Svadba 9.9.2009. Kto ešte?

chysta sa niekto na tento datum? je to sice streda ale ja s milackom sme sa prave na tomto datume zhodli.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pridavam sa k tebe. My tiez planujeme na 9.9.09, nie je to super datum? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) My sme mali už jeden termín zhodou okolností je to dneska ale zrušili sme to lebo ja chcem klud o dvoch svedkoch a nie kopec ludí s ktorými si ani nemám v podstate čo povedať:-() ;-) Tak preto chceme na urade 9.9. 2009 je to krásny dátum že?
Odpovedať
ahojte datum je tu uzasny aj my sa budeme brat ale v kostole. velmi sa tesim, pretoze je to take netypicke a este je to aj streda, pekna symbolika
Odpovedať
Profilova fotka
Matulat--my sa budeme brať len na urade:-)pretože ja nie som za nejaké ceremonie a nás je strašne vela ale sme sa dohodili že na urade a za rok v kostolíku
Odpovedať
Jeee tesim sa ze nie som sama. Co som sa dopocula v salonoch tak september je tento rok nabity svadbami az az. Takze sa vobec nestresujem, kedze je to behom tyzdna nemusim sa s pripravami velmi ponahlat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to hej presne tak ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte baby cas uz postupil ako ste na tom s pripravami?my budeme mat okolo 30 ludi. chybaju mi este topanocky. a co vy? co si obliekate?
Odpovedať
takze uz sa tesis ano miriam a to nenapises ze si znicila rodinu a zobrala detom otca.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?