Cyklámenová svadobná výzdoba. Mali ste tiež?

Ahojte baby. My budeme mať na svadbe cyklámenovú výzdobu. Chcela by som Vás poprosiť, ak máte nejakú zvyšnú výzdobu v tejto farbe, dajte mi vedieť, prípadne pošlite nejaké fotečky zo svadby - výzdoba sály, kostola, domu, auta a pod. Vopred ďakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahojky,ja som sa tiez rozhodla pre cyklamenovu vyzdobu,poslem Ti link ako to asi chcem aby vyzeralo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majamarko...aj ja poprosim ten link, tiez budem mat cyklamenovu vyzdobu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto: http://www.elegans.sk/Vyzdoba-kostola... nech sa paci.dajte na inšpiráciu aj vy baby :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teraz je tato farba nejak v mode, tiez budem mat cyklamenovu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Maja14: kuk IP...mozno nieco vyberies ;-)
Odpovedať
Ahojte cyklamenove maniacky :-D :-D :-D :-D ja tuto farbu zboznujem, mali sme ju aj na nasej svadbe v kombi s jablckovo.zelenou a ukazalo to fantasticky :-) odporucam, ak chcete vidiet foto, kuk album, ak je tam malo fotiek rada poslem alebo pridam do pripravneho albumu :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte,ja tiež rozmýšľam nad cyklamenovou alebo zelenou ale asi viac ciklamenovou:)alebo žeby som to skombinovala?:)....sa chcem opýtat ktoré kvety majú cyklamenovú farbu?viete mi niečo poradiť?diky:)
Odpovedať
Profilova fotka
bad : velmi pekne,aj ked ja uvazujem nad cyklamenovo bielou kombi ;-) mima01: aj my chceme vidiet :-D meritka: cyklamenove budu secke,ked ich nastriekas.xix
Odpovedať
majamarko: kuk IP. Nejake veci mi zostali, mozno niekomu posluzia. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) už som odpísala,pošli mailík.dík :-N
Odpovedať
Profilova fotka
meritka, co sa tyka kvetov, tak ja budem mat asi gerbery v takejto alebo aspon podobnej farbe (pozri moj album), ale aj tulipany ci ruze by sa dali zohnat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, cyklamenova je uzasna, ja som tiez chcela ale pivonky boli take svetle skor. No v cyklamenovej sa daju aj pivnoky, alebo take male chryzantemky - skor ako margaretky vyzeraju, a potom ako hovoria gerbery napr s bielymi gerberami s takym hnedym stredom su uzasne. a tie margaretky cyklamenove v kombinacii s bielou so zelenym stredom. .. a hmm este inak aj karafiaty som videla pekne tiez ked su s bielym v takej hustej gulicke, alebo okolo svietnika do kruhu ci do stvorca je to tiez pekne.
Odpovedať
Hej aj ja som rozmýšľala nad gerberami a inač ine kvety ma nenapadli,diky za napady:)aj pivonie sa mi páááááčia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gerbery sú fajn,ale nebude to tak trocha páchnuť za hřbitovom? :-D taká myšlienka.xi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my budeme mať cyklamenovú výzdobu v kombinácii so svetlo zelenou farbou. A zatiaľ sa mi páči nápad, že do úzkej vázy dáme ružu a tesne pod hlavičkou ju dozdobíme kokosovými vlasmi, ktoré budú cyklamenové alebo zelené, nejako to prestriedame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,my sme mali nedávno svadbičku a mali sme cyklamenovu výzdobu, možete si pozrieť album....keby mal niekto o niečo záujem tak nech sa ohlási,,,organza v tej farbe je na predaj, a takisto aj ine maličkosti...stačí sa opýtať a dám vedieť či take mam alebo nie... V tej farbe su ruže,aj tulipany...je pekné ich kombinovať s bielou.,zelenkavou.,..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, moja kamaratka mala cyklamenovu vyzdobu, a vyzeralo to nadherne :))) poslite mi prosim nejake fotky - ukazky :-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby,ak máte nejaké dobre tipy na obchodíky online,privítam,diik :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. tak ja tiez budem mat pouzitu farbu cyklamenovu.. ale bude este spojene hlavne so zelenou, niekde aj zlta a aj slabo ruzova.. v mojich albumoch najdete vela inspiracii.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dcéra bude mať svadbu 12.2.2011 a bude mať cyklamenovo bielu výzdobu.Všetko jej robím sama, aj s kompletnou výzdobou miestnosti, kostola a áut.
Odpovedať
Profilova fotka
poprad ak Vas mozem poprosit o foto na inspiraciu potom ;-)
Odpovedať
@majamarko každý kvet sa dá dať na cintorín:)takže to by sa dalo povedať o všetkých kvetoch:)
Odpovedať
Profilova fotka
@meritka 8-) ja viem,som ftipkovala
Odpovedať
@majamarko :)
Odpovedať
poprad, prosím Ťa pošleš mi nejaké foto kombinácie cyklamenová -biela.Mne sa tiež veľmi páči tato kombinácia. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no co cyklamenky,ako pokracuju pripravy? :-D
Odpovedať
majamarko ahoj mne sa veľmi páči cyklamenová výzdoba.Budeme mať cyklamenovo-ružovú s bielym. Mohla by si mi prosím poslať nejaké foto na na inšpiráciu diky
Odpovedať
Profilova fotka
u mna zhananie pokracuje celkom uspesne. Uz mam masle na stolicky satenove, servitky, kamienky, kvietocky a podobne
Odpovedať
tonkacik Ahoj my budeme mať tiež cyklamenovú výzdobu( ružovú s bielym) Čo sa týka kvetiniek chcela by som gerberky veľmi sú pekné.Svadbu máme 25 júna 2011 veľmi by ma potešili nejaké fotečky na nový nápad dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?