Svadobna vyzdoba 16.5.2015 Bojnice

Profilova fotka
Nakolko sa mi 4 oslovene agentury vobec neozvali hladam niekoho kto mi urobi vyzdobu. Bohuzial nakolko ide o hotel vyzdobu je mozne zacat robit v den svadby od 10:00 a hned po skonceni svadby cca o 05:00 je potrebne odzdobenie...v pripade ze si na to niekto trufa prosim napiste mi do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Skus skontaktovat tuto pani: Klarisa Szép Je velmi skusena, ma diplom z Budapesti. Mne robila vyzdobu tuto sobotu, fotky zial este nemam, aby som mohla ukazat, ale zatial si mozes pozriet nejake fotografie, ktore ma zverejnene na facebooku: https://www.facebook.com/klarisa.szep... Farar bol uzasnuty, ako krasne vyzdobila kostol, hned si na nu pytal kontakt, starosta obce, kde sme mali svadbu, tiez vychvalil, ze tak krasnu vyzdobu este nevidel a taketo ohlasi mali vsetcia moji hostia... bolo ich 133, takze kooopec pozitivnych recenzii ;) Ked budem mat fotografie, dam sem na mojasvadba.sk aby si mohla vidiet. Z obycajneho KD spravila nieco uzasne!
Odpovedať
Profilova fotka
@lilielka Dobrý deň, venujem sa výzdobe. Rada Vám pomôžem. Mgr. Monika Flasková, Alea-svadobná agentúra
Odpovedať
Profilova fotka
napíšte mi do IP Vašu predstavu a dohodneme sa na možnej spolupráci. Mgr. Monika Flasková,Alea-svadobná agentura
Odpovedať
kontakt v IP
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?