Nie veľmi drahý fotograf na svadbu 2015

Ahojte nevestičky hľadám fotografa na august, alebo september 2015 môj strop je 200 eur ...... :-) Ďakujem Vám za vaše odpovede :-)
Odpovedať
A to na celý deň?
Odpovedať
Profilova fotka
Verím, že nájdete takého fotografa, ale už asi nie takej kvality :(
Odpovedať
Profilova fotka
@mixinka77
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
V tejto cene Vám viem nafotiť svadobné portréty :)
Odpovedať
mne fotila moja kamaratka zaplatili sme jej 180 eur bola s nami do 1:30 po pol noci v cene sme mali okolo 500 fotiek ktoré boli na dvd s podltacou + fotokniha s 30 upravenymi fotkami ktore sme si vybrali ...... mozem len ju len odporucit ...my sme boli velmi spokojny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mohol by tu niekto založiť portál / stránku BAZÁR - nevesty a tam by sa mohli ponúkať všetci lacní , to by bolo super :-D nevesty by získali všetko top za rozumnú cenu , kto sa nato dá ???? :-D
Odpovedať
@videostudiojarka ahoj! Trosku nerozumiem, priznam sa.. Je tam ten ironicky podton? Alebo nie je?! Ach, bodaj by si kazdy, kto planuje svadbu, mohol dovolit vsetko len v topkvalite bez ohladu na cenu.. Ale zial, nie kazdy si moze dovolit dat svoje dva mesacne platy za fotografa. Ja viem, ze je to spomienka na cely zivot.. Takze, uz by bolo nacase sa s tym zmierit a ked nemam ponuku, tak radsej nereagujem.. Ospravedlnujem sa, ale nedalo mi to.. Pekny vecer :-)
Odpovedať
@mixinka77 ahoj, skus kontaktovat tu na MS babu s nickom "hj" :-) Mohla by ti pomoct..
Odpovedať
pre marienkakf zobrala si mi to priamo z úst nechcem nikoho urazit , ale nie kazdy si moze dovolit fotografa za 500 eur + ak chtete este kameru dalsich 500 eur + kapela 500 eur ... v dnesnej dobe dat 1500 eur len za tieto 3 polozky je dost vela .... hovorim o sebe a myslim ze aj o inych nevestach ......preto niektory hladaju skor nieco medzi tym aby sme trosku usetrili ..... preto suhlasim aj s prispevkom videostudiojarka .....to je len moj nazor .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne ide fotit fotografka na svadbu za 200eur od rana do rana budefotit a v cene je aj rande fotenie...takze este sa taký fotograf najde....a videla som fotky- brutalne ........
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte,aj ja hladam fotografa a aj kameramana na august 2015,viete niekto poradit,dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja hladám kameramana na september 2015 svadba okres Ružomberok dakujem za každu dobru radu :)
Odpovedať
toto je večná téma :-| myslim ze vacsina neviest keby mala neobmedzeny rozpocet na svadbu, vybera si vsetko v top kvalite. bohuzial realita je ina :-p a ak chcu mat aspon nejaku spomienku na svadbu v podobe fotiek a nezatazit nejakeho svadobcana s poziadavkou na fotenie svadby, musia sa prisposobit obsahu penazenky a vyberat z tych lacnejsich ponuk. velmi jednoduche. ;-) i ked samozrejme nie vzdy znamena vyssia cena = vyssia kvalita ;-)
Odpovedať
@videostudiojarka naco tolka ironia....z vlastnej skusenosti viem ze nie to co je drahe je vzdy zarucene aj dobre.....ja osobne by som 1tis. za video a foto nedala, a to nemam obmedzeny rozpocet....a poznam aj fotografov kt. mozno nerobia fotografiu sto rokov a dokazu nadherne fotky
Odpovedať
Profilova fotka
@sense Ľudkovia zlatí , nemusíte za všetkým hľadať iróniu . Len popusťte uzdu fantazie a zamyslite sa . Keby bol taký portál , kde nemusia byť profesionály , ale kľudne amatéry , mnoho neviest chce len foto , video , hudbu a všetky možné služby za čo najlecnejšie peniaze a ruku na srdce je ich oveľa viac ako tie nevesty čo hľadajú profesionálov . Prečo by taký portál nemohol byť ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Portrety v danej cenovej relacii nie je problem nafotografovat. Otazny je konkretny datum.
Odpovedať
ahoj majockaaa2 .... mohla by si dať kontak ta tu fotografku ? dakujem ti pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, vo Vami zadanej cene Vám viem nafotiť svadobné portréty. V prípade, že by ste si zvolili portrétne fotenie v iný deň ako svadba (svadobné foto rande) v nejakom super exteriéri-interiéri, tak by sme sa vedeli dohodnúť na super cene. Pre viac info ma kontaktujte.
Odpovedať
pre mixinka7
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny. Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pozri aj moje fotky, termin vsak musis upresnit..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?