Svadba v Ružomberku v roku 2012 a vaše prípravy na ňu

Nevesty z Ružomberka spojme sa! :) Ake su moznosti saly v RK? Ake su ceny? Ako riesite vyzdobu a vsetko ostatne?
Odpovedať
@iwilion ahoj, tak aj my mame svadbu nabuduci rok, ti poviem ze saly v RK -?joj to nic moc, - my sme sa rozhodli pre Stiavnicke - tam je velmi pekna sala, kolko idete mat ludi? my mame 100 vyzdobu nam ide robit firma, :-)
Odpovedať
@iwilion ahoj, pridavam sa, my mame v Hrabove :) ceny v pohode, vyzdobu asi spravia oni.. vy kedy budete mat svadbu? @tinula11 od dnes to mame za 150 dniiiiii, vsimla si si? :)
Odpovedať
@lillian18 no nevsimla,, iba teraz vidim, to vazne? prepana ako to bezi:-))))
Odpovedať
@lillian18 @tinula11 Ahojte :) Ja planujem v septembri alebo v oktobri - este neviem, zavisi od saly, ktoru si vyberiem. V RK sa mi zatial nic nevidi - este chcem ist obzriet tu salu pri priemyslovke. Vyzdobu tiez asi firme - ale akej? Len zacinam planovat a zistovat si veci. Do konca roka chcem zarezerovat salu, kostol a fotografa s kameramanom. Hosti budeme mat asi 60-70. Nie je ta sala v Stiavnicke niekde na internete odfotena? Na Hrabove mala aj kamoska svadbu - bolo tam super, asi aj ja zvolim tu moznost, ak nenajdem nieco lepsie.
Odpovedať
@iwilion no ta firma sa vola Trade Consult,,,uvidime ako to bude spravene, ale uz teraz sa tesim,,no nie veru, ta sala nieje odfotena, ale je velmi pekna, ale podla mna na tych 60-70 by to bolo az moc velke, skus isit este tu pri priemyslovke pozriet, ako to vyzera, neviem nebola som tam
Odpovedať
Nad Trade Consult som aj ja rozmyslala, ale nemam predstavu, kolko by to stalo, tebe uz spravili ponuku?
Odpovedať
damy, to uz ziadna z vas okrem nas troch neplanuje svadbu v r. 2012? neveriiim ;) zapojte sa!
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, aj ja zacinam pomaly planovat svadbu, len nedavno sme sa zasnubili :) a je naozaj problem zohnat salu v RK, tiez uvazujem nad Hrabovom :) neviete mi povedat, ake su saly v Kulture? a co svadobne saty, bude ich mat z ruzomberskeho svadobneho salonu? pocula som, ze je velmi dobry salon v DK a aj v Namestove... :-D
Odpovedať
ahojte baby, pridávam sa k vám, mňa čakajú prípravy na "deň D" tiež a chceli by sme ho mať v septembri, prípadne ak by sa inak nedalo, tak v októbri..cca 80 ludi. Nezistovali ste si už sály, resp. viete mi povedať, ktoré sú už beznádejne obsadené? chceli by sme dátum totiž ustáliť koncom mesiaca po stretnutí sa rodičov, ale ja mierne stresujem, že treba už už..
Odpovedať
damy, ako budete riesit cepcenie? mate nejaky subor? alebo kamaratky vam to spravia? ja som povodne cepsenie nechcela...ale snubenec ho chce...lenze subor si platit je podla mna zbytocne drahe... ani ziaden nepoznam k tomu... a ak to mam mat neprofesionalne, tak to radsej nechcem ziadne. idealne by bolo aspon dve baby zo suboru, ktore to vedia.. nepoznate nejake?
Odpovedať
ahojte, ja planujem, ale v Lipt. Mikulasi... cepcenie nebudem mat. ale mne sa paci redovy tanec, to je skorej vychodniarsky zvyk, v nasom kraji sa tomu hovori vencekovy? ze sa prezlecieme a budeme tancovat s kazdym :-)
Odpovedať
ahojte, ja budem mat obrat v Liptovskom Mikuláši a už sa teším. Mňa čaká deň D v auguste. neviete mi poradiť daku firmu na výzdobu? Sálu som si rezervovala už v min. roku. Kamarátka má teraz veľký problém nájsť dáku sálu vraj je už všetko obsadené...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte aj ja sa k Vám pripájam...budeme mat svadbu taku menšiu do 50 ludi vo vile fénix v ludrovej...ja som originál z DK takze to tu v RK a okoli až tak nepoznam....
Odpovedať
@monciatkod noo ja si budem robiť výzdobu sama..ale veľa vecí mam od svadobkajuvi.sk/shop - sú síce zo SNV, ale viem že chodia aj takto ďalej... nejaké foto výzdob majú aj na fb..:) tak dúfam, že som trošku pomohla..:) mne osobne sa ich práca celkom páči...
Odpovedať
Ďakujem za radu musím niečo popozerať..
Odpovedať
@monciatkod ahoj zlatko!!! :) viem ti poradit skvelu agenturu na vyzdobu, su z kubina, ale chodia po celom svk. inak uz minule som rozmyslala, ci ta tu nenajdem :) :*
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa pridávam. Svadba bude v septembry. no tie saly nic moc. Viete mi povedat ako je to v tej Stiavnicke, ceny a tak............... cca 100 ludi planujeme
Odpovedať
@pavlinka62 mas pravdu, krasna vyzdoba...aj ja hladam niekde nieco.... tak som zvedava ako pochodim :) :) :) najskor vyskusam Turiec, Kysuce, Orava ale nie som si ista ci nieco vynimocne najdem :)
Odpovedať
Ivuška dnes to ideme riesit s mamou, Misshaa ja mam svadbu v Stiavnicke, 100 eur je zaloha a jedlo je 15 eur na osobu. ja idem mat cca 80 ludi...
Odpovedať
Profilova fotka
@monciatkod a komplet za salu nevies ake je cena? myslíš, že by mali ešte volný termín na september, a ako ste vybavoval, tam ste boli?
Odpovedať
myslim ze 200 eur je komplet, boli sme tam a neviem ci bude mat este nieco volne. treba tam ist cim skor...
Odpovedať
@monciatkod tak nakoniec nebude v LM? ani v gombasi?
Odpovedať
My budeme mat v Gombasi :)
Odpovedať
@grasska kamoska tam mala v januari, jedlo bolo vyborne :)
Odpovedať
Ahojte. Ja som z Rk obrad mame tu ale hostinu az v oravskej lesnej.hosti bude az okolo 130 takze so salou bol problem a kulturu som nechcela.fotografa mame uz spominaneho Tomasa P. Videla som jeho pracu a aj cenovo je velmi pristupny. Svadbu mame 20.10. Takze zatial zbieram info a vela veci este nemam doriesenych
Odpovedať
@iwilion tak t osi nas potesila :) inak nevies kde by sa dalo zohnat auticko Chrobak ?alebo iny veteran ?
Odpovedať
@grasska mmm...taky chrobacik :) krasne auticko. netusim veru. ja by som tiez chcela veterana, len este neviem odkial :)
Odpovedať
ahojte ..pripájem sa k vám...my máme svadbu 08.09. :)
Odpovedať
@kalla01 ja tiez budem mat hostinu na orave - v DK ale. v RK je to so salami velka bieda... :/ viem ti odporucit super babu na vyzdobu, ak si to nechces zdobit sama, alebo aj babu, ktora robi neskutocne genialne (aj chutovo) torty. jedine toto mam z lokalnych zdrojov /rk-dk/, ostatne riesim cez net - pohare, rozne detailiky :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?