Svadba 10.9.2011. Má niektorá z vás tento termín?

Profilova fotka
Ahojte nevestičky má niektorá z vás tento termín ??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 9.9.2011 v piatok na meninky svoje, drahy vyberal :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenuska26 ahoj aj ja :)) teda my mame 10.9.2011 v Nitre :))
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame tento termin :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame tento termin. No co uz mate vybavene? Lebo sa mi zda, ze som asi trochu popredu.. :D Ja uz mam skoro vsetko.. :)
Odpovedať
@mirka100911 tak to si na tom dobre. my mame 3.9. a ja mam este iba salu zahovorenu a kupenu svadobnu cestu...dajaka som leniva:)
Odpovedať
ahojte aj ja mam termin 10.9.... :-)
Odpovedať
oblaky a co uz mas??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, my máme tiež svadbu v tomto termine. vidim,ze je nas viac:)
Odpovedať
@mionag a kam idete na svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
Je niekto aj z okresu Malacky? alebo som zatial sama? :) My svadobnu cestu nemame, asi ani nebudeme mat. Pojdeme este pred svadbou do Francuzska.. A potom asi nikam.. :) Ja uz mam toho dost: saty, salu, kostol, kolace, kucharku, pomaly aj vyzdobu nakupenu kedze si robim sama...
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme práve tento termín : )) a čo sa týka vybavovania, tak už máme takmer všetko rezervované..teraz som robila svadobné oznámenia, keďže od samej radosti si žiadne nevieme vybrať :D a na svadobnu cestu sme chceli ist do Egypta v oktobri, na krasnych 12dni, no ale tak uvidime ci z toho nieco bude : / ak nie, tak aspoň Tatry dáme :D a vy ako? Darí sa vám vybavovať?
Odpovedať
@mita9 na svadobnu cestu sme si vybrali kretu, all inclusiv...tak sa tesim jak male decko:) pozri si link, to je presne nas hotel http://www.booking.com/hotel/gr/santa...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte aj my sme v tento termin...sme z oravy a bude to na Oravskom hrade...mame zajednanu uz aj restauraciu od novembra, DJ, Fotografa a mam aj nieco na vyzdobu...a na dovolenku pojdeme ak peniaze zostanu.... :-|
Odpovedať
@lenuska26 ahoj, ja mam 9.9.2011 :-D takze ja uz budem oddychovat... a ty to budes mat este len pred sebou...
Odpovedať
@t1na aj ja mam tento termin :-D podla mna najlepsi v roku 2011 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkamax súhlasím s tebou :-D Aj my mame tento termín a svadba bude v Nitre x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubikka jeeej, tak to sa tesim....a co vsetko uz mate povybavovane?
Odpovedať
Profilova fotka
@bebuska2804 jeeeej, tak to sme uz 3, paradicka, sa tesiiim s vami
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka100911 ajoj...no salu mame vybavenu, D.J. aj fotografku...kameramana sme este neriesili a za fararom sa chystame....niektore dekoracne vecicky mam pokupene a stale len beriem inspiraciu ...ved nevadi ze uz mas skoro vsetko, ved to je super, aspon budes mat kopu casu na pripravy a tak
Odpovedať
Profilova fotka
@oblaky ...je nas stale viac a viac, sa z toho velmi tesim....
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka100911 Mirus ja som z Lozorna, takze to je kusok od Malaciek :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkamax ...presne tak ako si napisala a ty si budes pekne spominat na ten predosly den D
Odpovedať
Profilova fotka
no my uz mame salu, hudbu, fotografa, auto, kvetinarku, kadernicku , uz aj nejaku vyzdobu mame kupenu na ozdobenie domu ... saty su v procese sitia... este musime kupit obrucky a oblek a zakladne veci mame z krku :)
Odpovedať
Profilova fotka
ale najpodstatnejsiu vec a to sobas este vybaveny nemame, buduci tyzden to ideme riesit - ideme za fararom... uvidime co to da :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janulienka84 ahoj, aj my máme v Nitre :) a kde to máte? My v hoteli AutoJas Nitra No a vybavené zatial len to, sálu, DJ, kameramana, a to je všetko. Práve riešim fotografku, neviem koho... ale už by som chcela aj zajednať nekoho... No a také že bižutku som si kupila na svadobnej vystave.. a také drobnostičiky :))
Odpovedať
Profilova fotka
@lubikka Ahoj no my máme v Hrnčiarovciach konkrétne :-) My máme zajednanú sálu, kostol, Dj, fotografa, kameramana, kaderníka, vizážistku, pani čo nám bude zdobiť sálu. Obrúčky v štádiu výroby...... No a mám už aj šatyyyy x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janulienka84 No šaty som videla, sú krasne :) A mne si sa páčila aj v tých tuším predposledných takých princezničkovských :))) so suknou takou rozšírenou :)) No do kostola sa chystame pomaly... vizažistku mam kamošku, vlastne tiež zajednanu :)) a inak ozaj kaderníčke by som tiež mala dať vedieť :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, tak aj my mame ten isty termin, ja mam uz kostol, sala sa vybavuje, kadernicka, vizazistka, DJ...na skusku siat som uz objednana a ostatne az neskor, teraz je skuskove obdobie, dako nie je casu
Odpovedať
Ahojte, mi uz tiez mame salu, kostol, kameraman a fotograf. Saty, kadernicku a kozmeticku budem riesit az v maji, juni. Ale uz sa velmi tesim aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenuska26 Ahoj.. A uz vies, kde sa budete fotit? Mam strasnu dilemu, lebo velmi nechcem ist do Malackeho parku a nic ine ma nenapada... :( Teda napada, ale daleko...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?