Kde v Bratislave kúpim svadobné topánky?

Profilova fotka
kde v blave kupim svadobne topanky ale nie zas prilis drahe tak do 50 eur... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo to by som aj ja rada vedela :) tiez potrebujem nejake na august, ale mam taky pocit, ze to bude trocha problem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja predavam uplne nove, nepouzite, mozne vyskusanie, ci budu sediet. aj na cene sa vieme dohodnut. kuk toto http://www.mojasvadba.sk/bazar/svadob...
Odpovedať
jeden cas mali v obuvi ako je racianske myto vela svadobnych topanok. od racianskeho myta druha zastavka smerom do race. v bocnej ulici, je tam tak viac obchodikov, neda sa to prehliadnut.
Odpovedať
@zuzu_la - kde tam? byvam kusok odtial ale neviem aky obchod myslis, niekde v okoli policajtov na sibirskej?
Odpovedať
Profilova fotka
skus farebnanevesta.sk :)
Odpovedať
Ja som si kupovala topanky v svadobnom salone Vivienne, v obchodnom centre na Bottovej - da sa tam vybrat rozny tvar, material, vyska podpatku atd..od toho sa odvija aj cena..A napr. moja kamoska si na svoju svadbu kupila topanky na Mileticke, biele sandale na platforme s vysokym podpatkom, naozaj velmi pekne a stali 15 eur..Treba popozerat :-)
Odpovedať
Ahoj, ja som si kúpila topánky na začiatku obchodnej majú tam celkom dobrý výber. Ja som si kupovala lodičky maslovej farby ( 45 eur) ale majú aj biele a rôzne štýly. :-)
Odpovedať
skuste kuknut: www.svadobnetopanky.sk
Odpovedať
Babulky surne hladam svadobne vysoke topanky cislo 36 v Bratislave vie mi niekto poradit.Vopred dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?