Sála v Humennom pre 120 ľudí

prpsim vas neviem niekto v humennom o sale, kde sa zmestia cca 120 ludi?
Odpovedať
1
2
a co tak v kaske? tam je velky priestor
Odpovedať
@matulika zabudla som ta oznacit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matulika Skus sa poinformovat v Apetite. Solidne velka miestnost i ked niesom si isty velkostou az 120 ludi.
Odpovedať
@matulika este mozno bowling na laboreckej.. https://www.facebook.com/pages/Pizza-...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
jj skusala som vsetko, ale bohuzial obsadene, na termin 26/10/2013 je uz plne, neviem si rady, lebo som mala rezervovanu uz rok alibabu a bohuzial sa tam nezmesti 120 ludi, proste chceli ma okaslat a nahnat ludi, ale bola som pozerat a nezmesti sa mi tam tolko a neviem si rady co dalej:(
Odpovedať
Profilova fotka
vyselektuj to na 50 a mas svaty pokoj....nechapem naco ti bude na svadbe 120 ludi :-) nehovor mi ze s kazdym mas silny citovy vztah, pravidelne sa stretavas, a za tych par svadobnych hodin na hostine si stihnes so vsetkymi podat ruku :-) a poriadna svadba sa da urobit aj s 50kou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matulika aj v ROH, aj v Kaske, aj v Apetite, aj na Podskalke, aj nova sala na Sidl. III pri bowlingu, aj sala na Sidl. III v Jednote :D :D
Odpovedať
odporucam spytat sa v Apetite.. moja sestra tam mala svadbu a aj ja som si to tam rezervovala. Kedze som bola 1. druzicka a vybavovala vsetko s nasimi, tak mozem konstatovat, ze tam bola dobra obsluha, jedlo, vyzdoba, komunikacia s p. Moskuriakovou a ochota vyjst v ustrety- podla mna povie na rovinu, ci bude tolko ludi ok alebo nie. Inak sestra mala nad 100 ludi
Odpovedať
@petanet ahoj, prosim ta, sala na Sidl. III v Jednote :D :D, nemas nahodou kontakt? preto skusala som uz aj RHO, obsadene, aj Podskalku:( dakujem
Odpovedať
@nefertiti jj jasne, mas pravdu, tak to povedz prosim ta mojim rodicom, vydavam sa prva a musia popozyvat vsetkych:)
Odpovedať
Profilova fotka
kontakt nemám, ale mal tam svadbu bratranec a je to tam veľmi pekné...to je presne tá budova, kde je súd :D
Odpovedať
@petanet skusim vyguuuglit nieco, lebo uz mi suri cas, mam vsetko rezervovane, fotografa, hudbu...ale salu nemam:(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fuha, tak to ti drzim palce...my sme salu objednavali ako prvu lebo tu v HE je to problem, ale jak ta okaslali, no enchcela by som byt na tvojom mieste...ozaj velmi drzim palce, nech sa to podari...daj vediet :D
Odpovedať
jj dakujem, riaditel p. Socha mi nasluboval hory doly, ze po rekonstrukcii sa mi tam zmesti vela ludi...no a bola som to predsa omrknut a ked som to videla doo placu mi bolo...tak neviem si teraz rady:(
Odpovedať
a to som uz pred rokom dobre ze ne rezervovala, ach...neviem co teraz:(
Odpovedať
@matulika a v kaske si skusala? Potom neviem kolko sa zmesti ludi na ranc vo velopolii, alebo potom skusaj este ak ti to velmi nevadi tak kulturne domy po okolitych dedinach..my sme mali mat povodne tiez cez 120 ludi a v he sme nic co by nas zaujalo nenasli..preto bola svafba mimo he.. Ale ak nie ste velmi narodni tak urcite nieco najdete.. Drzim palce..
Odpovedať
no ak mam pravdupovediac, uz sa obhliadam aj mimo HE...len neviem co kde je :(skusim popozerat co si napisala, dakujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
@matulika juuj to mi je luto, dufam, ze skoro nieco najdes.. a nepotesila si ma, vazne je nova alibaba taka malicka? tiez by som tam chcela :( drzim palce v hladani :)
Odpovedať
@matulika pocula som ze vraj nova sala je tiez na sidlisku III, vraj kde bola byvala posilka.. Len tam boli posilky dve, jedna v bowlingu a jedna kde bola herna ale mam taky pocit ze ta sala by byt pri bowlingu.. A este ma napadlo ze tiez relativne nova sala je niekde na tocni( pri sninskom moste tiez na trojke).. Inak ma uz fakt nic nenapada..
Odpovedať
jj natlacis tam mozno 80 ludi dole k restike, a hore je miestnost pre konferencie- same stlpy su tam...no ako hrozne...musim cim skor neico najst, lebo to nevyzera dobre:(
Odpovedať
@puffu na Sidlisku III je myslim ten bowling...tam to je uz na tento rok plne, skusala som aj tam...och a toto pri tocni neviem fakt, ...nevies mi s tym pomoct? apson cislo, alebo nejaku indiciu? pls
Odpovedať
@matulika ja zijem 6 rokov mimo he a chodievam tam velmi malo ale myslim ze sestra tam niekde robila na recepcii tak sa jej opytam a dam ti vediet..
Odpovedať
@puffu jj ja som tiez mimo he dost dlho, tak fakt neviem co nove sa postavilo, stavia....prosim ta skus, budem ti velmi vdacna:) dakujem, lebo uz fakt neviem kde...(
Odpovedať
@matulika myslela som aston, lenze sestra mi pisala ze to este len staviaju a nie je to hotove..
Odpovedať
@puffu jj skusim tam zavolata sa spytat ci to postavia, ci to stihnu do toho oktobra...:( neviem si uz rady fakt, :(
Odpovedať
vsetko ostatne je uz na ten termin plny, a to som uz pred dvoma mesiacmi nahanala...skusim ten aston, lebo uz nic ine ma nenapada:(
Odpovedať
Profilova fotka
@matulika no pekne ! :-) rodicia by boli ti posledni ktori by mi do toho kecali...nechapem to..je to vasa svadba, vas zivot, mozu byt radi ze ich tam vobec pozves a nemate svadnu niekde pri mori.....fakt ti nezavidim...aj keby mi tych 120 ludi vedeli zaplatit, ze to nejde z naseho vrecka, aj tak NIE.....ak rodicia potrebuju tolko ludi nech si oni svadbu zopakuju
Odpovedať
@nefertiti jj mas pravdu, ale tak´vacsiu cas tvoria kamarati z VS, skresala som pribuznych len na najblizsich, tak len nemam salu....coh fakt neviem si rady, kde zmestim tolko ludi...ako ratam ze pride realne 100:)
Odpovedať
@matulika sestra vravela ze maju jednu salu ale ze iba pre 70ludi preto robia vacsie priestory...mna uz tiez nic nenapada..
Odpovedať
Profilova fotka
@matulika - hotel Karpatia, alebo Ranč vo Veľopolí si skúšala? Chemický internát v Humennom - alebo u Poľovníka, to je oproti bývalej hypernove (teraz je tam nákupný park) oni tam tiež robia svadby.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?