Ako s rozhádanou rodinou na svadbe. Poraďte mi.

Babulky, prosim, poradte - zazila niektora z vas na vlastnej svadbe rozhadanu rodinu? Moj nastavajuci svagor ma totiz retardovanu zenu (jej 4 surodenci vychodili osobitnu skolu tak si viete predstavit tu uroven) a kedze zo ziarlivosti a zavisti narobila riadne intrigy, ignorujeme sa. Ako vyriesit v takomto pripade taku vec ako "predstavovanie rodiny" - totiz, my byvame spolu v jednom dome ale sa uplne ingorujeme a neviem si predstavit ako tu bude vyzerat na svadbe. Dakujem za vsetky nazory, aj ked viem ze sa to tazko posudzuje ked ich nepoznate - no predsa, len ci nahodou niektora nema podobnu skusenost.
Odpovedať
Profilova fotka
Nemám, ale v tvojom prípade - zíjde z očí zíjde z mysle. A nič si z toho nerob, radšej sa nad tým iba pousmej a okamžite sa odsťahujte.
Odpovedať
pozri sa ,tvoj nastávajúci si berie teba a nie tvoju rodinu.A určite si mu o nej povedala,a ak nie,tak ho na to upozorni.veď ty za to nemôžeš.Je to tvoja svadba,tak sa na nej zabav a nerob si ťažkú hlavu z takých ľudí.
Odpovedať
tomu sa vravi "stastie" na novu rodinu... ]-( weroni, ty si daleko vysoko hore, potom je jama a pod tou jamou je este hlbsia jama a az potom je IQ uroven tej tvojej pribuznej... neboj, pokial su ostatni pozvani hostia normalni, rychlo pochopia, ktora z vas dvoch ma jednoznacne navrch. Ty budes ocarujuca nevesta a ona moze puknut od zavisti. Aj tak si ju nik nebude vsimat. ad. predstavovanie: nevesta nepredstavuje pribuznych, to by mohli vyriesit druzbovia alebo niekto z rodiny... ...fakt je to blba situacia... :-|
Odpovedať
co si predstavujes pod "predstavovanie rodiny" ? pozyvate ich na svadbu? asi nie ked sa ignorujete, tak naco ich treba komu predstavovat? ci budes robit u vas odobierku a bojis sa, ze ti do toho bude kafrat? tak kasli na nu a urobte si odobierku napr. v mieste hostiny, alebo nerobte odobierku vobec
Odpovedať
no vdaka moc za vsetky slova podpory :) bohuzial na svadbu ich pozvat musime - je to draheho brat no co uz - dufam ze skoro odidu ;-)
Odpovedať
mozno bude taka zufala, ze si vymysli trapnu vyhovorku ;-)
Odpovedať
aha nedoslo mi, ze to je brat zenicha so zenou - na svadbe ich mat mozete, ale nemusis sa nimi nejako zapodievat, proste a jednoducho ignoruj stale nerozumiem co myslis tym "predstavovanie rodiny" - este som nebola na svadbe, kde by sa clenovia rodiny nejako specialne predstavovali, kto ma chut predstavi sa aj sam
Odpovedať
emjee - asi mas pravdu, ja som len rozmyslala nad niecim takym ze by trebars nas starejsi popredstavoval clenov snubencovej rodiny nasim a naopak - uvidia sa prvykrat. ale v podstate sa urcite pozoznamuju uz pred obradom - ked budu na nas cakat alebo tak...
Odpovedať
Mne sa stalo take, ze svagrina, ktora sa citila byt kompetentna do vsetkeho hovorit a riadit vsetko vylucne podla jej vkusu a tak ako by sa to podla nej malo, nakoniec nebola na svadbe...ochorela...Niekedy aj stastna ci nestastna nahoda, ci bozie mlyny urobia svoje...krajsi svadobny dar mi ani nemohla dat...lebo tie stresy a soky, co som si kvoli nej prezila a este stale obcas prezivam, mi zobrali peknych par rockov zo zivota...
Odpovedať
obmedzenost niektorych ludi je neobmedzena...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?