Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
1
2
37
pod k nam do temy 2009
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz som aj v teme 2009...tento rok sa do tychto dvoch tem uz asi prida viac dievcat...tato tema augustova je specificka pre letne nevesty....uz mame konecne pevny termin..15.8.2009:-)))na meninky:-))
Odpovedať
Ahojte zienky!Aj ja sa k vam pridavam a letusik,mame spolocny termin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super lilly, mozme spolu planovat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte pridavam sa my mame termin 22.8.2009
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj anjelik :-)
Odpovedať
Ahooj anjelik!Tak postupne sa nam to tu bude zaplnat :-) Letusik,mas uz nieco nove?nejake konkretnejsie predstavy?lebo ja zatial velmi nie.Bola som na svadobnej vystave 1.marca v PP-pozbierala som dost kontaktov na fotografov,kameramanov a teraz ked je cas,pozeram ich webove stranky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemam lilly.stale rozmyslam nad lokalitou. ak ta niektore web stranky zaujmu, posli mi IP, d!ja byvam mimo Sr, tak sa tazko dostanem na svadob. veltrh...zatial len skumam na nete co sa mi paci a co nie :-) cmuky zatial, pekny Velku Noc vsetkym! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojki letusiik, pozeram, ze si to uz naplno rozbehla ;-) taak nech sa dariii vam normalne zavidim kolko casu este mate :-N :-D :-D anjelik...tak nakoniec o rok neskor? ;-) nech vam to seckim dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa> no o rok neskor lebo uz nebola volna sala ktoru sme chceli tak sme to prelozili :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj antikaa....celkom sa to rozbehlo odkedy je to viac realne a blizi sa to....aj ja sa tesim ze mame este dost casu....aj ked miestnost a kostol by som si uz rada bookla, len este rozmyslam co bude naj....potom si pozriem aj tvoj albumik z Fricoviec (ak mozem:-))....a ak ho budes mat vystaveny,pravdaze...prajem Vam blaznivy Velkonocny pondelok!!!Vela vody!! Ja som v praci a nastastie tu nik o takychto zvykoch nic nevie, tak ja zostanem v suchu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
letusik, neviem, ci bude vystaveny tu...mojik nesce a tak to bude zavisiet od dohody doma ;-) kazdopadne kockam s ktorymi si pisem budem posielat link na fotecky na viac chranenej stranke...tak aak nie tu..tak na inej see us urcite ;-) 8-) x-) x-) uz maam musim priznat celkom stress, tak nebyt tych rezervaciek, isto presvedciim milacika ze 09tka je priaznivejsia :-N :-D :-D :-D :-D :-p taak zatial kocky ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: atinkaa a ty tu co obchendujes??? mars domov! :-D :-p :-D juj devy, tiez draheho ukecavam, aby sme to posunuli...no ani pocut...a ta sala by ma tiez asi dost mrzela...
Odpovedať
Profilova fotka
vraaj mars domov :-D :-D :-D :-D ja len kockaam zavidiiim tu furu casu co maju....hned by som sa pridala :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo to nem vtipne je :-N to je fakt :-. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
len kym sa to cele rozbehne, tak uz bude aj nam priharat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niekto novy sa neprida?ja este stale len cerpam inspiracie.....
Odpovedať
No ja by som sa aj pridala, ale mňa to čaká o rok skôr ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super:-) uz sa ti to blizi adka. Kde vo ZV bude svadba?
Odpovedať
ahojte dievcata tak pridavam sa aj ja k datumu 15.8.2009
Odpovedať
Profilova fotka
super,vitaj :-)
Odpovedať
dakujem. Ako ste na tom s pripravamy?
Odpovedať
Profilova fotka
ja este len patram po vhodnej lokalite a prezeram si veci ktore sa mi pacia a ktore nie...nech mam jasne predstavy....hlavne aby vyslo pocasie :-) a ty si ako na tom zatial?
Odpovedať
ahojte nevetsticky, pripajam sa k augustu, my to mame 22.augusta 2009
Odpovedať
Profilova fotka
Krevetka>aj my mame 22.augusta. ja som myslela ze mam este dost casu na vybavovanie,ale ako pomaly zistujem tak nie prave my odpisal fotograf ze 22.augusta 2009 je uz uplne obsadeny.A to sa my smeju ze naco tak skoro vsetko vybavujem. :-(
Odpovedať
Anjelik a odkial si? :-) Dufam,ze sa Ti podari najst dobreho fotografa.
Odpovedať
Krevetka: tak to je teda strasne.... no ako za komunistov na maso....
Odpovedať
Profilova fotka
som z Kosic a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ono uz fakt nie je az tak skoro, "lepsie" miesta,"lepsi" ludia a "lepsie" datumy uz zacinaju byt vybookovane :-|
Odpovedať
1
2
37
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?