Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby. podte k nam do temy 2009.
Odpovedať
no ja som mala mat ale v albume ak si pozerala mam pisane preco sme to zrusili (mojmu drahemu zomrel otec) ;-( :-( a planujeme novy termin, tak aby to bolo na spravnu mieru uvedene.. ja sa neviem rozhodnut medzi tymito dvoma datumami, lebo 5.4. sa brali aj nasi a my dvaja mame 7 rokov ale to bude urcite chladno este, kedze my mame radi tepllucko a boli by aj krajsie fotecky tak celkom pekny datum vychadza na toho 6.6. takze mam dilemu :-N
Odpovedať
ooo a tam sa pise konkretne aj o tomto datume? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj o tomto datume. ja mam zatial ten datum ;-)
Odpovedať
ahoj, v roce 2009 máme všelijaké datumy, např. 25.4. (já :-) ) ale holky plánují i na červen, srpen, různě...
Odpovedať
oki diky babulky.. len aby sa tam dalo vyznat v tolkych datumoch - aby sme si vedeli presne na ten datum porovnavat co mame a co chyba a tak chnapete? ;-) :-p :-)
Odpovedať
myslím, že je fajn porovnávat i v rámci měsíce... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne. chnapeme :-D no ja nemam skoro nic. mame akurat tak predbezne rezervovanu salu, fotografa, cukrarku ale fotograf a cukrarka su rodina, takze tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, tak my zaostavame, kedze nemame zarezervovane okrem "miesta cinu" nic.... tak od buduceho tyzdna budem intenzivne pracovat na najdeni fotografa a nejakej dobrej skupiny.... ja totiz nechcem klasicku svadobnu skupinu á la 80.roky - chlap v modrom saku co hra na syntetizator, spevacka peroxidova blondina s trvalou co hraju Michala Davida, bozskeho Kaju a Helenu Vondrackovu ]-( .... ja by som chcela nieco stylove, moderne.... popozeram teda co odporucaju ine nevesty a snad nieco najdem
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zvedava, ako ja dopadnem s pripravami, ci to do vtedy stihneme, lebo najpr musime postavit dom a potom moze byt svadba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj, tak to mas potom dost starosti, kedze aj svadba, aj dom.... my byvame v byte a zatial nam to staci.... jasne, ze casom si chceme postavit aj dom, ale to az o niekolko rokov.... nevieme presne kedy, nevieme presne kde... len vieme, ze nie v BA, skor niekde na strednom Slovensku drzim prsty aby ste vsetko zvladli a svadba aj dom boli tip-top 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem. snad to vyjde a ked nie, tak nie. bude iny datum :-)
Odpovedať
natrix preto som to zacala ;-)
Odpovedať
no ja mam aspon v tom vyhodu ze my sme mali min. rok uz nejake pripravy za sebou, :-) a ked som chcela aby sme predbezne obvolali draheho rodinu ci sa budu terigat cez cele sr na zapad (lebo ci budu vobec ochotni prist taku dialku ale on sa mi akurat tak vysmial ze ved to sa tak skoro nerobi, ale ja som chcela len predbezny pocet ludi aby som podla toho vedela zajednat aku velku salu, kolko na vyzdobu a tak.. tie najzakladnejsie lebo vsetko sa odvija od poctu ludi.. a chcela som to robit takto popredu aby som na vsetko mala cas. co myslite vy? je skoro aby som sa pytala ludi ci by planovali prist? nechcem ano alebo nie na 100% len predbezne.. a teraz "babo rad" ! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam - ja si myslim, ze skoro to urcite nieje.
Odpovedať
no tak to som rada a ked tu tak vidim tak nie som sama co zacina tak skoro, len neviem ako to mam dokazat aj tomu mojmu, ktory chce cakat, ze na vsetko je este cas, tak vsetko zostava na mne :-| :-N
Odpovedať
Profilova fotka
casu uz nieje vela. ja som chcela mat strasne buduci rok v jednom hoteli svadbu a uz je skoro cely rok 2009 obsadeny
Odpovedať
fiiiiiiiha.. takze ked sa objednava uz na druhu polovicu tak je najvyssi cas zajednat si prvu polovicu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no keby som chcela mat svadbu presne podla planov, tak by som si musela asi vsetko na 1000% zajednat uz v roku 2005 ]-(
Odpovedať
musim tu nabrat co najviac dokazoveho materialu ze uz teraz je neskoro a potom to ukazem drahemu, nech sa pozrie ako to dnes chodi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to najlepsie sa rychlo minie. ja dokonca uvazujem nad tym, ze to presunieme az na rok 2010
Odpovedať
fiha ejha ale toto.. no ak sa tomu mas cas venovat aspon trosku do roku 2009 tak neboj vsetko sa stihne.. ja napr. teraz doma ked pridem z robotky pomalicky sijem perka, skusam skladat servitky - ako by to vyzeralo pekne, popr. premyslam nad tym ako by mala vyzerat vyzdoba..kde a co umiestnit ako to asi vsetko bude vyzerat a co vsetko mi este k tomu chyba.. takze snad ked to budem takto robit pomalicky tak to stihnem .. a to je na tom ta sranda ze si mozem porovnavat veci a nemusim narychlo kupovat z nudze to co vidim lebo uz "musim" ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u mna to tak asi bude vsetko narychlo a to ja nemam rada
Odpovedať
ved to je este doooost casu.. a ked budes sediet vecer pri telke tak si popri tom nieco rob.. aj to pomoze :)
Odpovedať
Profilova fotka
no len tu v ba, je uz na vsetko neskoro. vsetko super, je obsadene.
Odpovedať
tak je pravda ze my to nemame v ba a na myjave sa da este nieco urcite najst.. ak by som to ja mala mat v ba tak urcite si objednavam tak dva roky dopredu s tym ze mam vsetko nastudovane a to naj naj naj si vyberiem a mam istotu ze to bude moje..potom zacnem s ostatnym.. najskor sala, kostol alebo urad, kamera, foto, hudba, svat a ostatne pocka aj neskor.. toto ak si zajednam skor tak viem ze mam postarane a viem ze sa na to mozem spolahnut.. my sme vybavovali min rok (zacali sme konc. januara) a to uz sme museli nakoniec zmenit termin lebo vsetko bolo obsadene.. nic nesedelo tak ako by malo.bud nebola sala alebo svat, ci muzika a tak.. jednoducho bez starosti je to ked to urobis co najskor.. moj nazor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no len mna ten dom brzdi, nechcem nic vybavovat, kym si nebudem ista, ze to vsetko do vtedy stihneme spravit
Odpovedať
ja myslim ze ked si spravis doma na nete prieskum trhu a zoberies den dva volna a obehas to popr. tyzden tak najdolezitejsie veci si zajednas a potom ako som hovorila mas cas rok na pripravy mensieho razu.. podla mna stihnes aj ked riesite aj ten dom.. ak nieco velmi chces tak to dosiahnes neboj sa ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to by sa mozno aj dalo. len svadba moze byt az po kolaudacii a to nevieme, ci stihneme este tento rok ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?