Svadba v Ružomberku v roku 2013

Ahoj planujete niekto svadbu v RK na ro 2013? ako ste na tom? treba uz zacat?
Odpovedať
1
2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kde planujete mat svadobnu hostinu?
Odpovedať
asi nie kde ako hrabovo alebo tak nejak, kultura mozno.teraz to pojdem pokukat. hviezdicka007 porad hned za radom :D neviem s cim zacat
Odpovedať
baby, ja budem mat svadbu uz tento rok - ale rada poradim, ak budete nieco chciet... nejake veci budem mat potom aj na predaj, ak by sa vam nieco pacilo z mojho albumu...este tam ale nemam vsetko :)
Odpovedať
ahoj iwilion kde si prosim ta riesila vyzdobu saly,kvety,kyticu a pierka?
Odpovedať
Vyzdobu: Salon Lady DK- mava skvele akcie a kopec vychytavok. Kytica,kvety,torta - Terka Zistiakova, vrelo odporucam,mega sikovna baba. Pierka som si objednala na sashe.sk. ale ak ti staci jednoducha klasika,na nete najdes aj za 15c/ks
Odpovedať
iwilion: ta terka zistiakova ona robi len kvetinovu vyzdobu alebo aj cele stoly navleky a tak...mozes mi poslat na nu nejaky kontakt do spravy? nemas nahodou od nej nejake vytvory alebo ona nema nieco na nete? dik
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
zienky to uz planujete?? Oh, uz aby som zacala. Kde su najvyhodnejsie saly v RK? Vsetko sa mi zda drahe.
Odpovedať
@adrja podla toho aku velku salu potrebujes. kedy budete mat svadbu a kolko ludi? v RK moc nemas na vyber :( takze preto su tie ceny take
Odpovedať
tak kde mi poradíte sálu pre 70 ľudí v Rk, termín 25.5.
Odpovedať
@sonjaj mozno hrabovo. viem,ze sa tam daco rekonstruovalo ale neviem ako to teraz funguje. potom je este sala na zdruzenej strednej skole (SUV) ale neviem aka je tam kapacita. hotel kultura a potom kulturne domy po dedinach
Odpovedať
zdruzena skola to vyhrala zatial, livulienka dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sonjaj kamaratova mamina tam robi veducu casnikov a co som pocula tak je puntickarka :D casnici su za to znamkovani a dokonca maju aj rukavicky :) tak hadam vam to bude vyhovovat? boli ste sa tam aj pozriet?
Odpovedať
jj boli, vyzera to velmi pekne, takze uz to mame aj zarezervovane
Odpovedať
@sonjaj uz mate aj nieco ine okrem saly?
Odpovedať
zatial iba salu a kostol, akurat zhanam saty?
Odpovedať
ahojte my plánujeme svadbu niekedy v októbri.. len som sa vás chcela opýtať na nejakú dobrú kaderníčku a vizážistku... viete poradiť niekde v Rk alebo v okolí... ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@marienkas ja som mala skvelu kadernicku.vola sa Terezia a robi v Image..vie vycarovat uplne zazraky.
Odpovedať
@marienkas celkom pekne ucesy robia v tom novom kadernictve tusim sa vola salon le sorelle alebo tak nejak maju aj FB strannku s fotkami.
Odpovedať
no uvidíme, na fb som pozerala fotky a celkom pekné účesy, otázna je cena.... pôjdem azda na nejakú skúšku.. na ples :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svadobné fotografovanie. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie
Odpovedať
@marienkas cena bude asi v RK vsade priblizne rovnaka. ja som na plesy uz skoro kazde kadernictvo obehala a platila som priblizne to iste. vyhoda maleho mesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marienkas moja sestra je kadernicka a zaroven pekne lici :) mozes vyskusat aj ju :) mna nikdy nesklamala a aj nevesty uz cesala :)
Odpovedať
Profilova fotka
top mikulasska visazistka :-) http://hudbanasvadbu.sk/odkazy-na-ine...
Odpovedať
Profilova fotka
@livulienka my plánujeme, dokonca už máme aj termín ale začali sme s prípravami len 2 týždne dozadu lebo prsteň som dostala ako vianočný darček :) a akurát zháname DJ-a nevieš o niekom z ružomberka?
Odpovedať
@lucka2108 nie nie otazku DJ-a nemam este ani ja vyriesenu. momentalne hladame nejaku schopnu kadernicku,kedze vsetci maju asi v auguste dovolenky a nechcu si planovat na pevno
Odpovedať
Profilova fotka
@livulienka a @marienkas kaderníčku by som vám vedela odporučiť kam pôjdem ja ak chcete, ja som spokojná s ňou a veľmi :)
Odpovedať
@lucka2108 ahoj a kde robí tá kaderníčka... resp. kde by som ju našla
Odpovedať
@lucka2108 veru zisiel by sa nejaky overeny tip. dakujem
Odpovedať
a kde plánujete svadobnú hostinu?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?