Poraďte miesto na svadbu v Bratislave pre 100 ľudí

Na svadbu, ktora bude na jesen v Bratislave (pripadne blizkom okoli), planujeme pozvat okolo 90-100 ludi. Zistila som vsak, ze je velky problem najst pekne, reprezentativne a hlavne dost velke priestory. Viete mi nieco poradit? Mate nejaku skusenost so zabezpecenim svadby, teda hlavne priestorov, cez cateringovu spolocnost?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
v Bratislave skús hotel pri Poluse, teraz ma ani zaboha nenapadne ako sa volá, alebo v Devínskej rešt. Ronaldo alebo hotel Devín by mmohol byť dostačujúci alebo Penzión PEgas,.......Skús sa pozrieť do ponúk reštaurácií tu na webe ;-)
Odpovedať
a co kastiel studene v moste alebo kamila ale to je asi male
Odpovedať
Profilova fotka
pri Poluse je doma športu, tam by sa malo vojsť viac ľudí...
Odpovedať
Profilova fotka
Dom Športu, pardon... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
presne ten som myslela mad, díky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to trosku drahsie ale Hotel Hradna Brana v Devine (v mestskej casti devin). maju tam kongresovu salu. ked mas 90 ludi na sedenie, mas aj trochu miesta na tanec. ak ale 90 ludi a potrebujes vela miesta na tanec tak aj to je knapp - no, teda ak nedas okruhle alebo stvorcate stoly, ale das U-stoly, tak to vychadza v pohode....my sme mali mat 80, bolo z toho 72 - a bola pohoda. velmi pekna je aj kongresova sala ale meno - nie je to ani incheba ani istropolis, nieco na i - v petrzalke.. sorry, nenapada ma..
Odpovedať
Profilova fotka
do rolanda v devinskej 100 ludi nevopchas...
Odpovedať
Ja esšte pridám nejaké typy na väčšie priestory na svadbu, ale treba sa tam ísť pozrieť: Kongresová sála hotela Baronka, hotel Kyjev, hotel Bratislava, kongresová sála hotela Senec v Senci na Slnečných jazerách,.....
Odpovedať
dakujem za rady, pojdem to obehat, nic ine mi nezostava
Odpovedať
hotel Bratislava je fajn, vnútri tá miestnosť je pekná, my sme tam malisvojho času stužkovú a to nás tam bolo tak 30 žiakov + každý traja ľudia + 10 profesorov - a ostal veliký parket, až príliš - vraj nás nebolo cezeň počuť až k zadným stolom, no jo, nemali sme mikrofón... :-D a obsluha plus jedlo - aspoň vtedy - špicové!!!
Odpovedať
Profilova fotka
kamoska mala krasnu svadbu pre vyse 100 ludi v redute. zvazovali aj carlton. ak ti nevadi viac zainvestovat, skus aj tam...
Odpovedať
My sme mali 105 ludi a ked som sa obzerala po salach tak pekne aj cenovo vyhodne boli hotel Tatra, hotel Medium na Tomasikovej ulici pri Esso pumpe, hotel Echo na Presovskej ale bohuzial 8 mesiacov pred svadbou boli obsadene...Svadbu sme mali v Septembri a to je bohuzial najsilnejsi mesiac ;-) Nakoniec sme mali hostinu v Cunove kulturnom dome - je to pekna sala a vyzdobu nam robila Bella Bianca. Vsetky stoly sme odtial odniesli a priniesli sme si vlastne okruhle :-D Trosku vela roboty ale vysledok stal zato ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lubka, nebola ta vyzdoba cez Bella Bianca prilis draha? teraz mi poslali nejaku kalkulaciu a tam vidim, ze jeden navlek na stolicku (co sa mi mimochodom velmi paci) stoji okolo 60 Sk, to sa mi zda pridrahe. Niektore restauracie Ti salu vyzdobia samy a v podstate zato neplatis, su radi, ze tam mas svadbu a to im staci. Tak ma zaujima ci sa oplati investovat do vyzdoby cez takuto agenturu dakujem
Odpovedať
Pozri si IP ;-)
Odpovedať
lubkamik:co vsetko ti robila Bella ....??kolko ta to stalo??aspon priblizne
Odpovedať
Lia poslem ti IP - neviem ci tu mozem ceny pisat ;-)
Odpovedať
Kto chce pozrite si moj album z priprav - vola sa 'vyzdoba a sala'. Teraz som ho dala na zaciatok :-D
Odpovedať
dakujem lubkamik,pomohla si mi dost.
Odpovedať
neni zaco ;-)
Odpovedať
:-) aj ja ďakujem lubkamik.....
Odpovedať
Profilova fotka
do Pegasu sa vojde max 50 ľudí, viac neodporúčajú... to v Petržalke sa asi volá Technopol, neviem si moc predstaviť, kde inde je tu veľká miestnosť... ;-) inak v technopole majú krásnu miestnosť na modrú svadbu... modrý salónik pre maličkú, skôr komornú svadbu formou posedenia (tiež bordový) a reštaurácia Pacifik, väčšia... http://www.kongres-centrum.sk/b.html pozri pod virtual tour.... tam sú kamery vo všetkých miestnostiach...
Odpovedať
ja buem mať v hotely športový dom cca.80 ľudí.Ale na 22.4 je rezervovaný... :-D :-D :-D ani neskúšajte :-D uši odtrhnem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tolko hrúbok-fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj-hanbíííííííííííííííím :-S
Odpovedať
Lubkamik: prosim aj mne posli co ti zdobili a kolko to stalo. dakujeeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubkamik prosim ta posli aj mne info ohladne tej vyzdoby. diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my planujeme svadbu pre 80 ludi a budeme ju mat v Pezinku
Odpovedať
Profilova fotka
madeleine to s tym Pegasom , ze sa tam zmesti len 50 ludi si pocula z nejakych dobrych zdrojov. Lebo my tam mame mat a planujem 40+45 ludi...takze budem rada ak poradis...
Odpovedať
pegas je tu vo firmach a maju tam aj vypisane viacere saly, tak si to pozri..
Odpovedať
Profilova fotka
dadu: mala som tam svadbu a tetuš čo som s ňou na tom pracovala, mi to nedoporučovala... my sme mali 50 na hostine a mali sme akurát miesto pre sedenie, barový pultík, DJa a tancovanie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je cudne...teta mi poslala totiz na tolko ludi uz i cenovu ponuku a nevravela nic....no vsak aj tak jej idem zajtra volat tak uvidime, niektore podmienky tam maju velmi zvlastne...ako napr. parkovacie sluzby...a atd. ...nieco co pred poslanim ponuky vraveli ze je v cene...tak este zvazime.... inak je mozne ze myslela ze by boli svedske stoly na terase....mozno tak by sme sa vosli...i ked je to asi risk kedze neviem ake bude v septembri pocko... ale dakujem..
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?