Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Ahojko! som velmi rada, ze sa aj mozem k vam pripojit. S polomanzelom budeme mat 11.10. 08 vyrocie uz 10 rokov, tak sme sa rozhodli vyuzit tento datum aj na nasu svadbu, ale aj preto, aby to mal trosku jednoduchsie a nemusel menit datumy v hlave :-D Sice sme sa brali v Las Vegas v 10/2007 ale uznat sme si to nedali.... Bolo nam luto vynechat z toho rodinu a kamaratov, ale minimalne pre ten zazitok sme to urobili :-D A teraz dokonca aj moja dusevna polovicka (Sharin-ka) chysta svadbu v auguste, tak si to uzivame takto spolu a velmi sa z toho tesime, lebo ako uz aj ona vo svojom prispevku spominala sme dokopy taka slavna "stvorka", takze aj nasi chlapi su v tom spolu. Tak vam zatial prajem vsetko dobre a nech sa vam v pripravach dariiiii :-)
Odpovedať
Ahoj tinkka. Podobne aj Tebe ;-) bona: Tiež si myslím, že v jednoduchosti je krása, takže žiadne prečačkané výzdoby nebudú!!! Je fajn, pozrieť si sálu tak "naostro"... My sme v tej našej už jedenkrát boli a veľmi sa nám páčilo. Tak snáď nás nesklamú! A ozaj, pozerala som tie tvoje šatiky, ale akosi som ich nenašla... Mali by byť v Nicol, nie? Inak tá nová kolekcia Pronovias 08 je krááááásna! :-)
Odpovedať
piskottka: no praveze ten konkretny model v Nicole ich nemaju, len tie, co maju uvedene na stranke..ale v Brne ano, teda dufam, (salonbella.cz), preto chcem ist tam.. :-) Ale mas pravdu, vsetky saty su tam nadherne..len si vybrat.. :-D Co bude asi dost tazke..ale na druhej prijemne tazke.. ;-) Ja by som nechcela velmi korzetove saty, ale jasne, ze este uvidim.. tinkaa: tiez sa pripajam.. :-)
Odpovedať
bona: Hmm...asi máme podobný vkus ;-) . Tiež by som chcela šaty vcelku!!! Ale tiež uvidím...keďže som vyššia, asi sa ľahšie nájdu korzetové. No, bola by som veľmi rada, keby som našla také, ktoré by mi sadli a neboli korzetové. Nevieš ako je to s veľkosťami šiat Pronovias? Dosť záleží aj od strihu, no tie modelky sa mi zdajú moc chudé... :-D
Odpovedať
Ahojte dievčatá, ako tak čítam vy už zhánate šaty ? my budeme mať svadbu 27.9.2008 , už ste aj nejaké skúšali ?.....
Odpovedať
Ahoj kaspi. Ale kdeže... :-) . Boli by moc obnosené na naše októbrové dátumy. ;-) Zatiaľ len tak teoreticky preberáme, kde aké majú... Ty už máš vybraté?
Odpovedať
Som sa zľakla , lebo mne sa ten termín zdááá veeeľmi ďaleko ešte...... ani nemám nejakú konkrétnu predstavu proste musi mi padnúť hneď do oka a samozrejme sa musím v nich dobre cítíť , no ja som skôr na niečo jednosduché ale peknééé .... no už len také nájsť
Odpovedať
A ako ste na tom s pripravami ...?
Odpovedať
piskottka: co som sa docitala, tak zevraj v Nicole je to s velkostami skor obmedzene..resp. ze s vacsimi cislami je to trosku problem.. :-| A zasa spomeniem Brno - tam je to vraj omnoho lepsie..oni maju totiz po celom CR nejake 4 salony, takze tym padom maju omnoho vacsi vyber..si ich mozu "posielat" medzi sebou". Jedna kocka, co tam uz bola, tak pisala, ze uz ked tam volala sa jej pani pytala, ake saty sa jej pacia, resp. ktore by chcela vyskusat, v akych velkostiach, aby ich mala pripravene, ked tam pride. Inak, ako vravis, tie modelky su vychrtliny, ale tak snad sa do nich oblecieme aj my, normalni ludia.. ;-) :-D (ale priznam sa, ze som na tom zacala trosku pracovat na tom, aby som sa do 38/40 pohodlne a bez problemov vosla..snad sa zadari.. :-D )
Odpovedať
kaspi: mas pravdu, je to este dost daleko, ale kedze viem, ako mne teraz rychlo uteka cas, tak sa prave bojim, ze ani nebudem vediet a je to tu! ;-) Ako som pisala uz predtym, my mame tie zakladne veci..termin :-) , vybratu a zarezervovanu salu, kostol, cast hudby, fotografa, video a cloveka, ktory sa nam postara o jedlo a mozno aj vyzdobu..ale detaily samozrejme este neriesime :-) Mna v maji alebo v juni cakaju statnice, takze ostatne az potom..a prave aj kvoli tym statniciam sme s pripravami zacali aj skor.. :-)
Odpovedať
Oktobrove kocky, kde ste? Sem sa.. ;-) :-)
Odpovedať
Ahojte dievčence bona....ja som na tom podobne ako Ty. Mňa tiež čaká ukončenie VŠ a potom prípravy na svadbu. Už pomaličky nietkoré veci riešim, ale dúfam, že ostatné veci sa stihnú. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
piskottka....chcem sa spýtať, už máte vybratú nejakú sálu na ten termín?
Odpovedať
zustka: jasne, ze stihnu..popravde, minule ma prepadli trochu pochybnosti, ako to vsetko zvladneme, ale moja draha polovicka ma s kludom anglicana odzbrojila so slovami "prosim ta, co chces nestihnut"..?? :-D No, chlapi to asi vidia omnoho jednoduchsie.. ]-( :-D
Odpovedať
bona:..presne tak, s Tebou súhlasím. Chlapi majú na všetko čas. Ja by som sa mala viac zamerať teraz na to učenie, pretože 28.1. mám už ďalšie štátnice a mala by som sa učiť, ale vôbec sa mi nechce. Stále pozerám na net a hľadám inšpirácie na svadbu. Už som snáď prešlo na nete všetko, čo sa dá. A pozerala som aj zahraničné stránky. Už má síce predstavy, ako by to malo všetko vyzerať, ale ešte sa treba inšpirovať aj niečím iným. Uvidíme, prečo sa na koniec rozhodneme. Mňa moja polovička stále naháňa, aby so sa učila, lebo to je teraz prvoradé, urobiť štátnice a potom sa budeme venovať prípravám na svadbu. Ale keď to sa nedá. Svadba je príjemnejšia ako to učenie. No, čo povieš? ;-)
Odpovedať
....veľmi som zvedavá, či mi tie šaty, čo som si vybrala na nete mi aj budú sedieť. Lebo presne také aké mám v mojom albume, tak také si predstavujem - jednoduché, romantické a krásne.
Odpovedať
zustka: no, mna statnice cakaju az na prelome maja/juna, takze ja mam este trochu casu, zato by som sa vsak mohla venovat diplomovke..sice uz mam napisanych cca 30 stran, ale predsa len..ale snad sa uz do toho dokopem.. :-) Ale ako vravis, prezeranie svad.stranok a nahananie inspiracie su omnoho prijemnejsie..preto sa tesim aj na leto, vtedy sa do toho "zahryzneme" naplno.. :-) hmm, saticky su fakt krasne..romantika.. :-) Aj kyticku budes mat velmi peknu..Uz vlastne mate nieco vybavene?
Odpovedať
bona: mňa tiež čakajú okrem tejto štátnice ešte 2 - teda štátnica z matematiky a obhajoba diplomovky, tiež niekedy v máji - júni. Ja som s diplomovkou ešte ani nezačala. :-( Tak, tak cez leto bude viac času, dúfam, že školu úspešne skončím a dúfam, že aj v práci to bude omnoho lepšie a všetko pôjde hladko. ...ešte neviem, či presne takú veľkú kyticu, z toľkých slnečníc. Myslím, že asi sa hodí menšia kytica - menší počet slnečníc k tým šatám, ak ich teda zoženiem a budú mi sedieť. Ak nie, budem musieť riešiť nové. V oktobri minuleho roka sme si zajednali salu, ale teraz zistujem, ze sa organizacia u nich troska komplikuje, tak sa asi porozhladneme po niecom inom. Uz mam aj nove typy. Alko uz mam zabezpecene, auta na odvoz tak povediac tiez ano, hudbu este nie sme dohodnuti, ci kapelu alebo dj, kameramana uz vieme tiez ktoreho, len moja polovicka sa s nim musi spojit a dohodnut. Fotit nas bude nas dobry kamarat, nechcem ist do atelieru, radsej niekde v parku. Vyzdobu este neriesim, iked moje farebne favoritky sú buď zelená, alebo žltá. A možno aj ich kombinácia. Uvidím, podľa sály, ktorú si vyberieme a čo sa bude dať zabezpečiť. Počet hostí mám tiež už stanovení, len sa uvidí, či prídu všetci. Oznámenie by som tiež chcela nenápadné, ale pekné. Niečo na prírodno, možno si ich aj sama vyrobím. Zatiaľ také moje predstavy.
Odpovedať
bona: čím Vás zaujal október?
Odpovedať
zustka: ak mam pravdu povedat, tak zo zaciatku ani velmi nezaujal.. ;-) My sme totiz povodne chceli svadbu tak zaciatkom septembra. Ibaze ked sme nasli salu, ktora sa nam pacila a aj vyhovovala co sa tyka kapacity, tak mali volne len od polky oktobra (prioritne je to totiz rekreacne zariadenie, pre skoly v prirode a tak, takze svadby a podobne akcie sa tam robia len mimo sezonu). Takze preto prave 18.oktober :-) Nakoniec sme sa aj zhodli, ze je to takto fajn..ja mam poistku, ze ak by sa nahodou stalo (co sa dufam nestane), ze neurobim nejaku statnicu, v pohode stiham septembrovy termin a svadbu to nenarusi.. ;-) S pocasim je to uz teraz aj tak jedno, uz sa myslim neda spoliehat na to, ze na jesen bude zima a na jar pekne.. 8-) A mozno budeme mat babie leto..ale bez 30stupnovych horucav..a nebudu sa topit kolace.. :-p :-D
Odpovedať
bona: presne tak, na počasie sa nedá spoliehať. Minulý rok bolo ešte v oktobri veľmi pekne. Ja si z počasia nerobím ťažkú hlavu, ako bude, tak bude. Áno, koláče sa nebudú aspoň topiť. Ja som bola odjakživa rozhodnutá mať svadbu na jeseň, tak september - oktober. Iné obdobie ma tak nezaujalo ako toto. Neboj, štátnice spravíme a budeme sa tešiť na náš nádherný deň.
Odpovedať
zustka: ako vravis, pocasie myslim az take rozhodujuce nie je..ak vobec.. :-) A ked by nahodou prsalo, vytiahneme cerveny dazdnik a verim, ze "nas" zajednany fotograf nam spravi super fotky aj v dazdi.. :-D A na tie statnice..na viacere z nas tu to caka..tak si budeme drzat palce navzajom.. ;-)
Odpovedať
;-) presne tak
Odpovedať
Ahojte kočky. Bola som trošku odmlčaná, drahý mal požičaný počítač aj net, tak sa mi nedalo... :-| zustka: vitaj medzi nami :-) . No, my máme sálu zarezervovanú už dlhšie, nás je viac, preto sme hľadali aj väčšie sály. Máme na 4.10. Dom odborov. Len si to ešte musíme overiť a doniesť zálohu. Vy už máte niečo vybraté??
Odpovedať
piskottka: ďakujem za privítanie. My sme boli v oktobri minul. roku v Penzione Anton, aj sme si predbežne zajednai. Ale teraz som dostala ešte nejaké iné dobré typy, tak sa tam chceme ísť pozrieť. Ale pôjdem až za 2 týždne, lebo som teraz som na dovolenke a učím sa na štátnice, tak sa nedá. A potom budem musieť ísť sama poobzerať, lebo moja polovička bude v Nemecku. Takže uvidíme, čo vybavím. Cez net to budeme spolu konzultovať. Ešteže je ten internet. :-)
Odpovedať
zustka: Hmm..tiež sme zvažovali penzión Anton, no tam je tak max. do 80 ľudí...a nás bude viac!! :-) Tiež ma tento rok čakajú štátnice...ale ešte sa vôbec neučím...skôr sedím nad bakalárkou... ]-( Kedy máš štátnice?
Odpovedať
piskottka: štátnice mám teraz 28.1. zo slovenčiny a literatúry. Potom ma čakajú v máji - júni ešte štátnice z matematiky a obhajoba diplomovky, z ktorej ešte nemám ani čiarku. My to máme takto na viac krát. Dúfam, že sa všetko dobre zadarí a budem mať už od školy kľud. :-) a budem sa venovať príjemnejším záležitostiam, ako je úplné plánovanie svadby. :-) Ja som tiež pozerala Dom odborov, ale pre nás je zas veľký. Nás bude tak cca 60 a to by sme sa tam stratili. :-D Ty máš kedy štátnice a čo študuješ?
Odpovedať
zustka: ja študujem ošetrovat. a štátnice mám pravdepodobne v júni. No, my máme okolo 100... Takže to vyplníme :-) . Aké máte ešte tipy na sálu?
Odpovedať
piskotta: ahoj. Ešte som si dnes zajednala stretko do Terchovej - kultúrny dom, je tam veľmi pekne, a ešte v Žiline - pri penz. Kamélia je nejaká sála. Len neviem, ako sa to tam volá.
Odpovedať
zustka: O tej sále pri Kamélii som aj počula...vraj je to tam dobré. :-) A ostatné veci: kameraman, hudba, kostol šatiky už máte ? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?