Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

Tak tento datum bude riadne ziadany, myslim, ze je najvyzsi cas zacat s pripravami.
Odpovedať
1
2
7
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
podla mojho nazoru nebude "az" tak ziadany kedze vychadza na piatok. ALe bude on mozno "trosku" vacsi zaujem. Netreba vsak ocakavat "sialenstvo" ako tento rok 7.7.
Odpovedať
caute baby.. podte ku nam.. ;-) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
No dátum 20.07.2007 bol žiadaný, ale keďže to bol piatok, tak ma stálo veľa nervov to v Košiciach vybaviť - tu idú len soboty a ja som dátum hľadala presne opačne - hľadala som piatok s pekným dátumom :-D :-D :-D Vo februári v telke zahlásili, že termíny 07.07.02007 a 20.07.2007 sú beznádejne zabookované čo sa svadieb týka (zabudli dodať, že v Blave)... Ja v tej panike som bežala na náš úrad a tam mi povedali, že sa robia sobáše len soboty a hotovo... Takže už len ide o to - nenechať sa odradiť... Takže u nás 20.07. bol úúúúplne voľný a skoro nevybaviteľný dátum ;-)
Odpovedať
Ahojte .....aj my chystáme svadbu 08.08.08 a už sa neviem dočkať....tento dátum vybral môj drahý ,a ak by ste mohli poradiť kedy je asi tak správny čas už na plánovanie príprav .....a kedy si ísť skúšať šaty
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj zmolinka......ja pracujem na úrade tak ja by som to tu nemala ťažké siá vybaviť.....ale rozmýšlame aj nad kostollom a tam neviem ......sme s Bratislavy tak asi tu niekde ale neviem kde lebo nás bude 100 hostí...a neviem nájsť sálu stakou kapacitou :-(
Odpovedať
lyska neboj najdes taku salu len zapoj vyhladavanie na tejto stranke a najdes toho do aleluje az si nebudes vediet vybrat... vyhladavaj ale cez google sposobom ze zadas sala BA site:mojasvadba.sk/forum
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak aj by som chcela tak malo hostí ale ja mám velkú rodinu a aj on a vieš ako to chodí jedného napozveš a je po rodinkarstve ......a to už sme stadial vyškrtli deti lebo tých je ako smetí....chceme aj obed a asi to blbo znie ale čo je to raut?a stou agenturou neviem zatial som nad nou nerozmyšlala....a anaxamon skúsim to cez ten google ďaujem..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Dobré ránko .....dnes nám krásne prší ,tak tie švédske stoly chcem mať ......a inchebu som si nepozrela ale to by bolo celkom fajn lebo bývam pri nej
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj zmolinka.....aj ja by som chcela si sama robiť výzdobu ....asi bledo zelená z maslovou alebo maslová-zlatá......tu miestnosť ešte nemám
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
zmolinka aj ja už mám rezervovaného DJ super
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
vieš to drahý vybavil tak sa musím jeho opýtat
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
podľa mňa je úplne jedno kedy sa človek berie. Magický dátum 07.07.07.al.08.08.08 mu ešte nezaručí, že bude celý život šťastný. neurazte sa, ale už mi to pripadá fakt smiešne s tými dátumami. :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
my sa budeme brat 16.8...16-teho (iny mesiac) sme sa zasnubili ;-) ...tak budeme mat 2 oslavy v jednom (my velmi radi oslavujeme) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Nie je to nejako zavčasu robiť až také veľké prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ivankaja 12. okt 2007 o 12:10 Je tu niekto kto bude mať svadbu 8.8. na budúci rok? A z východu alebo konkrétnejšie zo Spiša? :-D adka12 Dnes o 10:19 Ja budem mať svadbu 8.8. - ale na Zvolenskom zámku
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
adka12 • Dnes o 21:20 Nevestičky, ktorá z vás sa vydáva v tento magický dátum? Okrem mňa
Odpovedať
Ja sa vydávam 8.8.2008 a straaaaaašne sa teším :-) :-)
Odpovedať
1
2
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?