Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto bude mať svadbu v okolí BB. My budeme mať 16.9.2006 a začínam sa rozhliadať. Potrebovala by som hlavne poradiť nejakého dobrého kameramana, fotografa, a tiež vizážistku a kaderníčku... ak máte niektorá nejaké tie skúsenosti, lebo už som hľadala skoro všade ale akosi ma nič neoslovilo. Ďakujem vvveeeeeeeeeelllllllllllllmi. ;-)
Odpovedať
1
109
110
Profilova fotka
Ahoj všetci - to naozaj nie je KULTÚRNE miesto na civilný sobáš v Banskej Bystrici pre viac ako 50 hostí? Dnes sme boli gratulovať na jednej svadbe na radnici v BB. Malá svadba -25 hostí + možno toľko isto gratulantov a NEZMESTILI sa do tej sobášnej miestnosti.... My plánujeme okolo 50 hostí no a ak má prísť ešte gratulovať niekto známy a z práce tak to bude na prd.... (v úvode píšem KULTÚRNE miesto - lebo o zasadačku na mestskom úrade fakt nemám záujem) Vážne zvažujem možnosť svadby vonku - keďže dosť hostí bude aj cezpoľných a teda svadba bude v penzióne kde je aj táto možnosť. Obávam sa však počasia :( To je skutočne nevyspytateľné - bez ohľadu na dátum....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, ak by ste sa chceli inšpirovať miestami na fotenie v BB, na našom webe sme pre vás pripravili mapu z výberom zaručených miest. Kuk: http://www.showcheeks.sk/miesta-niele...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte, ak stále nemáte vybratú reštauráciu na hostinu tak môžem doporučiť Reštauráciu U Petra v Majeri :) Sú profesionálny, ochotný splniť každé želanie :) Veľmi príjemný personál počas celej svadby :) Určite stojí zato sa u nich zastaviť, informovať a samozrejme ochutnať. Varia strašne dobre :-) My sme tam mali hostinu včera a boli naozaj úžasní :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@vikina09 pošleš prosím ťa link aj mne, chceme ho mať na svadba:) dakujem
Odpovedať
@bejka_85 ahoj, my ideme mať svadbu tiež v radnici, starší budú sedieť mladší stáť, rátala som sedenie je tam na sedenie myslím 46 miest v pohode
Odpovedať
@yvulienka odporúčam p. Dusheka, u nás bol uz na návšte vidieť ze má vela skúseností, da sa s nim na vsetko dohodnut, robi rozne tanecne kola, aj svadobne hry
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinabb Vdaka, no my uz mame skoro 2 roky po svadbe :-D
Odpovedať
prosím, prosím o radu. Nie so nevesta, ale pripravujem Svadobné noviny pre mladomanželov. Starejším bude tak kritizovaný a obdivovaný pán Vladimír Poliak. Prosila som ho, aby mi o sebe a o tradíciách niečo napísal, ale som sa nedočkala. Vedel by mi niekto niečo o ňom napísať a o programe, ktorý zabezpečuje ako starejší a ako DJ? Ďakujem
Odpovedať
... ak sa dá, a má niekto k dispozícii fotografiu Vlada Poliaka - starejšieho z Ponik) :-) Rada by som ju dala do Svadobných novín. Chcem potešiť ženícha a nevestu ;-)
Odpovedať
Ďakujem, mám informácie, mám fotografie, Svadobné noviny sú na svete a pevne verím, že sa neveste a ženíchovi budú páčiť :-) Ak by ste sa rozhodli pre Svadobné noviny ( gratulácie, fotografie, informácie o ženíchovi a neveste) rada pomôžem. Nebolo to ľahké, ale teraz už viem ako na to :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
ja odporucam Shania salon pri vezi, maju aj stranku, Janka je milá osôbka a aj vie čo a ako... aby si bola zladená trebárs s kyticou. pride aj k tebe den svadby ale iba pre nevesty, na zaklade coho som si ju ja osobne vybrala, vtedy este v prvom rade kvôli tomu. robi aj uces aj licenie... ale je to salon najdes tam vsetko co potrebujes.... pa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ahojte prosim Vas viete mi dat kontakty na dobrych starejsich ale naozaj dobrych z okolia BB
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zienky prosím vás napíšete mi do ip kolko si pýta p. Poliak? Dakujem
Odpovedať
Ahojte, viete poradit ci robit svadbu v hoteli Lux alebo hoteli Dixon? Menu stoji skoro rovnako, ubytovanie je v Dixone o nieco drahsie. Ak ste tam mali svadbu tak prosim poradte. Neviem najst ziadne foto z hotela Lux. Mate niekto? Dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, nemá niektorá z vás kontakt na stajresieho co hra na harmonike p. Oravca z podlavic???
Odpovedať
Nema niekto kontakt na p. Oravca, boli by sme velmi radi keby nam robil starejsieho.. dakujem
Odpovedať
@mirka297 Ahooj mam ciselko nanho aj nam bude robit starejsieho :) Cislo je : 0907 800 361
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@ovsa mohli by ste mi prosím poslať nejake fotky z koliby stráže na kantorakova.baska@gmail.com ? Rozmyslame nad kolibou , fotky ako inšpirácia by nam pomohli. Dakujeme😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Prosím Vas dievcata pošlite mi clíslo na p. Oravca
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@cama Dali by ste mi please info kde najdem to uciliste? tiez hladam dobre zákusky a dakosi neviem nájsť...
Odpovedať
Profilova fotka
@chanttalle12 cukrárina je na SOŠ Pod Bánošom, v Sásovej nad Billou ... predajňu majú aj pod bránou na Dolnej ulici
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@zboristka ahojky my hľadáme mladého zábavného DJ a starejšieho v jednom. Vieš mi dať prosím kontakt na toho čo ste mali? Ďakujem :-)
Odpovedať
1
109
110
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?