Svadba 2010 v Prievidzi. Poraďme si navzájom!

Ahojte nevesty my mame svadbu 11.9.2010 v Cerenanoch v Afrodite....rada by som sa poradila asi o vsetkom...svadobne salony v PD s ochotnym personalom....aranzerka...a ak by sa nasiel niekto kto bude mat svadbu na tom istom.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adrika2008 - mozno ti pomozu tieto temy: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... Velmi dobry svadobny salon je Magnifica, super kvetinarstvo je Modry den v Bojniciach, v Afrodite som mala svadbu aj ja ;-)
Odpovedať
Ahoj Janocka...dakujem a pacilo sa ti??Bola si spokojna?mala si cirkevny ci civilny obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze sa mi pacilo, bola som absolutne spokojna so vsetkym..... obrad bol napokon civilny.... chceli sme cirkevny ale nevyslo to.... keby nieco tak sa ma pokojne pytaj v internej poste, do fora sa prilis nestiham zapajat ;-)
Odpovedať
Halo Prievidzanky ste tu??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som z prievidze, pomaly sa tiez chystam na september :) aranzerku budem mat znamu jednej kamosky, saty mam z dolneho kubina, Ty si odkial? A co vsetko este potrebujes vybavit?
Odpovedať
Ahoj niik....:-)saty este nemam vybrate vybrate bola som vcera pozriet tam pod hubert/nenapadne ma teraz ako sa ten salon vola/ale pondelsky su tam zatvorene...dnes zas nemoze kamoska tak tam pojdem zajtra:-)miesto mame vybrate/dufam,ze nebude prsat:-)/aranzerku som nasla na starom sidlisku v tej Tatiane/svad.salon/ja som si myslela,ze mame este na vsetko cas....a teraz mam pocit,ze nestiham:-)svadbu mas v PD?:-)a na matriku mame ist kedy?vies mi povedat?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, my sme sa matrike uz boli, urcite tam nechodte v piatok lebo sa nedockate :) nam teta odporucila ze v stredu - nezabudnite si obcianske a rodne listy. Asi myslis magnificu, tiez som tam bola, lebo som chcela la sposu, su tam mile tety, ale na moju velkost sa mi zdal dost maly vyber - nakoniec mam az z dolneho kubina - boli vo vypredaji takze za skvelu cenu su u mna doma z kolekcie 2008:) svadbu chceme mat v kostole v pd, ale je tazke zastihnut farara, uz sme to chceli mat zajednane a stale nic :( a hostina bude v kulturaku v opatovciach, este tiez nemame vela veci pozajednavanych, momentalne riesime ze odkial budeme mat obrucky.
Odpovedať
...tak som bola v tej magnifi.no fuuurt som si saty nevybrala :-( no ja cakam,ze mi nejake padnu do oka....snad si uz zajtra nieco vyberiem pojdem pozriet tam oproti sokolovni....my ten obrad budeme mat zrejme civilny.....obrucky tiez este nemame kukala som nejake na internete v trencine vypada byt dobre zlatnictvo...a co fotograf...?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som v pd v inom salone nebola, tak Ti neporadim. Ja som tiez pozerala ten trencin, ale nie su tam ziadne take ktore by sa nam pacili az tak ze ich chceme nosit cely zivot :) fotografku budeme mat jednu znamu co foti, je sikovna tak sa tesim a dufam ze sa z toho nevyvlecie lebo uz sa jej tam snazili nadzgat dalsi dvaja a treti je z rodiny ...
Odpovedať
...stravila som v salone 4 hodiny,ale urcite to stalo za to:-)no teraz si neviem vybrat medzi dvoma tie co mam na fotke mi skutocne pristali /cierno biele/ a tie druhe boli presne take ake som chcela....ak si vyberiem jedny bude mi luto za druhymi ...tie svadby to je nakazlive...ja o tom viem svoje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak sprav album a pokukame :) na takej mini fotke nie je nic vidno ;)
Odpovedať
niik-no uz album mam tak mi porad... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte... pridavam sa do temy:)) poradte , kde by sa dala urobit svadba tak do 25 ludi? napadol ma Termal, ale bola som tam a je to take nejake male... neviem kde by sme tam tancovali, ponukli nam tam v tych akoze vyklenkoch po obvode, ale to je tak mimo a uzke... neviete , ako je to cenovo v SAbii? alebo kde je taka mensia cenovo dostupna miestnost... je to nasa druha svadba pre oboch, tak nechceme nic velke, najlepsie, keby sa tam dalo aj prespat...
Odpovedať
Profilova fotka
aspon tak 7 ludi noclah potrebujeme..
Odpovedať
Profilova fotka
Adrika, vie sze sa podobas na Shannon Doherty?
Odpovedať
Profilova fotka
babym ak potrebujete fotografa, odporucam mojho kmotr, Oto Kmeť :) ja nas bude fotit, ma aj tu nejake nevesty pofotene..
Odpovedať
Katka, vy sa budete brať? Jéj, som nevedela, už na túto stránku moc nechodím, ale dnes je mrtvo na modrej, tak som nakukla. A blahoželám, dnes najlepšie nové info a teším sa s Tebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano... v juni.. ak si to dovtedy Danko nerozmysli.. :-D :-D :-D vsetko je to na mne, on hra mrtveho chrobaka... ved ma na starosti dom... a ja svadbu... ked on by chcel pri dvoch svedkoch :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no.. ta strecha strasne chyba, ze? uz som inak objednala aztecu... vyjde to 2300.. skoro ma švaclo o zem,..
Odpovedať
..šak to je za chvíľku...a neboj nerozmyslí, aj on sa určite teší, len potvora nechce priznať :-D ...a ako ťa poznám, zariadiť svadbu bude pre Teba malina... Tak nech Ti to ide od ruky....
Odpovedať
s tou strechou svätá pravda, chodila som kontrolovať každú chvíľu, či už nejde ]-( ...2300 je dosť, ale za to to bude o to krajšie ... ja sa domu teraz nevenujem, blíži sa 31.03., tak makám až sa mi z toho oči krížia... :-p ale strechu stíham... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no.. mam taku pracu, ze organizujem velke akcie firemne..ale na ´vsetko mame agentury... takze je to trochen ine... aj ja chodim stale Kuk strechu, ci uz ide :-D
Odpovedať
no, tak, že potom komu mal Danko zveriť organizáciu svadby?... jednoducho si správna osoba... ľavou zadnou zvládneš.... 8-) 8-) tak ja už idem, lebo som tu nejako mimo tému, vydatá a ešte aj z TT.... :-D :-D ... ale držím palčeky všetkým nevestičkám z PD....
Odpovedať
Profilova fotka
aaale, to neva.. inak ja som aj v teme tranavacky a tam je vydatych kopec:-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) aspon vieme na koho sa obratit ked budeme chciet riesit strechu :) Adrika, podla mna vyzeras super v oboch tych satach, tieto bielocierne mas ale odfotene zboku, to hned inak vyzera, ale podla mna Ti sedia aj tie cele biele :) zavisi od toho aj co Ti radia ti co boli s Tebou, fotky vyzeraju casto inak ako skutocnost... Ale krasne su obe :)
Odpovedať
no lenže Ty si už obojživelník, už patríš aj k nám aj k vám.... :-D Ty sa máš... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no haj.. ja som taky schizofrenik, rozdvojeny :-D :-D Inak,ale tie akcie pripravijem len pre nasu firmu lokalne..takze nie je to zase take terno :) ale co sa tyka strechy, teda byvania, poradim rada :))
Odpovedať
Profilova fotka
katrin21 - viem, ze v hoteli Kaskady (Kaskada? =-) ) byvaju svadby, potom Bojnicky vinny dom, Hotel pod zamkom, kongresove centrum (aspon myslim, ze tak sa vola to pri kine) v PD je pekna Sabia, no a este v A-klube robia hostiny, nic ine mi a priamo v PD nenapada.... potom mimo PD pust a Afrodita v Cerenanoch.... ale vo vseobecnej teme o svadbach v PD najdes asi viac tipov....
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, Janocka, vsetky tieto poznam.. A club mmi pride taky chladny, vykachlickovany, co som videla foto, aj som tam bola...aj to sedenie je take chromove :-p Afrodita - 300tis na svadbu nemam :-p , to je pre iny level... Kaskady mozem preverit, tie tusim nepoznam, Hotel pod Zamkom som pocula zle referenice a Vinny dom je vraj drahy... Zostava mi ta Sabbia a Termal... Z Tremalu som videla fotky svadby kamosky, celkom fajn to vyzera, len sa jejmusim opytat, kolko mala ludi, lebo nevie, ale mali podla fotiek nakoniec aj celkom miesto na tancovanie.. :) Sabbia sa mi paci, mali sme tam stretavku Usmevu( spev, zbor) ale to bolo hore, to sa mi zda male, dole maju tie rustukalne drevene stoly :-p ... ale mozno tam zbehnem opytat sa, ci by vedeli urobit tale sedenie pekne ako hore, aj dole... potom by sa nad tym dalo uvazovat. Samozrejme rozhoduje aj cena.. chceme co najlacnejsie, kedze priatel by chcel svadbu pri dvoch svedkoch a ja aspon najblizsiu rodinu, lebo on nechce na svadbu vyhadzovat peniaze, tak musim najst nieco velmmi lacne, aspon take na posedenie a a zabavu ccca. 20ludi... to bude ozaj len nnjblizsia rodina . moje segry s rodinami, jeho brat a mama a asi ujo a teta, lebo oni su mmu blizky. to je vsetko.. v Termali mi povedali za veceru nejakych 12 -13€, este neviem ako je to s pitim, zakusky samozrejme svoje... uvidime.. musim uz zacat obiehat... Vyhoda je aj noclah, teoreticky trebujeme prespat len 4 ludi, ale mozno to bude o 5 viac...
Odpovedať
Profilova fotka
janocka, nevies ako to vyzera so strechou? kedy ju pustia?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?