Svadobný veľtrh 2011. Kto sa chystá a kam?

Profilova fotka
Ahojte baby,tešíte sa na svadobný veľtrh?Ja sa už neviem dočkať,možno tam budú aj nejaké dobré nápady...a kam pôjdete?Nitra alebo Blava?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahoj ja urcite pojdem v ba a dufam ze sa nam tam podari najst nejake lacnejsie vecicky
Odpovedať
Profilova fotka
No to dúfam aj ja :) kedy bude presne,nevieš?
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem pani zo svadobneho salonu mi povedala ze vo februari
Odpovedať
Profilova fotka
Tak super,kedy máš svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Veltrh je 4az 5 februara v inchebe v ba. My mame svadbu 4juna 2011
Odpovedať
Profilova fotka
Super :) ubehne to tak rychlo,ze ani vediet nebudeme a bude veltrh :) uz sa nan tesim...
Odpovedať
Profilova fotka
No ja sa netesim az tak na ten veltrh vsetko v robote ubieha strasne rychlo. Ale tak par drobnosti si tam mozno vyberiem, najviac sa tesim na bizu a mozno tam budu aj firmy ktore priamo vyrabaju obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
No to urcite....a tak aj ja tam chcem hlavne tie doplnky a pod...ale tak snad aj nejaka insipracia na vyzdobu...
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzdobu nejako moc neriesim nechcem do nej davat zbytocne vela penazi aj tak co mam skusenosti tak si hostia tej vyzdoby nevsimnu
Odpovedať
Ciao,My pojdeme do Ba,vraj maju mat niektore salony zlavy na vystave,ktore sa daju vyuzit na saty..+maju predstavit nove kolekcie,myslim, ze moc skusania tam nebude-co je podla mna nerealne na takej velkej ploche,hlavne bude co pozerat!
Odpovedať
my sa chystáme na veľtrh do banskej bystrice, ale pravdepodobne zbehneme aj do blavy.. chceme tam pozreiť najmä obrúčky..
Odpovedať
Ja som bola tento rok.Niektoré veci sa tam oplatia. Napríklad drahý si tam zajenal svadobný oblek, dostal aj zľavu , ja som si tam skúšala šaty ale nepožiačala som si ich už tam. Na to potrebujem kľud, čas a tam to bolo celé narýchlo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby :-) my tam pôjdeme určite s mojim drahým, pôjdeme pozrieť obrúčky a asi pokiaľ dovtedy nezoženieme oblek a vestu s kravatou pre môjho drahého, tak aj to by sme tam pozreli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky! no my sme s drahým tento rok tiež boli na výstave ale sklamanie je veľké :-S sklamanie z cien, mali sme pocit, že tam prišli len tí najdrahší dodávatelia. Strašne veľa stánkov s obrúčkami ale v každom pýtali len za jednu obrúčku 800 € a keď sme chceli nech ukážu lacnejšie, tak vytiahli sotva 3 mm šírku za 500 € jednu. a to sme prebehli skutočne všetky predajne. Inak na prechádzku cez valentína to bolo fajn, ale na kúpu či zajednanie drahé...
Odpovedať
Profilova fotka
luna dievcata mali na mysli veltrh, ktory sa tento rok konal v inchebe a bol posledny januarovy vikend. ty myslis asi daku inu svadobnu vystavu. ja som bola na tom veltrhu a tam mali aj obrucky za 500€/par. aj buduci rok sa chystame. chceme si objednat obrucky nakolko mali celkom dobre zlavy. :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, no u mňa veľtrh a výstava je to isté :-) . Bolo to to isté ako u vás v BA, len my sme boli v NR a tam to bolo neskutočne predražené. Tak na budúce asi radšej namierime do BA. A kedy to tam máte???? už viete dátum??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luna darmo si zajednas lacnejsie v BA ked tam musis cestovat a das peniaze za nenzin/autobus aj ked to take nebude mpozno cenovo na rozdiel ... ;-) my pojdeme do NR kedze ten co je v BA je vtedy ked ma moja sestra 30-tku :-) ale urcite chceme ist :-)
Odpovedať
ahojte, my pojdeme tiez v BA, bude to necele dva mesiace do svadby, tak vacsinu chceme "najst" tam :D
Odpovedať
Profilova fotka
luna ak by si predsa len mala zaujem trmacat sa do BA, tak veltrh bude 4.2.-5.2. tj piatok a sobota
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby veltrh v nitre bude 12-13 februara 2011 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov ďakujem za info, určite budúci rok vyskúšame tú výstavu v BA. V Nitre sme moc nepochodili :-( ak by sme v BA zohnali obrúčky pár/do 500€ máme vyhraté. lebo v NR len za jednu pýtali 800€. Veď uvidíme, od BA nebývame až tak ďaleko. Autíčko máme pokazené :-( :-( ale vlakom je do 30 min. takže v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
luna minuly rok tam bola napr. firma lauragold. kukni na ich stranku, je tam kopec obruciek par za 500€.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ja pojdem v Nitre a uz sa dost tesim ved je uz o dva tyzdne...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smer Nitra... jupííí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sa tiez uz tesime do NR @luna303 my mame obrucky priamo od zlatnika presne podla nasich predstav a platili sme za 2 kusy do 200 euro !!!!! ja totizto nepotrebujem mat v obrucke 5 diamantov ktore mi vypadnu lebo v nej budem umyvat riad,ja chcem obrucku nosit stale a nielen do kostola a na navstevu :-p kamaratke tak vypadli 3 kamienky z 5 a v zlatnictve jej povedali ze nezreklamuju nemala v nej umyvat riad vraj obrucka sa noci prilezitostne !!! a to dokopy stali ich obrucky vyse 600 euro a mali ich z NR z jedneho centra a dost renomovaneho zlatnictva som zvedava teda na ten veltrh ...
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 môžem sa spýtať, kde ste si dali robiť obrúčky? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@galganka v Leviciach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak vraj BA veltrh obovske sklamanie tak som fakt zvedava uz sa az tak netesim ... inak mam TIP pre vas co sa tyka podbradnikov ak nechcete zbytocne vyhodit za ne kopec euracikov ja som dosla na taky napad moja kamaratka kresli na textil takze v tescu som si kupila obycajne biele podbradnicky a ona mi na nakresli zadarmo srdiecka a nase mena a samozrejme aj nasej Emmuške :-) takze v papiernictve v takom lepsom kupite v pohode fixky na textil a mozete zacat tvorit ;-) je to netradicne,pekne a urcite osobnejsie aspon pre nas ako nejake vytlacene postavicky na tom a este aj kopec prachov to stoji 8-)
Odpovedať
svadobny veltrh v inchebe, je teda velke sklamanie. Zase som si nevybrala ziadne saty. mozno ich tam bolo nakope prilis vela a zdali sa mi vsetky rovnake. aj v carltone, pred tusim troma tyzdami to bolo velmi slabe. este pojdem pozriet do nitry buduci tyzden, som zvedava.....
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja pojdem, aspon porovnam BA - Nitra ...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?