Náš svadobný deň je 27.8.2011

Profilova fotka
Ahojte nevestičky...aj vy ste si vybrali tento krásny dátum? Čo vás k tomu viedlo?Zhoda čísel ako nás?Alebo to, že môžete oslavovať až do pondelka, lebo je sviatok 29.8? ;-)
Odpovedať
1
2
7
Profilova fotka
Ahoj. 27.8.2011 je aj nas den :) My sme ho vybrali z viacerych dovodov..Je to koniec augusta,tak sa ocakava este krasne pocasie,ale uz nie su take horucavy..a druhy,pre mna dolezity a symbolicky dovod je,ze moji stari rodicia sa brali 25.8. a boli spolu do konca zivota...tak snad budeme na tom rovnako :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mata_ba Tak to je krásne...no kto by si neprial byť so svojou láskou do konca života?! :-) Čo všetko máte už vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
mame salu (ale popozerame asi este daco), mame fotografa, kostol,objednanu tetu na vyzdobu, ja mam saty :) a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@mata_ba My máme tiež sálu, fotografa, kameramana, kapelu...v nedeľu pôjdeme za farárom... Šaty mám aj ja jedny v skrini, len ich predávam, lebo ich drahý videl keď som ich kupovala :-( A okrem toho nemáme nič kúpené, všetko len v hlave...v júni budem mať štátnice, takže sa zaoberám skôr nimi ;-) Ty kedy chceš zajednať kameramana a kapelu? Bude ešte niekto voľný? Neviem ako to chodí v Ba, ale u nás som musela už v auguste tieto veci rezervovať, aby sme si nimi boli istý... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska aj ja mam statnice,ale uz koncom maja :)) kameraman bude asi ocinov kamarat,takze s tym nie je problem...nerobi svadby,je profik,toci pre barandov,tak pre nas by spravil vynimku..a co sa hudby tyka,to chceme v priebehu mesiaca poriesit...teda nasi rodicia,lebo oni si zakladaju na kapele :)
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa k vam nevesticky ;) tiez mame rezervovanu salu na tento datum. vybral sa viac menej sam lebo bol jediny volny v tej restike a my sme ju velmi chceli. ale den volna navyse potesi ;-) akurat som si vybrala saty minuly tyzden a objednali sme obrucky. inak mame uz len fotografa a DJa. ostatne sa este vymysli.....
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 Kde ste siobjednali obrúčky? My sme si tiež pozerali obchody, ale také čo sa nám páčia by nás vyšli od 700-1000 eur takže čakáme na výstavu svadby v Hiltone a tam si nejaké zrejme vyberieme so zľavou...
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska my sme obrucky este neriesili,kedze moj drahy ma dolamanu nohu a nemoze behat teraz...ale pocula som,vraj Zlatokov ma dobre ceny a pekne veci..ale tiez sa chystam na svadobnu vystavu do Incheby,tak uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 vitaj medzi nami :)
Odpovedať
Profilova fotka
Minulý rok bola na výstave firma bisaku z čiech- mali tuším 30 % na obrúčky, tie čo sa nám páčili by nás vtedy vyšli na 500 eur...len neviem či sa oplatí objednávať prstene z čiech? Ďalšia dobrá firma sa mi zdá Lauragold- aj oni majú krásny výber, meníš si čo chceš ako chceš, len tá cena :-S Kedy máte vy výstavu?v Ba?
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska vystava ma byt 4.- 5.2.
Odpovedať
ahojte aj ja sa pridavam k Vam :-) my , teda skor ja som vybrala tento datum....drahemu to bolo jedno kedy na datumoch si nezakladame...len aby sme mali na to peniaze...tak podla toho sme stanovili datum oktobri...potom sme to ale posunuli lebo rodicia hovorili ze bude zle pocasie a zima...tak potom som rozmyslala aky datum aby to nebolo moc skoro, aby sme stihli nasetrit... tak som videla tento datum v kalendari ze parada tam je pondelok sviatok, tak nebolo o com riesit :-D a mame skoro vsetko vybavene len kostol nie lebo nam farar povedal ze sme skoro prisli a nech prideme v marci........tak cakam az bude marec :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jucuska: objednali sme na vystave v Carltone v BA, stali o 10% menej a mozem povedat ze super cenu sme dostali (menej ako 500 eur) od Lauragold. poslu nam ich do 2 tyzdnov. obrazok mam v albume.
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 skoro???nemyslím že je na farára skoro, ak bude mať svadbu aj niekto iný, musíš sa prispôsobiť k ich času...preto chceme ist aj my už tento týždeň, no možno aj nás pošle domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ináč o ktorej sa budete sobášiť?Ktorá je tá ideálna hodina? My sme rozmýšlali nad 16:00 budeme mat omsu to je cca hodina, pol hodina gratulacie, kym sa dotrepeme do kulturaku bude pomaly 18:00... Uvedomujete si, že tie, čo sme tu sa budeme naraz "potiť"? a možno si aj v jeden čas povieme- áno?Veľmi sa užtešíííím ;-)
Odpovedať
@jucuska no lebo ja to budem mat na dedine, tak ano je tam moznost ze niekto ten isty datum bude mat...ale ked nas poslal prec tak musi potom aj ich kedze ,,prisli skoro,, my sme isli za nim 9 januara...a tak pojdeme 1 marca za nim...aspon ten datum si mohol zapisat ]-(
Odpovedať
baby a uz mate aj saticky???????? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 však to sa práve čudujem, že aspoň si mohol zaznačiť dátum... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
dracica: saty som akurat rezervovala minuly tyzden z paniky ze po vystavach uz budu vsetky vybookovane :) ale myslim ze som sa neunahlila, jednoducho su najkrajsie a citim sa v nich ako v oblaciku, uzasne lahucke a pohodlne...
Odpovedať
@dafne13 o to ide aby sa tebe pacili a citila si sa v nich ako princezna :-) tak to je super ;-) ja uz sa tesim ked pojdem na skusku siat...ked mi ich budu upravovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky,ja som bola za fararkom minuly tyzden...som si myslela,ze tiez povie,ze na co tak skoro a on mi hned zahlasil,ze v nas den tam uz jedna svadba je..tak sa musime s nevestou dohodnut,ktora kedy pojdeme... @dracica6663 ja uz tiez satocky mam :) v maji maju prist este dalsie,tak ak si vyberiem ine,mozem povodnu rezervacku zrusit...ale ak ine nebudu take super,ako tieto co mam,nie je o com :) @jucuska inak to ma vobec nenapadlo :)) vlastne mas uplnu pravdu,vsetky sa budeme naraz "potit" :))
Odpovedať
baby a vy kedy mate alebo chcete mat obrad?? my o 16 h ale este to nemame iste vlastne ani datum ]-( ale ma porazi ak sa mi stane to iste ako mata_ba .....lebo vsetko mame rezervovane dokonca aj majitel restiky chcel ist na dovolenku ten termin a zrusil to kvoli nam....tak ma poraziii
Odpovedať
Profilova fotka
my matriku ideme vybavovat az 5 mesiacov pred obradom, lebo vraj delegacny list ma platnost len tolko a kedze sa nebudeme brat tam kde mame trvaly pobyt tak to skor nejde..... ale chceme obrad tiez okolo 16.00 - 16.30. Hostina je na rovnakom mieste takze presun bude trvat tak 5min ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my pojdeme na matriku tiez asi az v aprili,maji...skor nie.. a sobas neviem kedy...ja by som najradsej o 16, ale tym,ze sme dve nevesty,tak neviem co a ako.... :-|
Odpovedať
@mata_ba a co ti knaz povedal ako sa mate spolu dohodnut ked sa nepoznate?? ta druha nevesta aku hodinu si dala? ci nevies.....
Odpovedať
@dafne13 v salone EL co ti ponukli k satam? ja som si zobrala bolerko, ze zavoj nebudem mat.... povedali mi ze by mi pozicali aj vejarik len som sa ja blba neopytala kolko to stoji alebo ze ci to davaju zadarmo? ...hm...nevies? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 No zabudol si zapisat kontakt na ten druhy par,ale povedal,ze vie,ktori to su... :-S tak ich zastavi a podebatuju..ale povedal,ze by sa to mohlo spravit tak, ze jeden par by mal o 2 a druhy o 4... neviem, som zvedava ako to cele dopadne...v podstate mi je to jedno, ide len o fotenie..ak by sme teda isli prvy, tak by hadam hostia vydrzali, kym by sme sa sli nafotit.. musime to domysliet...lebo nahanat sa urcite nechcem..a v maji sa urcite spolu s nevestou stretneme,tak som zvedava,co aj ona povie.
Odpovedať
Ahojte dievcata, aj ja sa k Vam pridavam, tiez mame naplanovanu svabdu 27.08. hoci prvy termin bol 03.09 ale som rada ze sme ho znemili :) hned v pondelok mame voľno.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa pripajam aj ja - tiez mame tento datum. vybrali sme ho preto, lebo 28.8.2011 mame 7 vyrocie. A mame tieto polozky zo svadobneho zoznamu: termin na fare, salu, aranzerku, fotografa, cukrarku na tortu (len neviem zohnat na zakusky :-( ), svadobne pohare su objednane, a idem sa pomaly objednat na skusanie siat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky máte krásny dátum svadby, mi sme chceli tiež tento ale dali sme to na jún :-D Ja mám totiž 27.8. narodeniny, tak môj drahý chcel aby mi mohol dať dva darčeky namiesto jedného aj na výročie aj na narodeniny. Tak Vám prajem nech je pre Vás tento deň štastný a nech Vám víde všetko podľa Vašich predstáv. :-)
Odpovedať
1
2
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?