu vdavat 18.6.2011, ale vdavala jsem se 18.6.2010, takze toto datum vrele doporucuji .... No a pro me s manzelem to bylo opravdu magicke datum, coz jsem se samozrejme dozvedela pote, co jsem si termin 18.6.2010 vymyslela a rezervovala :-D No a na pripravy myslim ze neni casu nikdy dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mila dunkahe: Tak ja som este nebola v ziadnom salone, ale uz by som mala niekam skocit a okukat to.. lebo moja predstava o satach je neskutocnaa, tak dufam ze take najdem :o)) Sme na tom rovnako, lebo okrem saly nemam nic :)) Paci sa mi strasn vela vecii a neviem sa nejak pe nic rozhodnut :-D jjbakam...: Dakujeme ze si sa ozvala a pevne dufam aj ja ze to bude fakt magicky datum. Bala som sa ci nebude uz teplo, ale priatel ma prehovoril ze nie tak dufam :))
Odpovedať
ahojky holky jedno tema uz je zalozene uz je nas tam vice pridejte se :-) prosim pokecame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdárek děvčata, ja se také hlásím k tomuto datu. Máme potvrzené místo na hostinu. Objednaného fotografa a kameramana. Doma mám dokonce i podvazek. Kolegyně v práci je tak nadšená, že neodolala musela mne ho koupit. :-D :-D A chystámse vyrábět mašle na výzdobu svatebních aut, na kliky. A špízluju po okolí co by se mne líbilo 8-) :-D
Odpovedať
ahpojky je skoda ze jsme ve dvou tematech holky nechcete se spojizt do jednoho :-) :-) :-) bude nas tam vice
Odpovedať
Profilova fotka
johankakoz, ja som hladala nieco na tento termin ale nic som nenasla :(( asi som slepa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lira9: miesta hostiny nemam nic, ale tak beriem to s nadhladom najskor dobre pokukat a potom kupovat, aby som potom nelutovala :-p s vyzdobou ja nebudem mat trapenie, chvalabohu urobia to tam kde sme si zaistili hostinu... povedala som len farbu aku chcem a vybavena vec... A moja vyzdoba bude : smotanovo - hneda s kombinaciou zlatou.. vypada to perfektne a je to velmi vkusne a modernee..
Odpovedať
aj my tak sa zda...uz len sa rozhodnut pre miesto...spekulujeme a spekulujeme... :-D hlavne,ze fotografa uz mame...zaciname od konca...ale co, ved je casu dost..
Odpovedať
:-) :-) :-) :-) :-) :-) 18.6.2011 je forum
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, ja mam tiez svadbu 18. juna 2011, zatial mam len salu rezervovanu a fotografa, pomaly sa pracuje aj na ostatnom :) bola som uz pozerat aj saty, ale zatial som nic co by vyhovovalo mojim predstavam nenasla :-( bohuzial, u nas je dost slaby vyber :-S
Odpovedať
Ahoj děvčata, tak tady čtu o magickém datumu a víte jaké datum je vlastně nejpříhodnější ? My se letos v červnu zasnoubili a chtěli jsme svatbu 11.6.2011 - mysleli jsme že je to právě to magické datum, ale pak jsme přemýšleli a nechali si udělat numerologii na svatební den dle data narození a zásnub a nakonec nám jako nejpříhodnější vyšlo 17.6.2011 - datum, které nám má přinést štěstí a prosperitu a úspěch. Zkoušeli jste někdy někdo si toto vypočítat ? Díky
Odpovedať
gaby15: A jak jste si tu numerologii na svatební den nechali udělat? U někoho nebo na internetu? To mě zajímá... :-)
Odpovedať
pro dulik: jeden můj známý má na to živnost, resp. se tomu věnuje a má stránky na internetu, dělá různé hroskopy, taroty, partnerské apod. tak jsme ho poprosili, aby nám vypočítal svatební den, aby byla kosntelace co nejpříznivější, už jsme oba jednou rozvedení a rozhodli jsme se že se přece jen vezmeme, ale nechceme už nic riskovat, zlrátka, když si můžu vybrat to nejlepší co nám osud může dát, tak pátrám...je to: www.horoskopy-taroty.cz
Odpovedať
Profilova fotka
susanta : Treba niecim zacat, fotograf to tiez nie je spatny krok :))) johankakoz: Idem to tam kuknut, uvidime ci najdem nieco :-o Gaby 15: tak toto teda zaujima aj mna, aj ked nerada davam na niekoho ineho.. ale skusim to aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nejako to tu viazne... ako pokracujete v pripravach? my sme boli predvcerom objednat obrucky, tak sa vytesujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
toto téma už bylo založené: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/1...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte dievcence, tiez mame svadbu v tento termin a myslim, ze so vsetkym nejak meskam..... zatial mame len termin v kostole a miesto, neviem, ako to budem stihat, bo ked teraz kontaktujeme nejakych hudobnikov, tak su nejak vsetci uz zadani.... inak kolko vas stoja fotografi, mne pridu vsetci nejak moc drahi, ale musim priznat, ze nemam nejak predstavu o ich cene..... a este by ma zaujimala jedna vec, pozerala som obrucky a je to normalne, ze su zo 14 karatoveho zlata? chcem kombinaciu biele+zlte
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame v juni ale 11.6.2011 sa mi zalubil tento datum inak sme planovali až na august.ale nakoniec je to jún.......:-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@lidus86 existuje, ale nie tu na mojasvadba.sk... kvoli jednej teme sa nebudeme preklikavat na cesku stranku 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
taky se holky přidávám. my nemám skoro nic, ale vše už mám hozené na papíře. jo, vlastně hudbu včera přítel domluvil už napevno :-D a závoj mi přislíbila budoucí švagrová
Odpovedať
Profilova fotka
renatedj, nie si sama, mne sa tiez zda, ze meskam, aj ked uz mam co-to povybavovane (fotografa, DJ-a, salu, zakusky...), ale vzdy mam stresy, ze nic nestiham :-) a co sa tyka toho fotografa, ja platim 250 eur, to je za celodenne fotenie + fotokniha, 80 fotiek vyvolanych a 8 fotokolazi... myslim, ze dobra cena, lebo co som pozerala na nete, niektori si pytaju nehorazne sumy!
Odpovedať
Profilova fotka
@kitty88 no to mas skutocne velmi dobru cenu..... ja som pozerala tuna z okolia Piestan a skutocne su velmi drahi, resp. ti, ktori maju internetove stranky su drahi
Odpovedať
ahojte, tak aj ja sa pridavam k tomuto datumu :) my mame zatial zajednaný len zámok na obrad a tak provizorne kameramana...zhaname nieco na hostinu...saty a obrucky budeme riesit pravdepodobne az niekedy v januari a asi aj to ostatne... @kitty to je skvela cene za fotografa.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 vitaj ;-) my uz mame nieco povybavovane, ostatne veci tiez nechavame az na januar... cena je fakt super, len dufam, ze aj tie fotky potom budu stat za to :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tiez sa budem vydavat v tento pekny datum:)My mame zajednane uz skoro vsetko a veru mali sme velky problem s fotografom...Skoro vsetci obsadeni, uz sme boli zufali.Saty som si vyhliadla ale zatial som bola len v jednom salone ale nastastie mam otca ktory je ochotny somnou obehat asi vsetky salony ktore sa len daju.Tak dufam, ze si budem vediet vybrat..ale mam velku dilemu nad farbou vyzdoby..neviem si vybrat:))
Odpovedať
Profilova fotka
Babyy, ved mame este cas :) aspon myslim.. :-p My mame zatial len salu, hudbu...aaa par drobnosti ako je vyzdoba na auta a pierka a tak :) ja najskor naberam inspiracie a potom zacnem konat!
Odpovedať
Profilova fotka
@renatedj aj ja som uz videla obrucky zo 14-karatoveho zlata..
Odpovedať
1
2
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?