Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
..tak kočky začínam našu novú tému, tak nezabudnite pridávať po svadbe svoje komentáre a pocity...jasnéééééééé už sa teším... :-D :-D :-D
Odpovedať
1
7
8
Ano, ja som vsetko menila narazovo, bydlisko, meno, titul...no uplne novy clovek zo mna :D Tak preto vsetko tak ovladam,som sa nabehala, ale robia vsetko naraz, tak som ani necakala. Vyhotovenie trvalo to asi 4 dni, poslali sms a ja som si to bola len vyzdvihnut, takze uplna pohodicka
Odpovedať
kocky, vy ste sikulky, ja sa k tomu OP nemozem dostat co je dost problem, lebo mi poslali neviem kto uz na nove meno peniaze a lsit na psotu a na stary mi to nedaju ]-(
Odpovedať
luko, no mne teta na matrike povedala, ked si boli po sobasny list, aby som si tieto zmeny dokladov vybavila co najskor, max. do 14 dni po svadbe, tak som sla hned este v tom tyzdni. OP mi spravili do tyzdna a VP a pas zhruba do 10dni. A keby si na postu dosla so sobasnym listom, ani to by ich neobmakkcilo, aby ti dali peniaze?;-)
Odpovedať
no neviem, u mna je realne, ze tam pojdem az buduci pondelok....mne zas kolegynka povedala, ze ona este do roka od svadby behala ako slobodna :-D
Odpovedať
ale jasne cim skor tak tym lepsie, ale ja som bola jeden tyzden cely pN a potom som v praci mala co robit a buduci tyzden tiez nehrozi :-N
Odpovedať
Caute oktobrovky! Konecne som si dala aj novu fotku k nicku ;-) Inak som sa bola dnes ostrihat,tak sa len obzeram v zrkadlach.Dala som si vlasy skratit o 10 cm..Teraz sa citim akokeby som nic na hlave nemala.Pestovala som si ich na svadbu a myslela som,ze si este necham chvilu dlhe,ale liezli mi na nervy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zmrzlinka, tak daj do albumu foto ake mas vlasky :-)
Odpovedať
caute baby, tak my uz mame fotky od fotografky, tak ich hodim na net, ked budem doma za kompom. A volala som kameramanovi a DVD bude az po vianociach, ma skoro porazilo, sak uz aj zabudnem ze som sa vydavala :)
Odpovedať
foto sem hodim niekedy na buduci tyzden.V sobotu mame tu v Irsku posvadobnu party pre znamych tu i Dubline.Takze ja este stale svadbujem.Aj kolace som si dala napiect u jednej pani z Ciech.Takze sa tesim.Pofotime sa a potom to tu hodim. inak ani my nemame este video a to malo byt uz pred dvoma tyzdnami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte baby tak ja uz mam aj dvd :-) Luckatonko neni to neskoro ved to je des, normalne ho bombarduj. Taky mesiac je o.k. ale ze po vianociach to co s tym dvd robi ? Normalne som sklamana aj za teba ]-(
Odpovedať
no caute babusky, ten kameraman ma totizto tolko svadieb ze az, kazdy tyzden a nie jednu, tak vravel, ze by chcel do vianoc stihnut spracovat svadby zo septembra. Ale oktober urcite nie, ten az po sviatkoch. Takze esste je otazne kedy po sviatkoch to bude...dufam ze nie na velku noc :) Kamoska mala svadbu v auguste a este nemaju &dvd, mala toho isteho kameramana....no viete na Orave sa rozsypalo vrece so svadbami a su tam asi tak 2 kameramani, takze maju co robit....
Odpovedať
No hlavne ze bude nie?Ked sa nas fotograf neozvyval,tak som ho zacala podozievat,ze tie fotky nema.Ze ich omylom vymazal alebo ze ma zavirovany PC.A to mu uz manza volal,lebo vedel ,ze je zle :-D :-D :-D Inak ako sa mate?My sme vcera boli u nasich znamych Irov a ti boli hotovi z nasich svadobnych zvykov a to sme ich polovicu vynechali :) :-) A mala som pre nich aj nase kolace,tak pucili az mali bunce za usami. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
eeeej baby,ale to tu zanedbavate :-D nam prisli dnes video a je to hrozne.Ten zaciatok je strasne zostrihany a pocas obradu mame aj zabery na strop :-) Tak ho ideme pytat vsetko,co natocila a nastrihame si to sami.Nema to ani hlavu a ani patu.Ani ziaden vtip :-| Ale nasmiali sme sa pri tom a tiez sme si poplakali.Je to pekna spomienka x-)
Odpovedať
Jeeej to je super, vy sa uz mozte vytesovat, zmrzlinka....a my musime este taaak dllllho cakat, no ale co uz, snad to potom bude aspon stat za to x-)
Odpovedať
Ahojte oktobrovky! AKo sa mate?Tesite sa na prve manzelske Vianoce?AKo ich budete travit?A co miminka?Pracujete niektora na dietatku? ;-) My budeme na Vianoce sami tu v Dubline.Tak sa uz tesime.Inak si manzelsky zitvot uzivame plnymi duskami a s mimim chceme pockat este rok. x-) Tak oktobrovky uzivajte si predvianocnu naladu a napiste... x-)
Odpovedať
Ahojte vydate zienky ake ste mali vianoce???? My velmi rýchle lebo drahy slúžil, ale stihli sme si aj poplakat ked zrazu prišla samota . Zrazu sme začali spominať na všetky domáce zvyky....... :-( Zmrzlinka riešite babo??? My by sme už chceli, tak dúfam že čoskoro ...
Odpovedať
ahoooooojky.Prve manzelske Vianoce boli uzasne.Boli sme cele sviatky sami(sme v zahranici).Len my dvaja.Bolo nam zas vsetkymi smutno,ale malo to svoje caro.Len my dvaja a sviecky ;-) Babo sme riesili dlhymi diskusiami a prisli sme na to,ze babo tu v Irsku nechceme.Bolo by to pre mna velmi narocne a tak sme to odlozili az sa vratime do draheho rodnej hrudi-Ciech :-D
Odpovedať
No caute zienky po dlhoooom case :) Aj my sme mali super Vianoce, boli sme spolu u nas na Orave. No a co sa tyka babatka, aj my by sme uz chceli, lenze ja si robim doktorat, tak by som to chcela dokoncit a potom sa plne venovat materskym povinnostiam :), takze taky rok a pol az dva. No ale musim vam povedat, ze my este nemame DVD zo svadby, to je hroza, co? No sme mu povedali ze 21.2. ideme na Oravu a uz ho chceme mat. Vsak to uz su 4 mesiace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vydaté paničky.... ...tak ako sa darí v manželstve???mne super... :-) užili sme si naše prvé spoločné vianoce a aj to žeto boli naše prrvé a posledné Vianoce len vo dvojici...hned po svadbe sme sa dozvedeli že čakáme bábetko... ;-) bola to ta najradostnejšia správa......tak teraz si užívam tehotenstvo :-)
Odpovedať
No tak to gratulujemeeeee, dani, si prva z nas oktobroviek, co sa verejne priznala, vsak? ;-)
Odpovedať
...jéééj pripájam sa ku gratulácii. My s manželom sa tiež snažíme o bábätko, ale bohužiaľ som to dnes dostala, tak sme smutní. O to je to horšie, že ďalšie snaženie bude až o 2,5mes., keďže práve dnes odchádzam od manžela späť na Sk. My už po bábätku veľmi túžime, predsa sme už vyše 8rokov spolu a ja som manžela stále odbila, že až po svadbe. A teraz akosi nič :-( . Mňa čakajú ešte 3 roky školy, ale tak dlho s bábätkom už čakať nechceme. Manžel má už 35 a nechce mať deti ako detko ;-). Verím, že ak to iné zvládli, myslím školu a dieťa, tak to zvládnem aj ja. Inak, prvé manželské Vianoce sme trávili doma na Slovensku a tak, aby sme si predĺžili spoločné chvíle, tak som po sviatkoch išla s manželom do práce mimo Sk. Tak málo sme spolu a už nás to takto nebaví, ale.... Tak držím palce ostatným októbrovým, ktorí sa tiež snažia o miminko ;-) :-)
Odpovedať
gratulujeeeeeeeeeem k mimi My sa na mimi nechystame,lebo drahy je vdaka hospodarskej krize bez prace.Takze najprv musime poriesit robotu a potom sa uvidi.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vám baby...... :-) ;-) ...25.2.O9 idem na 3Dsono a budem vedieť čo to je...už sa nevieme dočkať.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lila276,aj nai známy mali podobný problm že sa o dieťatko moc snažili a nič,ale ked si povedali že kašleme na to, raz to príde, do mesiaca bola tehotná...ak by o predsa nešlo, poradím ti, obráť na sa doktora Jonáša, tam ti poradí na 100%.Veľa šťastia
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?