Svadobné foto a video na 7.6.2014

Profilova fotka
POtrebujem foto+video ktore je cenovo prístupné na 7.6.2014 max cena dokopy nech je 800€.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, ponúkam foto služby. Moju prácu a cenu si môžte pozrieť na webe. J.D.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 Dobrý deň. Termín je zatiaľ voľný. Pozrite si môj Web ak Vás moje práce oslovia kontaktujte ma.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, @vikina1092 ak by si hladala len fotografa za rozumnu cenu, tak pozri moje portfolio :) kameramana netreba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tu pre Vás! Ponúkam Vám naše foto a video služby. Ak by ste mali záujem rada Vám odpoviem na otázky. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Ponukam Vám naše služby foto a video. V prípade záujmu Nás kontaktujte. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ponúkam fotku na kvalitnej úrovni za dobré ceny, do konca marca 20% zľava na všetky balíky.. tento termín mám voľný. Pozrite si môj web.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám zatial volný , budem rád ak si pozriete na mojom webe portfólio s cenníkom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 dohodnte teda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?