Je cena 550 eur za kamerovanie normálna?

Profilova fotka
Prosim o radu .Kolko stoji kameraman.Aka je priemerna cena.Je 550eur normalna cena?
Odpovedať
1
2
5
@nickaaa 550 je dnes bežná cena a mala by si v tej cene dostať lepší priemer. Istota je ale istota takže si určite pozri prácu dotyčného kameramana aby si nenarazila na príležitostného kameramana ktorý si síce za lepší priemer dá zaplatiť ale odovzdá podpriemer.
Odpovedať
Profilova fotka
Diki Ale ako ja podla coho ja viem ze je dobry? Ja som videla jeho video ale ja neviem ci je dobre ci jakeee.To ja neviem posudit :-(
Odpovedať
@nickaaa ak sa ti to páči a dáš za to 550 tak to ber.
Odpovedať
Profilova fotka
@nickaaa ahoj,ja mam za 350 kvalitneho, 2 dvd-cka,pracu som videla,supeeer :-) 550 € je podla mna vela,ale rozhodnut sa musis sama
Odpovedať
@nickaaa treba si v tej cenovej hladine pozriet prace viacerych kameramanov, prip. prace za menej a za viac .. a hend si spravis obraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja mam kameramana z Humenneho za 290 €... a je aj drobrý aj vsetko... ono v HE vsetci kameramani pýtajú okolo 300-350 €... tak na košice je to asi aj normálne že pýtajú viac keďže tam je vždy všetko drahšie... ide o to teraz hlavne či sa ti páči jeho práca,,, :-)
Odpovedať
Kočky pre jednu nevestu je dostatočne kvalitný fotograf v cene 250 a iná nevesta si na fotky potrpí a nechce nikoho iného len toho čo sa jej jeho práca páči hoci stojí 700 a myslím že rovnako je to aj s kameramanmi.
Odpovedať
@realista a rovnako aj so vsetkymi ostatnymi sluzbami 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem velmi pekne za reakcie.
Odpovedať
my sme mali tento týžden stretnutie s jedným kameramanom z KE a tiez ma cenu 550 eur-kvalita SD myslim sa to vola a ked chceme HD kvalitu tak 650 eur....
Odpovedať
@lucia2284 môže byť. To SD znamená že dostaneš len DVD a HD znamená že dostaneš Bluray a k tomu dajú aj DVD.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@jedenfotograf asi to bude preto že hotová fotka v albume či bola odfotená 20 mpx fotoaparátom alebo len 10 mpx fotoaparátom bude vyzerať rovnako ale video na DVD a v HD je dosť veľký rozdiel =-) P.S. Hovorím o fotkách v albume alebo fotoknihe nie o billboardoch :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@jedenfotograf máš pravdu ale to si treba posledovať ukážky viacerých kameramanov aby sa dalo porovnať a to sa máloktorej chce a asi aj máloktorá vidí momentálne v tom veľký rozdiel. Skôr nedostatky alebo kvalitu uvidia až neskôr po pár rokoch.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@jedenfotograf nič dnes nie je problém kúpiť ak na to máš alebo si zebereš na X pár rokov úvery. Horšie je že u nás sa skôr presadíš nízkou cenou s dovolenkovým vybavením nežli kvalitou.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskutabilná je aj kreativita na svadbe lebo kameraman neurčuje čo sa ide točiť ale točí len to čo sa práve deje keby sa u nás točili svadby tak ako v USA že fotky a umelecké video sa robia pred svadbou a v deň svadby sa robí už len jej priebeh tak by tie videá aj u nás vyzerali inak.
Odpovedať
ahojte, tiez si myslim, ze, pre niekoho je vela 200 za kameramana ci fotografa a niekomu sa zda malo 800 za par fotiek...... to je veeelice individualne.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame kameramana za 350 a fotograf tak isto 350
Odpovedať
kameraman a fotografka za 300 € plus 30 € za cestu medzi mnou a nastavajucim (160 km)
Odpovedať
@realista preco by malo vadit, ze sa kameraman presadi aj s dovolenkovym vybavenim? Ved ak je pre nas nevesty lepsie, ze mame lacnejsieho a pritom rovnako dobreho ako, tak nas to moze tesit. Ked som si robila prieskum, tak vsetci sa len vystatovali aku maju techniku ale ja si nemyslim, ze je taka dolezita
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@andrea311278 zas nemusí mať všetko najdrahšie a najnovšie ale aspon štandard by mal mať t.j. kameru za 3500-4500 € aby ste to mali obrazovo dobré aj v šere. Iba ak by bral 250 tak to môže prísť aj s vreckovou kamerkou.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
podľa mňa je to veľa, čo som čítala a pozerala rozpočty, väčšinou sa to pohybuje na hladine 300-350 € a to sú už profesionáli. Tak neviem. Ja kameru našťastie riešiť nebudem. Ale tiež je pravda to, že aký máte rozpočet a pod. ak má človek menšiu svadbu z rozpočtom cca do 3000€ tak jasné že nedám toľko za kameru, keď mi to zožerie skoro 20%.
Odpovedať
zaleži aj od kedy na svadbe bude, naš bude až od obradu 16:00 asi do polnoci a vypytal si 200 + cestovne (cca 20€). ak by mal byť od rana, určite zapyta ovela viac.
Odpovedať
1
2
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?